HR Session


Porozmawiajmy o budowaniu w organizacji marki HR utożsamianej z rozwojem i przywództwem.

Wyjątkowe spotkanie warsztatowo-networkingowe dla branży HR.

Czym jest HR SESSION?

HR Session to jedyne spotkanie warsztatowo-networkingowe w pełni skoncentrowane na tworzeniu siły i marki HR w organizacji.

HR Session to spotkanie dedykowane praktykom HR nastawione na realne efekty, wymianę doświadczeń, dyskusje i współpracę.

HR Session to efektywnie spędzony czas na rozwoju najważniejszych kompetencji przywódczych z zakresu przywództwa i HR prezentowanych przez ekspertów i praktyków.

HR Session to unikatowa możliwość wykreowania synergii trzech marek kluczowych dla HR-u i każdego Lidera: marki własnej, marki zespołu i marki organizacji.

Relacja z HR Session 2016

Agenda

09.00 – 09.45

Jak odmieniliśmy naszą organizację i zyskaliśmy prawdziwy rozpęd.” [Studium przypadku] Gość Specjalny

09.45 – 10.45

Spraw, aby liderzy w Twojej organizacji, dzięki zmianie mentalności, wprowadzali ją na wyższy poziom.” [Dyskusja moderowana/warsztat]  Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach 

 • W których obszarach należy przygotowywać menedżerów do roli lidera świadomego i kompletnego?
 • Chcieć to móc. Które kompetencje liderskie należy kształcić, aby efektywnie budowały zespół i przeprowadzały przez każdą zmianę?
 • W jaki sposób HR może pomagać liderom w wypracowaniu indywidualnego stylu przywództwa, który przyniesie skuteczność biznesową?

 

10.45 – 11.15

Przerwa kawowa, networking

Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach. Momentum Way

11.15 – 12.00

Wspieraliśmy naszych liderów i ich zespoły w procesie zmiany. Oto rezultaty naszego Działu HR w tym projekcie.” [Studium przypadku] Gość Specjalny

12.00 – 13.00

„Sposoby budowania silnej marki HR w organizacji, aby stać się partnerem liderów w rozwoju.” [Dyskusja moderowana/warsztat]  Izabela Bochen-Pawlik, Leadership & Business Effectiveness Trainer

 • 3 kluczowe obszary, które wpływają na siłę marki HR w oczach liderów.
 • Budowanie zaufania pomiędzy HR i liderami szansą na wspólne rozwiązywanie nawet najbardziej palących problemów.
 • Jak wspólnie z liderami lepiej korzystać z potencjału ludzi i całych zespołów, by organizacja mogła wzrastać i maksymalizować efekty?

13.00 – 13.45

Lunch

Izabela Bochen-Pawlik, Momentum Way

13.45 – 14.30

LOVEbrand, jak zbudować markę, którą pokochają klienci i pracownicy.” [Studium przypadku]  Jaro Bieniecki, CEO & Founder at Runmageddon

 • O tym jak stworzyłem markę, która jest obecnie kochana przez klientów i pracowników.
 • Jak zapraszam ludzi do wizji, by chcieli za nią podążać i prawdziwie się angażować?
 • Nasza metoda rozwijania ludzi w Runmageddonie i tworzenia genialnego miejsce do pracy.
Jaro Bieniecki, Runmageddon, podczas HR Session Day

14.30 – 15.30

W jaki sposób komunikować się, aby przekaz Działu HR i liderów był spójny i skuteczny?” [Power speech]  Krzysztof Hillar, Public Speaking & Business Communication Expert

 • W jaki sposób komunikować wizję wewnątrz organizacji i budować prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników?
 • Jak wywierać pozytywny wpływ na pracowników dzięki autentycznej charyzmie i sztuce przemawiania?
 • Jak liderzy i HR mogą zbudować silną markę osobistą w organizacji dzięki własnym, skutecznym prezentacjom biznesowym?

15.30 - 16.15

Otwarta sesja pytań i odpowiedzi [Dyskusja moderowana]

 • Pytania do ekspertów.
 • Wymiana doświadczeń uczestników wydarzenia.
 • Osobiste lekcje oraz decyzje co do wdrożenia nowych praktyk i narzędzi.

16.15

Zakończenie HR Session

Prowadzący

Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach. Momentum Way

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, trener, mówca, executive coach, Prezes Momentum Way, a także autorka książek „4 Role Lidera”, „Nowe zasady skutecznej kariery” oraz „52 nawyki Szczęściarzy”.
Na co dzień wspiera ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.
Beata twierdzi, że „każdy ma jakiś talent i może osiągać swoje cele, jeśli usunie nie wspierające przekonania i bariery, które go ograniczają”. Jako trener obserwowała drogę kariery początkowo przeciętnych pracowników, którzy stawali się kluczowymi osobami w swoich organizacjach, bo trafiali na menedżerów, którzy potrafili uwolnić ich potencjał. Widziała również „upadające kariery”, sytuacje gdy orły musiały opuścić stado, ponieważ ktoś uznał, że są kurczakami.

Izabela Bochen-Pawlik, Momentum Way

Izabela Bochen-Pawlik

Lider i Menedżer  kilkunastoletnim doświadczeniem. Trener Biznesu i Mówca Inspiracyjny. Przedsiębiorca i Dyrektor ds. Rozwoju w Momentum for Business. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijała i wspierała swoje zespoły w rozwoju. Odpowiadała za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat efekty jej pracy zmieniły sposób działania ponad 100 000 osób pracujących w sprzedaży.
Na co dzień pracuje z zarządami i menedżerami największych polskich i światowych organizacji. Przeprowadza liderów, zespoły i całe organizacje przez trudne procesy zmian. Dzieli się swoimi liderskimi doświadczeniami, daje wartość Liderom i organizacjom, by mogły wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty. Osią jej działalności jest szerzenie idei Przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału.

Krzysztof Hillar

Lider, przedsiębiorca, trener wystąpień biznesowych i komunikacji, mówca motywacyjny. Wiceprezes Momentum Way. Autor książki "Przemawiaj i zarabiaj. Sztuka komunikacji w życiu i biznesie".
Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Twórca systemów wystąpień biznesowych w ramach których każda osoba jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publicznością, do występowania w mediach i przemówień przed kamerą.
Prowadzi warsztaty dla menedżerów, liderów, przedsiębiorców. Pomaga im odkrywać przeszkody, które uniemożliwiają osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzać nowe przekonania, wspierając ich cele. Jego wystąpienia na długo pozostają w pamięci: poruszają, inspirują i zapraszają do zmian.

Jaro Bieniecki, Runmageddon, podczas HR Session Day

Jaro Bieniecki

3,5 roku temu rzucił karierę w korporacji, żeby stworzyć Runmageddon, obecnie największą i najmodniejszą inicjatywę w polskim sporcie amatorskim (ponad 50 tys. uczestników w 2017 r).
Przez 7 lat wyczynowo trenował biegi długodystansowe, zdobywając m.in. 6 medali Mistrzostw Polski na 3 km i 5 km.
Uwielbia inspirować ludzi do pozytywnych zmian, dlatego hobbistycznie występuje jako mówca inspiracyjny. Wspólnie ze swoimi "uczestnikami-wyczynowcami" przygotował książkę o tym, jak Runmageddon zmienia życie.
Jego dewizą życiową jest : rozwój! Inspirują go historie uczestników Runmageddon. W moim wystąpieniu chciałby pozostawić uczestników HR Session z „gotowością do podejmowania szalonych wyzwań”.

Oto, dlaczego warto spotkać się z nami

Podczas 6-cio godzinnej sesji inspiracyjno-warsztatowej poruszamy zagadnienia silnej marki HR w organizacjach. Czyli:

 • Jak HR może wspierać proces przemiany firmy w turkusową organizację i wygrywać na konkurencyjnym rynku.
 • Jak zaprojektować HR w taki sposób, aby potrafił szybko stworzyć, a następnie wzmocnić i podtrzymać unikatową wartość w organizacji.
 • W jaki sposób zbudować silną markę HR pozwalającą na efektywne stymulowanie rozwoju potencjału organizacji, zespołu i poszczególnych osób.
 • Jak wykorzystać narzędzia i rozwiązania budujące potencjał, kompetencje i pozycję HR w organizacji.

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU

Cena uczestnictwa:
399 zł/1 os.
749 zł/2 os. z tej samej firmy
1 047 zł/3 os. z tej samej firmy
Powyższe ceny są kwotami netto.

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

 

Partnerzy

Organizatorem wydarzenia jest Momentum Way oraz Librandt Fostering Managers.

Librandt Fostering Managers

Spółka Librandt w dniu 1 stycznia 2017 r. dołączyła do zespołu Momentum Way uzupełniając kompetencje o obszary leadership, coaching kariery, budowanie marki osobistej, rozwijanie talentów, procesy zmiany.

Copyright ⓒ 2018 Momentum Way

TOP