HR Session

Całodniowe spotkanie
warsztatowo – inspiracyjne

Środa, 30 października 2019

l

Ilość miejsc: 77

Koszt uczestnictwa: 330 zł netto

}

8:30 – 15:20

LETIA BUSINESS CENTER,

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica

Dlaczego warto się pojawić?

Zobacz, co zyskasz uczestnicząc w HR Session:

  • Poznasz dobre praktyki nowoczesnego HR i przywództwa, wprost od praktykujących ekspertów. To twarda wiedza, gotowa do wprowadzenia natychmiast.
  • Dowiesz się w jaki sposób realnie wpływać na organizację poprzez budowę silnej marki HR
  • Spędzisz czas w niezwykle inspirującym towarzystwie. Dzięki kameralnej formule wydarzenia, skonsultujesz swoje wyzwania z prelegentami i wymienisz doświadczenia z innymi profesjonalistami
  • Doświadczysz, co oznacza wellbeing w praktyce – spotkanie certyfikowane przez Wellbeing Institute

Spotkanie poprowadzą

Beata Kapcewicz

Momentum Way | Runmageddon | Marka Ty

Prezes Zarządu Grupy Momentum, Członek Rady Nadzorczej Runmageddon
Doradca Zarządów i HR, Autorka książek, TEDx Speaker – jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju.
Od 20 lat związana z obszarem HR. Jako ekspert współpracuje z TVN, TVP1, Money.pl, Rzeczpospolitą i in.

Agata Pelc

Wellbeing Institute
Dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute. Na co dzień dba o realizację strategii instytutu, tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji. Trener biznesu, doradca i praktyk, który towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat. WSPIERAM LUDZI, BO SĄ WYJĄTKOWI. WSPIERAM ORGANIZACJE, BO TWORZĄ JE LUDZIE.

Izabela Bochen-Pawlik

Trener i Konsultant Biznesowy

Lider i Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dyrektor ds. Rozwoju Centralnej i Wschodniej Europy w największej na świecie sieci agencji marketingowych. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijała i wspierała swoje zespoły w rozwoju.

Artur Dzięgielewski

HR Manager 

„Nie tylko nie pal za sobą mostów, ale przede wszystkim je buduj” – kierując się tą zasadą, Artur, HR Manager, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji do swojej pracy buduje mosty swojej kariery już od 18 lat. W tym czasie zdobywał doświadczenie nie tylko w branży HR, ale również w branży finansowej, produkcyjnej, w sprzedaży i obsłudze klienta.

Daria Kletkiewicz

Lider działu HR w HighSolutions

HR-owiec z wykształcenia i pasji, jej „konikiem” jest rekrutacja oparta na wartościach. Inicjatorka wielu wewnątrzfirmowych zmian, zbliżających zespół do jeszcze większego zaangażowania i satysfakcji. Organizatorka Laravel Poznan MeetUp oraz współorganizatorka Freelancer Meetup Poznań. Prywatnie zapalona rowerzystka i entuzjastka bodypump. Jej doba na pewno ma więcej niż 24h.

Marcin Woś

HR biznes partner

Projektant szkoleń i programów rozwojowych oraz trener. Od początku tego roku związany z poznańskim Software House HighSolutions. Jego głównym celem jest dbanie o to, aby rozwiązania wprowadzane w firmie angażowały zespół i zwiększały satysfakcję z pracy.

Plan dnia

8:30 – 9:10

Rejestracja, poranna kawa
}

9:10 – 09:40

Agata Pelc, Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute
„Szczęście w pracy: utopia, moda czy biznesowa strategia? Jak firmy mogą zyskać na szczęściu pracowników”

Czym jest wellbeing w biznesie i jak wdrażać programy wellbeingowe, aż w 6 obszarach organizacji? Jak przy pomocy wellbeingu kształtować pozytywne doświadczenia pracowników w firmie produkcyjnej? Praktyki rynkowe oraz skuteczne rozwiązania.

}

9:40 – 10:00

Dyskusja moderowana

10:10 – 10:30

Przerwa kawowa
}

10:30 – 11:00

Artur Dzięgielewski, „Jak szyć, by dobrze uszyć, czyli benefity pozapłacowe skrojone zgodnie z potrzebami pracowników”

Dodatki pozapłacowe odgrywają coraz większą rolę dla pracowników organizacji. Jednak aby odgrywały swoją rolę, powinny korespondować z oczekiwaniami zatrudnionej kadry, począwszy od niskiego szczebla, kończąc na zarządzie. Podczas prelekcji dowiesz się, w jaki sposób zbadać, na których benefitach najbardziej zależy pracownikom, dlaczego feedback po przeprowadzonym badaniu jest bardzo ważny dla powodzenia całego procesu i co powinien zawierać, jakie korzyści daje skrojony na potrzeby pracowników system dodatków pozapłacowych. Uzyskasz informacje, z których benefitów pracownicy korzystają najczęściej i najchętniej – po co są prowadzone statystyki satysfakcji z wprowadzonych benefitów w skali rok do roku. Będziesz mógł / mogła również podzielić się opinią o najatrakcyjniejszych benefitach w Twojej organizacji.

}

11:00 – 11:20

Dyskusja moderowana

11:20 – 11:30

Przerwa kawowa
}

11:30 – 12:00

Izabela Bochen, „Przenikliwy lider rozwiązuje konflikt, zanim się pojawi”

Jak przygotować organizację na możliwe konflikty wynikające z dynamicznego rozwoju firmy i dużego napływu nowych pracowników. Jak zachować ducha małej organizacji przy jednoczesnym dużym i nagłym wzroście zatrudnienia.

}

12:00 – 12:20

Dyskusja moderowana

12:20 – 13:20

Lunch
}

13:20 – 13:50

Daria KletkiewiczMarcin Woś „Człowiek, który pasuje do zespołu”

Lojalny i zaangażowany zespół to klucz do sukcesu organizacji. Ale… jak go zbudować? Podobnie jak w popularnej grze „tetris”, wszystkie elementy układanki muszą do siebie pasować, aby odnieść zwycięstwo. Nie inaczej jest w tym wypadku! Opowiemy Wam jak w HighSolutions tworzymy nasz „dream team”. Dowiecie się jak identyfikujemy wartości zespołu, prowadzimy rekrutację opartą na tychże wartościach i w końcu – jak wprowadzamy nowych członków do organizacji.

}

13:50 – 14:10

Dyskusja moderowana

14:10 – 14:20

Przerwa kawowa
}

14:20 – 15:20

Beata Kapcewicz, „Zaangażowanie – klucz do rezultatów”

Żeby zostać prawdziwym sparingpartnerem dla biznesu, HR musi doskonale rozumieć jego potrzeby. Co bezpośrednio przekłada się na wzrost przychodów, rentowność organizacji oraz zadowolenie klientów? Zaangażowanie. Sesja o dobrych, sprawdzonych praktykach zwiększających zaangażowanie.

Rekomendacje

Zobacz, co wyjątkowo sobie cenią dotychczasowi uczestnicy poprzednich edycji HR Session:
Przekonało mnie to, że tutaj można obcować i współprzebywać z ludźmi, którzy są praktykami. To nie są teorie, to są rzeczy, które wprowadzali w praktyce. Jakub B. Bączek

To, że można znaleźć inspiracje, że można usłyszeć, że inni mają te same problemy, wyzwania (..) I to, w jaki sposób jest nam pokazane jak mamy budować tę wartość, jak motywować siebie, nasz zespół, wszystkich naokoło to jest to, co na pewno wyniosę stąd. Ewa Szczepkowska, Jeppesen

Poprzednia edycja

Ostatni raz w takiej formie spotkaliśmy się we Wrocławiu, w przestrzeniach Platinum Palace.
Zobacz, jaki experience niesie ze sobą uczestnictwo w HR Session

Współorganizator

Partnerzy

Weź udział

Koszt uczestnictwa:

330 zł

W cenie: uczestnictwo 1 osoby, dwie przerwy kawowe, lunch,
materiały szkoleniowe.
Ceny netto.

Spotkanie ma charakter kameralny.

Czy czujesz gotowość do osiągnięcia wyższego poziomu partnerstwa z biznesem?

Sprawdź dostępność czym prędzej:

Zamawiam fakturę proformę na to szkolenie, dane do faktury podaję poniżej:

6 + 13 =

Środa, 30 października 2019

l

Ilość miejsc: 77

}

8:30 – 15:20

LETIA BUSINESS CENTER,

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica