Zapomniałeś swoich danych?

HR Session

Unikatowa sesja rozwojowa dla branży HR.

Porozmawiajmy o budowaniu w swojej organizacji marki HR utożsamianej z rozwojem i przywództwem.

Wrocław, 15 listopad 2017 r.
Gdańsk, 16 listopad 2017 r.
Warszawa, 15 marzec 2018 r.

Czym jest HR SESSION?

HR Session to jedyne spotkanie treningowo-networkingowe w pełni skoncentrowane na tworzeniu siły i marki HR.

HR Session to zamknięte spotkanie dla ambitnych i otwartych na nowe szanse Menedżerów HR i HR Business Partnerów, nastawione na realne efekty.

HR Session to efektywnie spędzony czas na rozwoju najważniejszych kompetencji przywódczych prezentowanych przez praktyków.

HR Session to unikatowa możliwość wykreowania synergii trzech marek kluczowych dla każdego lidera: marki własnej, marki zespołu i marki organizacji.

Agenda

10.00 – 12.00

Beata Kapcewicz „Turkusowy Lider + Turkusowy HR.”
W  jaki sposób HR może stworzyć tandem z liderami, aby w zgodzie ze strategią turkusowych organizacji wzbudzać poczucie odpowiedzialności za organizację,  wynosić ją i zespoły na wyższe poziomy.

 • W jaki sposób liderzy mogą uwalniać potencjał swoich ludzi i zespołów.
 • Jak budować ponadprzeciętne zaangażowanie i rezultaty w organizacji.
 • Turkusowy lider – czym wyróżnia się na tle pozostałych.
 • Jak HR może rozwijać zasady turkusowej organizacji i tworzyć skuteczny duet z liderami.

12.15 – 14.15

Krzysztof Hillar „Wystąpienia Biznesowe - kluczowa kompetencja silnego menedżera.”

 • W jaki sposób sztuka komunikacji może przyśpieszyć rezultaty lidera.
 • Jak wywierać wpływ dzięki autentycznej charyzmie i sztuce przemawiania.
 • Niezbędne elementy skutecznych wystąpień biznesowych.
 • Jak liderzy i HR mogą zbudować silną markę osobistą w organizacji dzięki sztuce przemawiania.

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, trener, mówca, executive coach, Prezes Momentum Way, a także autorka książek „Nowe zasady skutecznej kariery”, „4 Role Lidera” oraz „52 nawyki Szczęściarzy”.
Na co dzień wspiera ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.
Beata twierdzi, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Jako trener, executive coach obserwowała drogę kariery początkowo przeciętnych pracowników, którzy stawali się kluczowymi osobami w swoich organizacjach. Ich kariery szybowały w górę, ponieważ trafiali na menedżerów, którzy potrafili uwolnić ich potencjał. Widziała również „upadające kariery”, sytuacje gdy orły musiały opuścić stado, ponieważ ktoś uznał, że są kurczakami.

Krzysztof Hillar

Lider, przedsiębiorca, trener wystąpień biznesowych i komunikacji, mówca motywacyjny. Wiceprezes Momentum Way. Autor książki "Przemawiaj i zarabiaj. Sztuka komunikacji w życiu i biznesie".
Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Twórca systemów wystąpień biznesowych: Influence Speaker i Super Speaker, w ramach których każda osoba jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publicznością, do występowania w mediach i przemówień przed kamerą.
Prowadzi warsztaty dla menedżerów, liderów, przedsiębiorców. Pomaga im odkrywać przeszkody, które uniemożliwiają osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzać nowe przekonania, wspierając ich cele. Jego wystąpienia na długo pozostają w pamięci: poruszają, inspirują i zapraszają do zmian.

Oto, dlaczego warto spotkać się z nami

Oto, dlaczego warto spotkać się z nami Podczas 4-godzinnej sesji poruszamy zagadnienia silnej marki HR w organizacjach. Czyli:

 • Jak zaprojektować HR w taki sposób, aby potrafił szybko stworzyć, a następnie wzmocnić i podtrzymać unikatową wartość w organizacji.
 • W jaki sposób zbudować silną markę HR pozwalającą na efektywne stymulowanie rozwoju potencjału organizacji, zespołu i poszczególnych osób.
 • Które narzędzia i rozwiązania budujące potencjał, kompetencje i pozycję HR warto wykorzystać.

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU

Koszt : 300 zł netto
Aby wziąć udział w Programie należy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić bezpośrednio do Opiekuna Programu:

Wypełnij formularz,
aby zgłosić się na HR Session:

Łukasz Stryjski

Organizatorem webinaru jest Momentum Way oraz Librandt Fostering Managers.

Spółka Librandt w dniu 1 stycznia 2017 r. dołączyła do zespołu Momentum Way uzupełniając kompetencje o obszary leadership, coaching kariery, budowanie marki osobistej, rozwijanie talentów, procesy zmiany.

Copyright ⓒ 2017 Momentum Way

TOP