Nowe zasady skutecznej kariery – Beata Kapcewicz

Nowe zasady skutecznej kariery

Beata Kapcewicz
Książka

44 zł

Typ produktu:

Książka

Ilość stron:

104

Okładka:

Miękka

Koszt dostawy:

Kurier: 20 zł

Czas wysyłki:

24 godziny

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Nowe zasady skutecznej kariery

Wydaje się, że kariera to mało przyjazne słowo – kojarzy się z karierowiczami, wspinaniu się po szczeblach kariery, a nawet z kolesiostwem. Nic bardziej mylnego. Dziś każdy z nas robi karierę, każdy jakąś ma. Tylko, że jedni są zawodowo zadowoleni, spełnieni i doceniani na rynku a inni szukają swojego miejsca, błądzą i żyją w przekonaniu, że tak musi być.

Ci, którzy dziś nie martwią się o pracę, klientów albo partnerów biznesowych, ci, po których pracodawcy i klienci ustawiają się w kolejce i ci, którzy dziś zarabiają tyle ile chcą stosują zasady, które pomagają im osiągać zawodowe szczyty.

Poznaj i Ty zasady skutecznej kariery, by mieć poczucie sensu w pracy i biznesie, osiągać sukcesy i mieć poczucie spełnienia. Zacznij robić to, co kochasz, zarabiaj dobre pieniądze i bądź inspiracją dla innych - niech rynek docenia Twoją wartość!

Cechy książki:

 • Autor: Beata Kapcewicz
 • Ilość stron: 104
 • Rok wydania: 2017
 • Oprawa: miękka

OPIS

Nowe podejście do kariery

Dziś rozumienie kariery zmieniło się diametralnie. Stała się ona synonimem rozwoju i przemyślanego planu na zawodową drogę, który powoduje, że ludzie pracują z pasją, zgodnie ze swoimi silnymi stronami i talentami. Na dzisiejszym konkurencyjnym i nieustannie zmieniającym się rynku zarządzanie karierą jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności. Umożliwia rozwój, skuteczne przechodzenie na kolejne, wyższe etapy, pozwala wyszukiwać „okazje” i być na nie niejako z góry przygotowanym, budować alternatywne pomysły na przyszłość, tworzyć finansową poduszkę, ba – nawet się bogacić, funkcjonując w kilku kwadrantach finansowych, pracując jednocześnie na etacie i w końcu – rozwijać sieć silnych powiązań i relacji, z którymi nie tylko pracuje się skuteczniej i przyjemniej, ale z którymi niestraszna będzie żadna zmiana, zawodowa trudność czy niespodziewana porażka.

A jak to jest u Ciebie  karierą? Pasmo nieustających sukcesów czy może przypadek, rutyna, brak spełniana, frustracja, obawa, niewspierający szef? Jeśli któryś z tych haseł dotyczy Ciebie, powinieneś sięgnąć po tę książkę!

Twoje zawodowe życie może upłynąć pod znakiem sukcesu, spełnienia, docenienia i dobrych pieniędzy. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, m.in.:
 •  dlaczego powinieneś traktować pracodawcę jak klienta?
 •  jak zbudować swoją przewagę konkurencyjną na rynku?
 •  jak spowodować, żeby pracodawca lub klient częściej cię doceniał i był gotowy zapłacić za Ciebie takie pieniądze, jakich jesteś wart?
 •  jak zbudować sieć swoich kontaktów by wspierali w rozwoju i budowaniu sukcesu?
 •  jak zarządzać finansami, żeby wspierały Twoją karierę?
 •  jak pogodzić karierę z innymi ważnymi elementami Twojego życia?
 •  jak podejść strategicznie do swojej kariery i jak zbudować osobisty model tak, by różne wydarzenia na rynku lub zmiany u pracodawcy czy klienta nie miały wpływu na Twój sukces?

AUTOR

Beata Kapcewicz – Jest jednym z najbardziej cenionych i doświadczonych coachów w obszarze kariery i personal brandingu w Polsce. Wraz ze zespołem wypromowała w Polsce temat zarządzania karierą. Razem z Marzeną Potepą i Grupą Pracuj stworzyła największy w Polsce serwis Architekci Kariery. Osobiście pomogła ponad 3000 osób znaleźć pracę, awansować, budować zespołu i prowadzić biznesy. Dziś prowadzi firmę Momentum Way, pisze książki biznesowe i prowadzi wykłady i warsztaty w Polsce i zagranicą.

TOP