4 Role Lidera

mTrening dla biznesu
4 Role Lidera
4 dniowe szkolenie zamknięte dla firm
Poznaj 4 role lidera, buduj silne, skuteczne zespoły, inspiruj, angażuj i rozwijaj kolejnych liderów.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Zwiększ swoją skuteczność menedżerską, rozwiń umiejętności, które pozwolą efektywniej zarządzać priorytetami i zadaniami oraz rozwijać potencjał zespołu.

Współczesny menedżer stoi przed wieloma wyzwaniami: trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników, szybkie rotacje w zespole, niesatysfakcjonujące rezultaty, nieustające zmiany w biznesie i frustracje, które towarzyszą pracownikom i jemu samemu. Każdy menedżer chciałby mieć zgrany zespół, który będzie się angażował i weźmie odpowiedzialność za wynik.

Jego celem jest posiadać w zespole takich ludzi, którzy staną się ambasadorami marki pracodawcy, nie będą wpadać w rutynę, a  konieczności zmian nie wywołają w nich frustracji,  będą gotowi zmierzyć się z wyzwaniami, które postawi przed nimi rynek.

Warsztat „4 role lidera” jest kluczowym programem Momentum Way w obszarze Leadership.

Wartości, które dostarcza uczestnikom Program 4 Role Lidera:

 • Przygotowanie menedżerów do roli lidera kompletnego.
 • Wykształcenie kompetencji lidera, który buduje zespół, osiąga skuteczności, potrafi przeprowadzić zespół przez każdą zmianę.
 • Przetrenowanie najważniejszych kompetencji lidera: umiejętność zapraszania do wizji, myślenie strategiczne, empatyczne słuchanie, zadawanie pytań uczących.
 • Nauczenie, jak można wprowadzać zespół na wyższy poziom.
 • Przygotowanie liderów do pracy w warunkach o dużej zmienności i różnorodności.
 • Pomoc liderom w wypracowaniu indywidualnego stylu prowadzenia zespołu, który przyniesie skuteczność biznesową, będzie budował silną markę organizacji, a jego członkowie będą sami się rozwijać i wzrastać.

 

Korzyści z uczestnictwa w Programie 4 Role Lidera:

 • Poznać 4 role lidera - niezbędne w rozwoju każdego menedżera.
 • Zgłębić i przećwiczć narzędzia, które pozwolą realizować te 4 role.
 • Nauczyć się zapraszać ludzi do swojej wizji i zwiększać ich zaangażowanie oraz motywację.
 • Stworzyć własny pomysł na osobisty rozwój liderski.
 • Nauczyć się częściej myśleć strategicznie i systemowo oraz tworzyć rozwiązania, które pozwolą osiągać lepsze rezultaty.
 • Zwiększyć swoją świadomość liderską oraz wypracować styl komunikacji i zarządzania priorytetami.
 • Stworzyć podstawę do budowania zwycięskich zespołów.
 • Nauczyć się wykorzystać code of honour do budowania silnego i współpracującego zespołu.
 • Nauczyć się zmieniać niewspierające przekonania, które uniemożliwiają osiąganie ambitnych celów i niestandardowe działanie.
 • Nauczyć się przeprowadzać zespół przez mentalne bariery, które pojawiają się zawsze przy ambitnych celach;.
 • Stać się przewodnikiem dla zespołu na drodze realizacji celów i rozwoju.

 

Dla kogo przeznaczony jest Program 4 Role Lidera?

 • Liderzy, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę Leadership & Management.
 • Pracownicy działów sprzedaży, doświadczeni handlowcy poszukujący inspiracji i świeżych, niestandardowych rozwiązań;

 

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania oparte na głębokim rozumieniu biznesu i potrzeb liderów.

 

Program szkoleniowy

 

1 Moduł
 • Wprowadzenie do 4 ról lidera
 • Filozofia i narzędzia lidera Wizjonera
 • Filozofia i narzędzia lidera Stratega
2 Moduł
 • Filozofia i narzędzia lidera Ucznia
 • Filozofia i narzędzia lidera Coacha

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym.

W moich szkoleniach, warsztatach i coachingach w ciągu ostatnich 16 lat wzięło udział ponad 60 tysięcy osób. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK, Przewozy Regionalne oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko, bo u siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Mam już w planach kolejną!
Jestem liderem, który przeszedł wiele ścieżek, popełnił masę błędów, ale też odniósł wiele sukcesów. Wprowadzałam nowe marki na polski rynek (PUERTO, Architekci Kariery, Librandt, Momentum Way). Część z nich stawała się rynkowymi liderami (Architekci Kariery, Puerto).
Jestem praktykującym liderem, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Liderem, który wciąż się uczy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki i być inspiracją dla innych.

Izabela Bochen-Pawlik

Jestem liderem i menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Przedsiębiorcą i Dyrektorem Sprzedaży w największej sieci outsourcingu pracy w Europie. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijałam i wspierałam swoje zespoły w rozwoju. Odpowiadałam za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat moja praca zmieniła sposób działania ponad 100 000 osób pracujących w sprzedaży.
Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i daję wartość innym liderom i  organizacjom, by mogły wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty.
Jestem trenerem biznesu i mówcą inspiracyjnym. Osią mojej działalności jest szerzenie idei przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału.
Pozwól, że coś Ci powiem: „Moi ludzie byli przy mnie, kiedy moje organizacje były liderami na światowych rynkach. Byli też wtedy, kiedy te same organizacje traciły rynek. Wiem, że to nie organizacja ani jej pozycja sprawia, że ludzie chcą w niej być, albo z  niej odchodzą. To lider sprawia, że ludzie pozostają, nawet w chwili największej dla organizacji próby.”
Przekazuję praktyczną wiedzę - którą zdobyłam, przewodząc swoim zespołom - oraz sprawdzone systemy, które do dziś poznało już kilkadziesiąt tysięcy menedżerów i liderów największych polskich i międzynarodowych firm.

KONTAKT W SPRAWIE UDZIAŁU LUB WSPÓŁPRACY

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem Programu 4 Role Lidera, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką ds. klientów biznesowych.

Opiekun Programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP