Pakiet książek - Trening Mentalny + 4 Role Lidera

Świąteczny Pakiet - Trening Mentalny + 4 Role Lidera
Pakiet książek
Trening Mentalny + 4 Role Lidera

Jakub B. Bączek + Joanna Sławińska, Beata Kapcewicz
Dwie Książki

69 zł

Koszt dostawy:

Kurier: 20 zł

Czas wysyłki:

24 godziny

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

 
Kontakt:

Telefon: +48 795 272 127
E-mail:   a.latkowska@momentumway.com

Trening mentalny Trening mentalny, czyli o dobrym życiu

Trening mentalny, czyli o dobrym życiu

Poczuj w sercu i zrozum umysłem jak Trening Mentalny pomaga w codziennym życiu: w odkrywaniu własnego ja, w trudnych życiowych sytuacjach czy w budowaniu relacji. Trening mentalny, czyli dobre życie – to książka o budowaniu świadomego życia na własnych warunkach, o wewnątrzsterowności i poczuciu spełnienia. To piękna droga, pełna przygód i odkryć, na którą zapraszają cię Joanna i Jakub.

Cechy książki:

 • Autor: Jakub B. Bączek, Joanna Sławińska
 • Ilość stron: 163
 • Rok wydania: 2018
 • Okładka: twarda

4 Role Lidera

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie jedynie nieprzeciętny lider, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi. Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces… i tego potrzebuje dziś biznes.
Z pomocą mojej książki chcę Ci dodać odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.

Cechy książki:

 • Autor: Beata Kapcewicz
 • Ilość stron: 104
 • Rok wydania: 2016
 • Oprawa: miękka

OPISY KSIĄŻEK

Trening mentalny, czyli o dobrym życiu

Wszyscy pragniemy dobrego życia w zgodzie ze sobą, wspierających relacji i harmonii. Ta książka jest właśnie o tym – o poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które większość z nas sobie zadaje: Kim jestem? Czego pragnę? Jak żyć w zgodzie ze sobą? Jak zachować wewnętrzny spokój, gdy okoliczności zewnętrzne temu nie sprzyjają? Jak podnieść się po traumatycznych doświadczeniach?

Książka “Trening mentalny, czyli o dobrym życiu” zaskoczy Cię z każdym kolejnym przeczytanym rozdziałem.  Mówi o poszukiwaniu, o procesie, o drodze, która przybliża nas do wymarzonego celu i o narzędziach, jakie daje trening mentalny. Trening mentalny tu przedstawiony nie jest ani terapią, ani coachingiem, ale czymś znacznie szerszym – holistycznym podejściem do człowieka, będącego połączeniem umysłu, ciała i duszy.

Książkę polecają:

Krzysztof Ibisz: “I dla umysłu i dla serca.”

oraz

Katarzyna Miller: “Mądra i potrzebna książka.”

Spędzając wieczór z Joanną i Jakubem:

 • dowiesz się czym jest trening mentalny w prawdziwym życiu,
 • jaką rolę odgrywa Trener Mentalny i na czym polega jego praca,
 • dowiesz się jak odnaleźć samego siebie i stworzyć szczęśliwy związek,
 • odkryjesz różnię i moc motywacji i determinacji, która pomaga Ci osiągać cele i realizować marzenia,
 • odnajdziesz własne błędne przekonania, które nie pozwalają Ci być szczęśliwym i dowiesz się jak je zmienić!
 • otrzymasz praktyczne porady jak poprawić swoje relacje z Partnerem i zwiększyć satysfakcję w seksie,
 • poznasz narzędzia na wewnętrzny spokój zarówno w codziennym życiu, jak i w najtrudniejszych momentach Twojego życia,
 • odnajdziesz wewnętrzne szczęście i nie raz… uśmiechniesz się do siebie!

W formie luźnej rozmowy Joanna i Jakub dyskutują o rzeczach ważnych i mniej ważnych, o sprawach, które dotyczą właściwie każdego człowieka – o związkach, seksie, relacjach rodzice-dziecko, wewnętrznym spokoju, nałogach, stracie. Podsuwają Ci tematy do przemyśleń i książki warte przeczytania zmieniające spojrzenie. Podpowiadają ćwiczenia do wykonania i dzielą się swoimi sposobami na dobre życie. Znajdziesz tu ogrom inspiracji, narzędzi, twardych faktów i subiektywnych opinii, które staną się początkiem Twoich własnych poszukiwań, Twojej zmiany, nowego znaczenia jakie nadajesz swojemu życiu, słowem – Twojego Treningu Mentalnego, który ma miejsce każdego dnia.

Odważysz się spojrzeć wgłąb siebie?

4 Role Lidera

Czy chcesz tworzyć kultową markę, mieć zgrany i zaangażowany zespół, osiągający nieprzeciętne rezultaty, a sam być szczęśliwym i spełnionym?

Jeśli chcesz stworzyć biznes, który klienci pokochają, jeśli chcesz wyprzedzić swoich konkurentów, jeśli oczekujesz od swoich współpracowników więcej, niż dziś mogą dać, mam   niezwykle ważną, może najważniejszą wiadomość -  może będzie to dla Ciebie  przełom na całe życie.

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie jedynie nieprzeciętny lider, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi. Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces…

…i tego potrzebuje dziś biznes.

Jak widzisz, poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko. Sięgasz dziś tak wysoko?

Technologie, produkty zmieniają się z tygodnia na tydzień i nie dają już prawie żadnej przewagi w biznesie. Nastał czas ludzi. Wybitnych, kreatywnych, zaangażowanych pracowników, którzy stworzą silny zespół, osiągający zaskakująco nieprzeciętne rezultaty. To oni - a w zasadzie tylko oni - będą w stanie wypracować potężną przewagę konkurencyjną, której nie da się podrobić!

A taki zespół potrzebuje silnego lidera - czyli Ciebie!

Dla wielu liderów ideał pracowników w zespole polega na tym, że posłusznie wykonują wszystkie polecenia. I to jest największy błąd, jaki można popełnić. Bo zabija się  ich kreatywność i skuteczność. Dosłownie!

4 Role lidera

Z pomocą mojej książki „4 Role Lidera” chcę Ci dodać odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.
W tej książce przedstawiam Ci prosty model, który sprowadza rolę lidera do czterech obszarów.
Jeśli je opanujesz, staniesz się liderem kompletnym, który wspiera organizację i zespół we wszystkich aspektach jego funkcjonowania, a sam doświadcza uczucia spełnienia.
Jeśli nie, nic wielkiego się nie stanie, po prostu w Twoim życiu nic się nie zmieni. Wciąż będą się pojawiać różne wyzwania, a Ty będziesz ponosić koszty czasowe, emocjonalne i finansowe.
Czy wybierasz drogę, aby stać się:

 • WIZJONEREM, by organizacje i zespoły, które tworzysz, pracowały dla misji, czyli lepszej przyszłości tych, którzy będą korzystać z efektów waszej pracy, oraz żeby inspirować, wyznaczać kierunki i gromadzić wokół siebie najlepszych ludzi, zapraszając ich do wielkiej wizji.
 • STRATEGIEM, by przenosić wizje w rzeczywistość, rozwiązywać problemy, tworzyć systemy i warunki, w których będzie możliwe osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów, co da Ci możliwość budowania przewagi konkurencyjnej i osiągania sukcesów.
 • UCZNIEM, rozwijać się na tyle szybko, aby nadążać za rynkiem, a nawet go wyprzedzać i kreować, a poprzez osiąganie mistrzostwa osobistego, pokazywać, jak zmieniasz się w trakcie codziennej nauki, stawać się inspiracją i wzorem dla tych, którzy się do Ciebie przyłączą i którzy będą Cię naśladować.
 • COACHEM, prawdziwym trenerem zespołu, który wykorzystuje silne strony członków swojej ekipy, tworzy synergię w zespole i przede wszystkim dostrzega i uwalnia potencjał w ludziach, dzięki czemu wprowadza ich na kolejne szczeble rozwoju.
Czy czujesz, że ta książka zawiera... CIEBIE?

To było zamiast spisu treści.
A teraz czas na Twoją decyzję, czy zaczynamy już teraz, czy czekasz, aż coś lub ktoś zagoni Cię do narożnika ringu?

AUTORZY

Beata Kapcewicz

Czuję się szczęściarą, bo tak wybrałam. Bez względu na to czy miałam pieniądze czy ich nie miałam, czy byłam porzucana, jak mi się wiodło, czy upadałam, zawsze wyznawałam filozofię szczęściary i to przyniosło rezultaty. Dziś moje dawne marzenia, stały się rzeczywistością.
Nadal jednak szukam sposobu, by żyć jeszcze pełniej, bardziej świadomie i szczęśliwie. Wierzę, że szczęście to wybór i można je sobie wypracować, dzielić się swoim doświadczeniami i praktykami, by inni też mogli spróbować i zdecydować, czy chcą wejść na tę ścieżkę.
Na co dzień jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek, a także Prezesem Momentum Way. Wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym.

Joanna Sławińska

Joanna Sławińska

Przedsiębiorca, trener mentalny, nauczyciel Calligraphy Health Yoga. Otwarta na ludzi, nowe doświadczenia i wyzwania. Nieustannie poszukująca wewnętrznego spokoju, oparcia w sobie i harmonii. Pomaga w tym również innym.

Na sesjach treningu mentalnego pokazuje jak zostawić za sobą przeszłość, działać mimo strachu, budować swoje nowe, dobre życie na własnych warunkach. Traktuje człowieka holistycznie, pracuje z ciałem, umysłem i duchowością.

Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek

Nazywany został przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem, to człowiek, który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach, które nazywa “miniemeryturami”, a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

Od dziś nie musisz już szukać inspirujących historii z zagranicy – na jedno kliknięcie myszką masz dostęp do wiedzy człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA!

TOP