Osobista motywacja drogą do celu - mSpeech dla biznesu

mSpeech dla biznesu
Osobista motywacja drogą do celu - Izabela Bochen-Pawlik
Sesja motywacyjna dla pracowników
Odkryj osobistą motywację i buduj karierę w oparciu o marzenia i talenty.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Osiągaj sukcesy w organizacji w poczuciu szczęścia, sensu i spełnienia. 

Człowiek ma nieograniczony potencjał. Tymczasem w sytuacji kiedy jest on poddawany ciągłej ocenie, podczas której dokonuje się porównań między pracownikami, ich wynikami i poświęconym czasem, , jest gotów uwierzyć, że wynik takiego „rankingu" jest prawdziwą miarą jego możliwości. Rodzi to wiele frustracji, stresu i rozczarowań, a w konsekwencji rzeczywiście ten potencjał ogranicza. Ludzie tracą zapał, motywacja znika, a zamiast dobrych rezultatów jest marazm, praca od - do, realizacja zadań na minimum możliwości i adekwatne do tego wyniki.  

Dlatego właśnie inspiruję do powrotu do marzeń, do naturalnych talentów i wzmacniania osobistych atutów, pokazując, że to w nich kryje się prawdziwa motywacja i chęć podejmowania wyzwań. Wiem, że każdy w głębi duszy chce być zauważony i doceniony, mieć dobre relacje i pracę, które dają poczucie szczęścia i spełnienia. Pokazuję, jak nadawać swoim wysiłkom sens, jak doceniać i być docenianym, by wreszcie w efekcie realizować śmiałe wizje na siebie. Daję energię, by odważnie budować swoją zawodową karierę i w harmonii realizować cele zawodowe i osobiste. 

Korzyści z uczestnictwa w wystąpieniu „Osobista motywacja drogą do celu”.

Podczas tego wystąpienia uczestnicy poznają:

  • Jak świadomie, w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami budować ścieżkę kariery.
  • Jak odkryć osobistą motywację i przenieść swoje marzenia na grunt zawodowy.
  • Jak korzystać ze swoich naturalnych talentów i pasji i mieć z pracy satysfakcję i radość.
  • Jak rozwijać mocne strony, by jak najlepiej służyły realizacji celów zawodowych i osobistych.

PROWADZĄCY

Główny trener

Izabela Bochen-Pawlik

Jestem liderem i menedżerem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Przedsiębiorcą i Dyrektorem Sprzedaży w największej sieci outsourcingu pracy w Europie. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijałam i wspierałam swoje zespoły w rozwoju. Odpowiadałam za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe, liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat moja praca zmieniła sposób działania ponad 100 000 osób pracujących w sprzedaży.
Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i daję wartość innym liderom i organizacjom, by mogli wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty.
Jestem trenerem biznesu i mówcą inspiracyjnym. Osią mojej działalności jest szerzenie idei przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału.

Pozwól, że coś Ci powiem: Moi ludzie byli przy mnie, kiedy moje organizacje były liderami na światowych rynkach. Byli też wtedy, kiedy te same organizacje traciły rynek. Wiem, że to nie organizacja ani jej pozycja sprawia, że ludzie chcą w niej być, albo z  niej odchodzą. To lider sprawia, że ludzie pozostają, nawet w chwili największej dla organizacji próby.
Przekazuję praktyczną wiedzę - którą zdobyłam, przewodząc swoim zespołom - oraz sprawdzone systemy, które do dziś poznało już kilkadziesiąt tysięcy menedżerów i liderów największych polskich i międzynarodowych firm.

Rekomendacje

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem zamkniętego mSpeech'u w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką ds. klientów biznesowych.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP