Everyday Leadership - mSpeech dla biznesu

mSpeech dla biznesu
Everyday Leadership, Beata Kapcewicz
Sesja motywacyjna dla menedżerów
Wpływaj świadomie i pozytywnie na ludzi ze swojego otoczenia.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Najbardziej praktyczny, a jednocześnie lekki i zabawny speech o przywództwie.

Świat wykreował leadership na trudną dziedzinę, wymagającą wielu różnorodnych kompetencji, zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Tymczasem umiejętność bycia liderem jest dla każdego w zasięgu ręki, co nie znaczy, że jest to łatwa rola. Wystarczy, gdy lider zbuduje pewien system, w którym świadomie i pozytywnie będzie wpływał na ludzi ze swojego otoczenia: na zespół, klientów, rodzinę. Istotne znaczenie ma tutaj słowo klucz: ŚWIADOMIE.

Beata Kapcewicz sprowadza zadania lidera do 4 ról, które każdy może przyjąć i realizować w biznesie i codziennym życiu. Obdziera ten temat z nadęcia i pompatyczności i wpisuje go w  codzienne praktyki zamknięte w tych rolach, czyniąc go nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim lekkim, przystępnym, a nawet zabawnym. Dzięki temu każdy uczestnik spotkania będzie mógł podjąć świadomą decyzję o przyjęciu tych ról na siebie. 

Korzyści z uczestnictwa w sesji motywacyjnej „Everyday Leadership”

Podczas tego wystąpienia uczestnicy poznają:

  • 4 podstawowe role lidera,
  • sposób na angażowanie i motywowanie pracowników i liderów,
  • sprawdzoną strategię budowania przewagi konkurencyjnej,
  • rozwiązania, które pozwolą uwolnić potencjał pracowników i wprowadzić zespół na wyższy poziom.

Podczas spotkania przedstawiane zostaną liczne przykłady z własnych doświadczeń ze współpracy z polskimi liderami, podane w lekki, profesjonalny sposób.

PROWADZĄCY

Główny trener

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, trener, mówca, executive coach. Mówią o niej Kobiet – Red Bull, ponieważ „skutecznie dodaje skrzydeł”.
Ekspert TVP1, TVN BiŚ, Rzeczypospolitej w obszarze rozwoju i osobistej marki. Autorka książek: „Nowe zasady skutecznej kariery”, „Networking w karierze” „4 Role Lidera” oraz „52 nawyki Szczęściarzy”.
Beata Kapcewicz uczy zasad, które sama wdraża w swoim otoczeniu. Od ponad ośmiu lat pracuje z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.
Beata twierdzi, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Jako trener, executive coach obserwowała drogę kariery początkowo przeciętnych pracowników, którzy stawali się kluczowymi osobami w swoich organizacjach. Ich kariery szybowały w górę, ponieważ trafiali na menedżerów, którzy potrafili uwolnić ich potencjał. Widziała również „upadające kariery”, sytuacje gdy orły musiały opuścić stado, ponieważ ktoś uznał, że są kurczakami.
Sesje motywacyjne prowadzone przez Beatę Kapcewicz są pełne energii, praktycznej wiedzy i „latających markerów”.

Rekomendacje

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem zamkniętego mSpeech'u w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką ds. klientów biznesowych.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP