Marka Lidera - mSpeech dla biznesu

Marka Lidera
mSpeech dla biznesu
Marka Lidera, Beata Kapcewicz
Sesja motywacyjna dla menedżerów
Poznaj praktyczne zasady budowania silnej marki lidera

Spotkanie motywacyjne, które umocni osobistą markę lidera w organizacji, pomoże sprzedać każdą wizję i osiągać lepsze rezultaty.


Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Zanim ludzie kupią Twoją ideę i Twój projekt, muszą „kupić” Ciebie.

To dlatego jedni sprzedają szybciej, osiągają lepsze rezultaty, sprawniej przeprowadzają zespoły przez zmianę, a inni szukają wymówek, przedstawiają powody do narzekania na organizację, na zły produkt, niesprzyjające okoliczności.
Jest jeden czynnik, który odróżnia osoby bez rezultatu zmagające się z codziennością, wyzwaniami, ze sprzedażą lub z zespołem, od tych osób, które idą do przodu. Tym czynnikiem sukcesu jest osobista marka. Marce osobistej ufa się, ceni się jej wartość, chętnie wchodzi w relacje.

Istnieje kilka zasad i działań absolutnie niezbędnych, by zbudować własną markę bez względu na stanowisko i moment w karierze. Jeśli się je pozna i zacznie konsekwentnie stosować, można osiągać swoje rezultaty skuteczniej, na każdym polu. Warto je sobie przyswoić i definitywnie skończyć z notorycznym przekonywaniem opornych rozmówców, ze sceptycyzmem zespołu, z konkurencją na rynku.

Korzyści z uczestnictwa w sesji motywacyjnej „Marka Lidera”

To zespołowe spotkanie pomaga zbudować silną osobistą markę, wnosi wartość w życie organizacji i zespołów, wpływa na efektywne osiąganie celów własnych i organizacji.

Podczas wystąpienia Marka Lidera uczestnicy:

  • Dowiedzą się, jak mogą wnosić jeszcze większą wartość do swojej organizacji.
  • Poznają praktyczne zasady budowania silnej marki lidera.
  • Odkryją lepszą drogę do osiągania rezultatów w biznesie i życiu.

PROWADZĄCY

Główny trener

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, trener, mówca, executive coach. Mówią o niej Kobiet – Red Bull, ponieważ „skutecznie dodaje skrzydeł”.
Ekspert TVP1, TVN BiŚ, Rzeczypospolitej w obszarze rozwoju i osobistej marki. Autorka książek: „Nowe zasady skutecznej kariery”, „Networking w karierze” „4 Role Lidera” oraz „52 nawyki Szczęściarzy”.

Beata Kapcewicz uczy zasad, które sama wdraża w swoim otoczeniu. Od ponad ośmiu lat pracuje z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.

Beata twierdzi, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Jako trener, executive coach obserwowała drogę kariery początkowo przeciętnych pracowników, którzy stawali się kluczowymi osobami w swoich organizacjach. Ich kariery szybowały w górę, ponieważ trafiali na menedżerów, którzy potrafili uwolnić ich potencjał. Widziała również „upadające kariery”, sytuacje gdy orły musiały opuścić stado, ponieważ ktoś uznał, że są kurczakami.

Sesje motywacyjne prowadzone przez Beatę Kapcewicz są pełne energii, praktycznej wiedzy i „latających markerów”.

Rekomendacje

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem zamkniętego mSpeech'u w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką ds. klientów biznesowych.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP