Zapomniałeś swoich danych?

HR jako Coach

mTrening dla biznesu
HR jako Coach
Warsztaty w formule otwartej
Stań się coachem w organizacji i Business Partnerem dla menedżerów i jej liderów.

I zjazd 15-16.02.2018
II zjazd 22-23.03.2018
Warszawa


Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Zbuduj w swojej organizacji markę HR utożsamianą z rozwojem i przywództwem.

Celem każdego HR-owca jest wypracowanie takiej polityki zarządzania zasobami ludzkimi, aby  wpływała na jak najlepszą współpracę z menedżerami oraz ich zespołami.
Drugim  celem jest zaprojektowanie Działu Human Resources w taki sposób, aby potrafił szybko stworzyć, a następnie wzmocnić i podtrzymać unikatową wartość własnej organizacji.
Właściwą drogą do realizacji tych celów jest zbudowanie silnej marki HR, pozwalającej na efektywne stymulowanie rozwoju potencjału organizacji, zespołu i poszczególnych osób.

"HR jako Coach. Stań się HR Business Partnerem w swojej organizacji" - unikatowy program szkoleniowy dedykowany Działom Human Resources.

Główną zaletą programu jest przygotowanie HR Managera do stania się coachem w organizacji i partnerem dla menedżerów i jej liderów.
Poprzez otwarte dzielenie się wiedzą i doświadczeniem naszych Coachów Kariery dostarczamy skuteczne metody wyznaczania swojej osobistej marki jako Coacha Kariery.
Prowadzimy praktyczne ćwiczenia pokazujące uczestnikom, jak stać się Coachem Kariery wewnątrz własnej organizacji tak, aby w pełni zarządzać rozwojem pracowników.
Wpływamy na zaangażowanie HR menedżerów w projekt wsparcia pracowników w procesie zmian.
Wyzwalamy proces kreowania synergii trzech marek każdego lidera: marki własnej, marki zespołu i marki organizacji.
Program HR jako Coach pomaga świadomie budować we własnej organizacji markę HR utożsamianą z rozwojem i przywództwem.

8 wartości, które dostarczamy uczestnikom Programu HR jako Coach:

 • Leadership. Przygotowujemy HR Managera do stania się HR Biznes Partnerem dla menedżerów we  własnej organizacji.
 • Inspiration. Przedstawiamy sposoby znajdowania pomysłów rozwoju i efektywnego prowadzenia programów rozwijających talenty w organizacji.
 • Brand master. Prezentujemy skuteczną metodę wyznaczania swojej osobistej marki jako Coacha Kariery.
 • Reality. Przekazujemy praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w procesach zmian w organizacji.
 • Methodology. Oferujemy skuteczne narzędzia i metody coachingu kariery.
 • Differentation. Uczymy, jak identyfikować kluczowe czynniki kształtujących karierę i sukces talentów w organizacji.
 • Tactical planning. Podnosimy umiejętność planowania i działania jako HR Biznes Partnera w procesie budowania relacji z menedżerami.
 • Talent development. Pokazujemy, jak zwiększać szanse na trwałe wykorzystywanie potencjału talentów w organizacji.

 

Dla kogo adresowany jest Program HR jako Coach?

 • Do HR managerów, którzy pracują z talentami i prowadzą programy rozwoju talentów w organizacjach.
 • Do HR Business Partnerów, którzy wspierają menedżerów na drodze ich rozwoju.
 • Do specjalistów i konsultantów, którzy pełnią role menedżerów HR.
Dostarczamy sprawdzone rozwiązania oparte na głębokim rozumieniu biznesu i potrzeb HR.

4 dniowy program szkoleniowy:

I zjazd 15-16.02.2018
II zjazd 22-23.03.2018
Warszawa

Dzień 1
 • Potencjał człowieka a współczesne modele kariery.
 • Psychologia relacji: Pracodawca - Lider – Pracownik.
 • Psychologia rezultatów:  Systematyczne wspinanie się po szczeblach kariery – Dochodzenie do kresu własnych kompetencji – Brak rezultatów.
 • Trening mentalny vs Trening kompetencji. Ich wpływ na wyniki jednostek i zespołów w biznesie.
 • Koncepcja siebie.
 • Rola HR jako biznes partnera i coacha w rozwoju liderów i przełamywania punktów niemocy (np. niekompetencji, mentalnych barier).
Dzień 2
 • Słuchanie empatyczne.
 • Trójkąt percepcji – uwarunkowania wpływające na skuteczność HR-owca jako biznes partnera i coacha.
 • Myślenie pytaniami.
 • Praca z przekonaniami.
Dzień 3
 • 7 kluczowych pytań w pracy coacha i biznes partnera.
 • „Od przekonań do rezultatów” model Momentum Way.
 • Marka HR w organizacji.
Dzień 4
 • Psychologia zmiany.
 • Proces pracy na rezultatach i wynikach.
 • Elementy treningu mentalnego w pracy z rezultatami i procesem zmiany.

CENNIK

Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi: 3 970 zł netto (4 dni szkoleniowe).

REFERENCJE

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym.
W moich szkoleniach, warsztatach i coachingach w ciągu ostatnich 16 lat wzięło udział ponad 60 tysięcy osób. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK, Przewozy Regionalne oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko, bo u siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Mam już w planach kolejną!
Jestem liderem, który przeszedł wiele ścieżek, popełnił masę błędów, ale też odniósł wiele sukcesów. Wprowadzałam nowe marki na polski rynek (PUERTO, Architekci Kariery, Librandt, Momentum Way). Część z nich stawała się rynkowymi liderami (Architekci Kariery, Puerto).
Jestem praktykującym liderem, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Liderem, który wciąż się uczy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki i być inspiracją dla innych.

 

Izabela Bochen-Pawlik, Momentum Way

Izabela Bochen-Pawlik

Jestem liderem i menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Przedsiębiorcą i Dyrektorem Sprzedaży w największej sieci outsourcingu pracy w Europie. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijałam i wspierałam swoje zespoły w rozwoju. Odpowiadałam za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat moja praca zmieniła sposób działania ponad 100 000 osób pracujących w sprzedaży.
Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i daję wartość innym liderom i  organizacjom, by mogły wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty.
Jestem trenerem biznesu i mówcą inspiracyjnym. Osią mojej działalności jest szerzenie idei przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału.
Pozwól, że coś Ci powiem: „Moi ludzie byli przy mnie, kiedy moje organizacje były liderami na światowych rynkach. Byli też wtedy, kiedy te same organizacje traciły rynek. Wiem, że to nie organizacja ani jej pozycja sprawia, że ludzie chcą w niej być, albo z  niej odchodzą. To lider sprawia, że ludzie pozostają, nawet w chwili największej dla organizacji próby.”
Przekazuję praktyczną wiedzę - którą zdobyłam, przewodząc swoim zespołom - oraz sprawdzone systemy, które do dziś poznało już kilkadziesiąt tysięcy menedżerów i liderów największych polskich i międzynarodowych firm.

BROSZURA HR JAKO COACH

KONTAKT W SPRAWIE UCZESTNICTWA

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w warsztatach HR jako Coach, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką programu.

Opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP