IMPROsprzedaż – Joanna Gdaniec

IMPROsprzedaż

Joanna Gdaniec
Książka

39 zł

Typ produktu:

Książka

Ilość stron:

104

Okładka:

Miękka

Koszt dostawy:

Kurier: 20 zł

Czas wysyłki:

24 godziny

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

IMPROsprzedaż, czyli jak sprzedawać bez sprzedawania

Wydaje się nam, że w sprzedaży chodzi o cudowne techniki perswazyjne. Wystarczy je wszystkie opanować i mamy gwarantowany sukces.
Otóż nie, to nie techniki sprzedają, tylko ludzie! Być może kupujący nabędzie to, co mu zaoferujesz. Ale jeśli potem poczuje, że "wperswadowałeś" mu zakup czego, czego on wcale nie chciał, to... więcej do Ciebie nie przyjdzie. Dlatego właśnie bardzo często sprzedaż ograniczają... sami sprzedający!  Wiedziałeś o tym, że to Ty sam najbardziej możesz zablokować sprzedaż?

Cechy książki:

 • Autor: Joanna Gdaniec
 • Ilość stron: 104
 • Rok wydania: 2016
 • Oprawa: miękka

OPIS

Wzmocnij sprzedaż – SOBĄ!

Opowiem Ci, jak mogę Ci pomóc. A Ty zdecyduj, na ile to dla Ciebie ważne i cenne.
Tak naprawdę każdy z nas jest sprzedawcą. I to codziennie. Sprzedajemy nie tylko nasze produkty czy usługi w biznesie, ale także nasze przeświadczenia, pomysły, racje, do których przekonujemy także nasze otoczenie w życiu prywatnym. Jednak to, że stale coś sprzedajemy, nie oznacza, że umiemy to robić i że każdy może pracować jako sprzedawca.

Wyjaśnię Ci pewien sekret

Wiele osób uważa, że są dobrymi sprzedawcami, bo każde negocjacje zamkną zamówieniem, bez względu na to, co sprzedają. Super! Problem pojawi się wtedy, gdy pojawi się "nie" - klienci nie chcą, rezygnują, odmawiają. Poczucie wartości sprzedającego spadnie aż do stwierdzenia: "nie nadaję się".
Uważaj na to, co myślisz, bo myślenie determinuje rzeczywistość. Nazywam to wewnętrzną grą mentalną. Wcale nie chodzi o to, aby powtarzać sobie „jestem zwycięzcą”, ale o to, by pamiętać, że każde "nie" to okazja do nauki prowadzącej do "tak".

Spójrz na oczywiste prawdy:
Klient nie odmówi, jeśli Ty nie będziesz mu narzucać czegoś, czego nie on chce lub nie potrzebuje.
Klient nie odrzuci Twojej oferty kupna, jeśli w procesie sprzedaży wspólnie wypracujecie takie propozycje, które on uzna za swoje.
Jeśli zdobędziesz zaufanie klienta, dając mu to, czego naprawdę oczekiwał, w przyszłości sam  będzie Cię pytać, co Twoim zdaniem jest dla nich najlepsze i kupować znacznie więcej, niż do tej pory.

Tak to działa.

Jak widzisz, już nie musisz się bać odmowy, odrzucenia, presji.Właśnie zaczynasz zupełnie nowy rozdział w życiu, zupełnie inny od wszystkich dotychczasowych.

Jeśli chcesz sprzedawać więcej,autentycznie, bez ograniczeń…

…w tej książce znajdziesz:

 • Sposób myślenia najskuteczniejszych sprzedawców – ponadprzeciętne rezultaty rodzi ponadprzeciętne myślenie. Pokażę Ci moją drogę na skróty – działa natychmiast!
 • 34 najczęściej pojawiające się złe myśli i emocje dotyczące sprzedaży. Jak je zmienić?
 • Jak ominąć 6 mentalnych pułapek i do razu zacząć chętniej, lepiej i szybciej sprzedawać?
 • MEGAWAŻNE: poznasz najważniejsze pytanie, na które odpowiedź pomoże Ci stać się autentycznym sprzedawcą.
 • 10 konkretnych zachowań, które pomogą Ci w budowaniu silnych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i lojalności.
 • 6 kroków G.R.O.W. I.N., które pomagają klientom szybko podjąć decyzję o zakupie.
 • Ważne pytania pomocnicze, które pomogą Ci uzyskać i utrzymać realny wpływ na proces podejmowania decyzji przez klienta i sprawić, że będzie widział w Tobie pomocnego eksperta.
 • 5 zasad I.M.P.R.O., które, jeśli je zastosujesz, pomogą Ci w zbudowaniu prawdziwego KONTAKTU z klientem opartego na ZAUFANIU. Nigdy już nie będziesz musiał „walczyć” z obiekcjami klienta.
 • CREDO IMPROSPRZEDAWCY – umowa z samym sobą, na trudniejsze chwile, by z każdej sytuacji wyjść obronną ręką. (5 kroków Beaty Kapcewicz.)
 • N.A.M.E. – jak efektywnie uczyć się na swoich doświadczeniach, zamiast w kółko popełniać te same błędy.
 • Nie trać czasu na „zimne kontakty” – niech klienci sami się do Ciebie dobijają. 3 metody rozwoju Marki Osobistej Sprzedawcy.

Do tego 17 genialnych ćwiczeń, które przeprowadzą Cię od teorii do praktyki.

To mocno skondensowana wiedza, podana przejrzyście i soczyście. Dzięki niej znajdziesz w sobie największe ograniczenia sprzedawcy i wskazówki, jak je zmienić.

Czy staniesz się od razu lepszym sprzedawcą? Ty zdecyduj

Opinie o książce:

AUTOR

Joanna Gdaniec, Momentum Way

Joanna Gdaniec

Jestem międzynarodowym trenerem IMPROsprzedaży, mówcą, autorką książek, przedsiębiorcą, IMPROmamą. Często mówię, że „wszystko jest w nas, tylko nas tam nie ma”, dlatego połączyłam w sobie najbardziej fascynujący zawód świata, czyli sprzedaż, z byciem trenerem.
Pomagam przedsiębiorcom, menedżerom i liderom sprzedaży nie tylko w osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów, ale również w procesie stawania się tym, kim pragną być. Sprawiam, że ludzie zaczynają kochać sprzedaż i czuć  się w niej naturalnie.
Jako dyrektor sprzedaży w Architektach Kariery (spółka grupy Pracuj.pl) budowałam efektywne zespoły oraz wdrażałam system IMPROsprzedaży, który przynosił stuprocentowe wzrosty obrotów w skali roku, jednocześnie redukując rotacje w zespołach.
Jestem szczęśliwą żoną, mamą prawie 3letniej Leny i 4-letniego Franka, którzy są moimi najlepszymi nauczycielami IMPROwizacji. IMPROinspiracje czerpię od mojego "super kids duetu", a także od najlepszych aktorów teatru IMPRO tj. od Katarzyny Michalskiej i Wojtka Tremiszewskiego.

TOP