Dream! Plan! Success!

mTrening Momentum Way
Dream! Plan! Success!

Główni prowadzący: Joanna Gdaniec, Beata Kapcewicz i Krzysztof Hillar

(2 dni) 2-3 grudnia 2017
Warszawa

Typ produktu:

mTrening

Długość trwania szkolenia:

2 dni od rana do wieczora

Lokalizacja:

Warszawa

 

Dostawa biletu:

Bilet elektroniczny upoważniający do uczestnictwa w mEvencie.

Czas wysyłki:

Natychmiast

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

Kontakt:

Maria Dzida / Sprzedaż biletów
Telefon: +48 530 306 833

E-mail: m.dzida@momentumway.com

Katarzyna Aubrecht - Prondzińska / Obsługa uczestnika
Telefon: +48 533 314 774 

E-mail: dps@momentumway.com

Od urodzenia jesteś człowiekiem. Człowiekiem sukcesu.

W każdej chwili możesz odnosić sukcesy na swoich zasadach. To nasz naturalny stan, do tego zostaliśmy stworzeni. To wręcz nasze powołanie!
Dlaczego więc tylko niewielu osobom udaje się odnosić spektakularne sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym? Kto zabrał Ci marzenia i tę dziecięcą siłę niesamowitego rozwoju? Może rodzice, rówieśnicy, szkoła, praca, politycy, inni ludzie?
My tego nie wiemy. Nie znamy Twojej historii.

Lecz wiemy i pokażemy Ci jak to wszystko odzyskać!

Możliwe, że nawet uda się to już w trakcie dwóch dni Dream! Plan! Success!

Ten dwudniowy warsztat pomaga odnaleźć unikatową drogę do własnej wersji szczęśliwego życia, udanego biznesu i szczęścia, dokładnie takiego, jakiego sobie można wyobrazić. Dodaje poczucia siły i pewności, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.
Dzięki Dream! Plan! Success! jego uczestnicy zmieniają się w taką osobę, jaką naprawdę chcą być i uczą się przenosić do rzeczywistości swoje najbardziej szalone marzenia i sny.
A dzieje się to szybciej, niż można to sobie wcześniej wyobrazić.

Przejmiesz i rozwiniesz 10 nawyków najbardziej skutecznych, spełnionych i… szczęśliwych ludzi na Ziemi!

Warsztaty Dream!Plan!Success zmieniają ludzi! To nie jest kolejny event motywacyjny ani show!
W trakcie dwóch intensywnych dni szkoleniowych skupiamy się na najważniejszych nawykach szczęśliwych ludzi sukcesu i pokazujemy, jak je wdrożyć u każdego uczestnika. Właściwie każdego z nich prowadzimy w tym kierunku i pomagamy zrozumieć, co tak naprawdę ich blokuje. Ponieważ my to wiemy! Wiemy, jak ciężko jest samemu wyjść ze swojej strefy komfortu, a to tuż za nią zaczyna się najbardziej ekscytujące życie.

Dzięki naszej współpracy z Dream! Plan! Success! wyjedziesz z:

  1. Silną koncepcją siebie. To ona jest fundamentem nowych efektów w Twoim życiu.
  2. Zdolnością pracy z Wewnętrznym Mówcą (Krytykiem) i umiejętnością przezwyciężania strachu przed porażką i sukcesem.
  3. Narzędziami, które pomogą lepiej zarządzać celami i rezultatami w swoim życiu.
  4. Jasną wizją, w której jesteś lepszą wersją siebie.
  5. Nowymi celami osobistymi i zawodowymi.
  6. Gotową, wypracowaną przez siebie i sprawdzoną przez nas strategią działania.
  7. Nową pasją do osiągania Twoich najbardziej znaczących rezultatów.
  8. Pewnością swojej misji, roli w życiu i sensu działań.
  9. Ciekawymi kontaktami, w tym z grupą wsparcia.

Mamy silne przekonanie, że od tego momentu będziesz w stanie realizować marzenia, które do tej pory wydawały się nieosiągalne.

Chcesz to zrobić? Dołącz do nas!

TELEDYSK DREAM! PLAN! SUCCESS!

GALERIA ZDJĘĆ Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

[1 część fotorelacji z Dream!Plan!Success!] Grudniowa edycja DPSu przeszła już do historii, ale emocje, które są z nią... Posted by Momentum Trainers on Monday, December 5, 2016

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od ponad 15 lat pomagam menedżerom i ludziom sukcesu osiągać w życiu prywatnym oraz zawodowym  cele i spełniać marzenia. Moim marzeniem natomiast jest pomóc jak największej liczbie osób w realizowaniu własnych celów i marzeń. To dlatego narodził się pomysł na warsztaty Dream! Plan! Success!
Jako przedsiębiorca, coach liderów i przedsiębiorców i trener z ponad 20letnim doświadczeniem w zarządzaniu, prowadzeniu szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych oraz programów rozwojowych, po ponad 2 000 godzin na salach szkoleniowych, 500 dni i blisko 3 000 godzin indywidualnych sesji, wiem jedno, należy marzyć! A marzenia można spełniać, mając plan działania.
Wówczas sukces jest... na wyciągnięcie ręki.

Joanna Gdaniec

Jestem międzynarodowym trenerem IMPROsprzedaży, mówcą, autorką książek, przedsiębiorcą, IMPROmamą. Często mówię, że „wszystko jest w nas, tylko nas tam nie ma”, dlatego połączyłam w sobie najbardziej fascynujący zawód świata, czyli sprzedaż, z byciem trenerem.
Pomagam ludziom nie tylko w osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów, ale również w procesie stawania się tym, kim pragną być. Cieszę się, kiedy widzę, że ludzie zaczynają kochać sprzedaż i czuć się w niej naturalnie.
Jestem szczęśliwą żoną, mamą prawie 3-letniej Leny i 4-letniego Franka, którzy są moimi najlepszymi nauczycielami IMPROwizacji.
IMPROinspiracje czerpię od mojego "super kids duetu", a także od najlepszych aktorów teatru IMPRO - Katarzyny Michalskiej i Wojtka Tremiszewskiego.

Krzysztof Hillar

Jestem przedsiębiorcą, trenerem komunikacji. Specjalizuję się w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”.
Stworzyłem systemy wystąpień biznesowych: Influence Speaker oraz Super Speaker System, w ramach których każda osoba jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień przed kamerą.
Prowadzę warsztaty dla menedżerów, liderów, przedsiębiorców, prowadzę coachingi dla zarządów, kadry kierowniczej i zespołów sprzedaży. Zaufało mi wiele dużych firm (m.in. PKN Orlen, Energa SA).
Sam jestem przykładem osoby, która przeszła tę drogę – od nikomu nie znanego, ambitnego mówcy, do kogoś, kto jest zapraszany na największe sceny w tym kraju. Dokonałem tego zaledwie w 9 miesięcy, a przecież nie jestem nikim specjalnym, więc doskonale wiem, że taka zmiana jest możliwa dla każdego. Jeśli ja to zrobiłem, Ty też możesz!
Naprawdę:)

GDZIE ZAMÓWIĆ?

Możliwość zakupienia Dream! Plan! Success! jest możliwa poprzez oficjalną stronę www.dreamplansuccess.pl. Strona zostanie otwarta w nowym oknie i nie wyłączy aktualnej sesji.

TOP });