Odkryj pomysł na siebie - na nowo.

8 i 9 czerwca 2019 w Gdańsku

PROWADZĄCY:

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, Trener, Inwestor. Prowadzi obecnie 5 firm i projektów inwestycyjnych. Jest szczęściarą, bo tak wybrała. Czy miała pieniądze, czy ich nie miała, czy była kochana czy porzucana, czy jej się wiodło, czy upadała, zawsze wyznawała filozofię szczęściary i to przynosiło rezultaty.
Dziś dawne marzenia są jej rzeczywistością, a ona nieustająco szuka sposobu, by żyć jeszcze pełniej, świadomiej i szczęśliwiej. Ponieważ wierzy, że szczęście to wybór i można je sobie wypracować, dzieli się swoimi doświadczeniami i praktykami, by inni też mogli spróbować i zdecydować, czy chcą wejść na tę ścieżkę.

Marek Wikiera

Przedsiębiorca, trener biznesu, motywator, trener mentalny, pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. Udowadnia, że granice są tylko w głowie. Od ponad 20 lat, z sukcesem tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach kliku spółek.
Ukończył w ciągu jednego roku - 4 Deserts (4deserts.com), morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda. Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem”.
Marek, inspiruje i zaraża energią do działania. Motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to czego pragną – w życiu osobistym, w sporcie, w działalności biznesowej.

ODKRYJ POMYSŁ NA SIEBIE - NA NOWO.
8-9 CZERWCA 2019
ZWIĘKSZ SWOJĄ SZANSĘ NA SUKCES!

INSPIRUJ SIEBIE, INSPIRUJ INNYCH

Pomyślałeś kiedyś, co by było, gdyby zamiast budowy pantofelka uczyli nas w szkole tworzyć wizje i zamieniać te wizje i marzenia w rzeczywistość? Jak wyglądałoby życie wielu ludzi? Jak wyglądałoby dziś TWOJE ŻYCIE? Twoje relacje? Twoje szczęście?

Pomyślałeś kiedyś, co by było, gdyby uczyli nas w szkole, jak być liderem: prowadzić ludzi, dostrzegać ich mocne strony, przełamywać bariery i budować zespoły, które razem świętują regularne zwycięstwa? Jakby wyglądał dziś Twój biznes? Twoja kariera? Twój zespół? A nawet Twoja rodzina?

Pomyślałeś kiedyś, jakby to było, gdybyś zamiast czytać bajki typu „Samochwała” i powtarzać, żeby się nie wychylać, ktoś nauczył nas budować poczucie własnej wartości i sposób, jak pokazywać tę wartość innym bez nadęcia i przechwalania się? By ludzie mogli z niej skorzystać i dobrze wynagradzać? Co by było, gdyby dziś siła Twojego imienia i nazwiska mogły robić różnicę? W Twoim zespole? Na rynku? Na świecie?

Pomyślałeś kiedyś, jakby to było, gdyby dzieci zachęcać do pracy twórczej, nie strofować ich, nie poprawiać tylko pozwolić mówić? O ile chętniej dzielili by się swoja wiedzą, przemyśleniami i inspiracji w dorosłym życiu i zamiast chować się za innych, chętniej wychodziliby na scenę życia i biznesu.

Nie uczyli nas tego wszystkiego, to prawda… Ale to nie znaczy, że nie można niczego z tym zrobić!

MY CHCEMY TO ZMIENIĆ!

Dlatego pojawia się nowa odsłona.

DREAM PLAN SUCCESS: career & business !

Właśnie po to, by uzupełnić to, czego zabrakło w rozwoju w szkole, na studiach, w pracy!

Podczas Dream Plan Success
career & business zajmiemy się:

I. TWOJĄ WIZJĄ ŻYCIA, BIZNESU, KARIERY

Bo wszystko w naszym życiu powstaje dwa razy - najpierw musi powstać w głowie, żeby stać się Twoją rzeczywistością. Przeprowadzimy Cię przez system, który pozwala pracować na poziomie strategicznym i mentalnym, żeby Twoja głowa nie była Twoim największym przeciwnikiem i sabotażystą, a Twój umysł wspierał Cię w realizacji nawet tych najbardziej śmiałych i zuchwałych planów i pragnień.
Zbudujesz wizję i strategię swojego życia, zarówno na poziomie osobistym i jak biznesowym/ karierowym.

II. TWOJĄ MARKĄ OSOBISTĄ

Zaczniesz świadomie budować siłę swojego imienia i nazwiska. Już nie tylko będziesz wartością samą w sobie, ale teraz ta wartość wyjdzie do ludzi, pracodawców i klientów. Dzięki temu zdefiniujesz i zaczniesz budować swoją przewagę konkurencyjną, żeby klienci i pracodawcy mogli Cię zauważyć, doceniać i dobrze wynagradzać.

III. TWOIMI REZULTATAMI

Zbudujesz strategię osiągania swoich rezultatów: w życiu, w karierze, w biznesie. Zaplanujesz ją oraz dostaniesz narzędzia, które będą Cię w niej wspierać. Będziesz miał wsparcie grupy i mentorów, którzy będą Cię wspierać na drodzę do sukcesu. DPS to nie event, to początek podróży po nowe rezultaty!

NARZĘDZIA

W trakcie tych dwóch intensywnych dni skupiamy się na najważniejszych nawykach spełnionych ludzi sukcesu i pokazujemy, jak je wdrożyć u każdego uczestnika. Poznaj zatem 5 narzędzi, które otrzymasz trakcie DPS.

Przesuń w bok, aby odkryć kolejne narzędzia:

I. WERYFIKATOR CELÓW

Nauczysz się weryfikować, czy Twoje cele i pragnienia są... naprawdę Twoje...Wielu ludzi ugania się za celami i marzenia, które okazują się być nie ich marzeniami. Dzięki DPS unikniesz sytuacji, w której mimo osiągnięcia celu brakuje satysfakcji i spełnienia. Odkryjesz i zdefiniujesz takie cele i pragnienia, które będą Cię pchały naprzód. Poczujesz potężną dawkę energii do działania. Aż ciężko opisać te uczucie, musisz je doświadczyć!

II. SYSTEM PLANOWANIA DPS

Stworzysz strategie realizacji swoich celów oraz poznasz taktyki, które zwiększą szanse na powodzenie. Co więcej, jeszcze podczas warsztatów podejmiesz pierwsze działania na drodze do ich realizacji. Dzięki temu uczestnicy DPS to skuteczni i spełnieni ludzie!

III. TRANSFORMATOR PRZEKONAŃ

To unikatowe, mentalne narzędzie, które pozwoli Ci przekształcić Ci swoje negatywne przekonania, które Cię blokują, we wspierające i mobilizujące. 1000 osób już z nich korzysta! Weźmy tylko kilka przykładów:
Ewa z Warszawy - myślała, że nie jest stworzona do wystąpień publicznych. Dziś scena to jej żywioł i czuje się tam świetnie!
Tomek z Wrocławia - bał się otworzyć własną firmę i rzucić korporację. Dziś jest już niezależnym biznesowo przedsiębiorcą, który zarabia pieniądze, o których wcześniej bał się marzyć!
Iza z Torunia - marzyła, żeby być trenerem,ale bała się zostawić korporację. Dziś szkoli menedżerów największych korporacji w Polsce, jej grafik jest zapełniony, a ona sama szczęśliwa i spełniona.

IV. MOMENT AHA

W trakcie całego warsztatu Twoja głowa będzie naprawdę mocno pracować. Rzeczy, które wcześniej były dla Ciebie wyzwaniem zaczną układać się w całość, kropki zaczną się łączyć, aż w pewnym momencie coś w środku Cię uderzy i wszystko stanie się łatwe i proste. Tym jest Moment AHA i doświadczysz go w trakcie tych dwóch dni wiele razy.

V. SUPERUMYSŁ

Na Dream! Plan! Success! pracujemy w grupach. Dlaczego? Ponieważ, kiedy kilka osób pracuje nad jednym pomysłem lub wyzwaniem, to zaczyna pojawiać się wiele perspektyw i wniosków. To niecodzienna okazja, która pozwoli Ci znaleźć nowe rozwiązania. Na DPS jest tylu trenerów, ile osób na sali, dzięki temu Mądrość Grupy pozwala osiągać niesamowite rezultaty.

VI. WYZWANIA POD OKIEM MENTORÓW

Już w trakcie DPS zaprosimy Cię od jednego z kilku wyzwań, które będą prowadzone pod okiem z mentorów wyzwania- doświadczonych trenerów pracujących metodyką Momentum.
Razem z Tobą WSPÓLNIE będziemy pracować na Twój sukces. Nie ma bata - z mentorami i z grupą wsparcia musi Ci się udać!!! Bo jesteśmy zadedykowani Twojemu sukcesowi.

VII. SESJA PRACY Z WEWNETRZNĄ MOCĄ, ENERGIĄ I CIAŁEM

Niektórzy uczestnicy DPS przyjeżdżają tylko dla tej sesji! Bo ona uwalnia energię, blokady w głowie, emocjach i ciele i powoduje, że rzeczy stają się realne? Brzmi jak bajka? No cóż! To po prostu działa, ale to fakt- wiele osób twierdzi, że to magiczna sesja!!!

CZY WIESZ, ŻE WSZYSTKO ZALEŻY TAK NAPRAWDĘ OD CIEBIE?

 • Nie od okoliczności – bo te zaczniesz sobie stwarzać i to dokładnie takie, jakie chcesz.
 • Nie od innych ludzi, bo odnajdziesz swoją własną siłę, której nikt i nic się nie przeciwstawi. Poza tym poznasz przynajmniej kilkadziesiąt wspaniałych osób, które niespodziewanie zaczną Cię silnie wspierać!

Do tej pory wiele rzeczy było dla Ciebie niemożliwych.

 • Ten 2-dniowy warsztat pomoże Ci odnaleźć własną unikatową drogę do Twojej wersji szczęśliwego życia, udanego biznesu i szczęścia, dokładnie takiego, jak sobie to wyobrażasz.
 • Da Ci poczucie siły i pewności, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.
 • Zmienisz się w taką osobę, jaką naprawdę chcesz być.
 • Dzięki niemu nauczysz się przenosić do rzeczywistości najbardziej szalone marzenia i sny. To stanie się szybciej, niż myślisz!
 • Staniesz się osobą skuteczną i spełnioną - na co dzień!

ALE PO CO CI TO WSZYSTKO?

Wiele osób zadaje sobie bardzo ważne pytanie – Co Mi To Da?
Bo przecież nie chodzi tylko o to, by spędzić cudowne dwa dni ze wspaniałymi ludźmi (a tylko takich przyjmujemy na nasze warsztaty).

Dream! Plan! Success! To dwudniowy Przystanek Stop pomagający odnaleźć własną unikatową drogę do spełnionego życia, udanego biznesu
i szczęścia, dokładnie takiego, jakiego pragniesz.

Dream! Plan! Success! To dwa niezwykle inspirujące dni, to praktyczne sesje rozwojowe dostarczające narzędzi, pomagające efektywniej zarządzać celami i rezultatami w życiu prywatnym, w pracy i w biznesie.

Każdy z nas potrafi być Zwycięzcą. A nam zależy najbardziej, aby w pełni wyposażyć Cię w Twoją własną podróż do takiego życia, o jakim marzysz. Dać wszystko czego potrzebujesz, abyś wspinał się na własny szczyt, na swój osobisty Mount Everest!

Aha, tak szczerze. Niczego Ci nie damy (poza materiałami) – wszystko wypracujesz sobie samodzielnie!

POZNAJ WYJĄTKOWOŚĆ DREAM! PLAN! SUCCESS!

 • 2 dni intensywnego treningu w oparciu o niezwykle skuteczną metodykę Momentum i najnowsze badania dotyczące psychologii osiągania celów
 • Pracujemy Mądrością Grupy, dzięki temu odkryjesz pomysł na siebie - na nowo.
 • Otrzymasz i doświadczysz 7 narzędzi do inspirowania siebie i inspirowania innych.
 • Wyjdziesz z nowymi celami osobistymi i zawodowymi ze zwiększonymi szansami na powodzenie.
 • Odkryjesz nową pasję do osiągania najbardziej znaczących rezultatów.
 • Wychwycisz negatywne przekonania i przekonasz się, że warto zaplanować wyprawę po swoje cele i marzenia.
 • Dostaniesz wsparcie doświadczonych trenerów i mentorów: Beaty Kapcewicz, Marka Wikiery, Joanny Ganiec, Michała Dorszewskiego
 • Zdobędziesz ciekawe kontakty, w tym grupę wsparcia.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Jeśli tak, to ten warsztat rzeczywiście nie jest dla Ciebie.

CO UCZESTNICY MÓWIĄ O DPS?

ANETA MLECZKO
ROBERT BONDAR
TOMASZ ZABAWA
JÓZEF PUDELSKI
LIDIA KROTOSZYŃSKA
ZAZA AKHVLEDIANI

Gdańsk Wozownia
ul. Gradowa 8
80-802 Gdańsk

Obecna edycja DPS odbędzie się w Gdańskiej Wozowni, która znana jest z swobodnej atmosfery w niepowtarzalnych wnętrzach. Doskonała lokalizacja wybierana jest zarówno przez turystów, jak i klientów biznesowych. Miejsce to cechuje  oryginalny wystrój wnętrz przedstawiający historię lotnictwa w nowoczesnym wydaniu.

Wozownia Gdańska, miejsce z duszą i historią, które czeka na kolejne szczęśliwe wątki, by sukcesywnie zapełniać karty wspomnień z historii Gdańska.

Jest to miejsce odwiedzane przez turystów i Gdańszczan. Wspaniałe, by połączyć się z naturą i zainspirować historią miasta. Stary budynek Wozowni ugości nas w sali konferencyjnej, zaprosi na obiad w nowo otwartej restauracji z przysmakami polskiej kuchni w nowej aranżacji smakowej.
Otaczające forty, będą strzegły ciszy od gwaru miasta, mimo że pozostaniemy w jego centrum.

DOSTĘPNE BILETY

GENERAL

490,00 PLN

Dostęp do wiedzy i narzędzi mentalnych

Zaklinacz celów

Credo w drodze na szczyt

Deklaracja/ Busola realizacji marzeń

Kapsuła czasu

Workbook

Oferty specjalne na inne programy

-

-

-

-

Spring Offer

Ilość biletów wybieramy w koszyku

EXCLUSIVE

980,00 PLN

Dostęp do wiedzy i narzędzi mentalnych

Zaklinacz celów

Credo w drodze na szczyt

Deklaracja/ Busola realizacji marzeń

Kapsuła czasu

Workbook

Oferty specjalne na inne programy

Miejsce przy stołach

Dedykowana rejestracja/Concierge

Przerwy kawowe

Lunch + specjalna sesja foto z prelegentami

Limited

Ilość biletów wybieramy w koszyku

Gdzie przesłać ofertę?

KONTAKT

SPRZEDAŻ BILETÓW I OBSŁUGA KLIENTA

Anna Mikians

a.mikians@momentumway.com

Dream! Plan! Success!

Copyright ⓒ 2019 Momentum Way

TOP