Siła Motywacji: Pokonać strach przed porażką - mSpeech dla biznesu

Krzysztof Hillar - Siła motywacji
mSpeech dla biznesu
Siła Motywacji: Pokonać strach przed porażką, Krzysztof Hillar
Sesja motywacyjna dla pracowników
Strach przed porażką ma większą siłę niż sama porażka.

Spotkanie, które pozostaje na długo w pamięci: doprowadza i do śmiechu, i do refleksji. Uczestnik wychodzi wzmocniony, zmotywowany, z nowymi postanowieniami. Spotkania z Krzysztofem Hillarem są zawsze wyjątkowe!


Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Wszystko, czego doświadczamy w naszym życiu, jest rezultatem.

Rezultatem naszych działań albo braku naszych działań. Na szczęście każdy rezultat można zmienić. Pytanie tylko – jak?
Ludzie stojąc przed wyzwaniem opuszczenia bezpiecznej przystani, wolą pozostawać w strefie komfortu. Swojego wyboru będą bronić, potrafią go w taki sposób wytłumaczyć, aby nikt nie mógł im zarzucić, że czegoś nie robią.

Strach przed porażką ma większą siłę niż sama porażka.

I trzeba jej stawić czoło, nie wolno się jej bać. Jak zatem doceniać porażki i powodować, by pomagały w drodze do sukcesu? Jak odnaleźć motywację do działania?
Podczas spotkania „Siła Motywacji: pokonać strach przed porażką” Krzysztof Hillar porusza ważne i czasem trudne problemy, używa autentycznych przykładów z życia, a czyni to w tak przekonywujący sposób, że uczestnicy sesji wychodzą z niej roześmiani, poruszeni i gotowi na zmiany.

PROWADZĄCY

Główny trener

Krzysztof Hillar

Lider, przedsiębiorca, trener wystąpień biznesowych i komunikacji, mówca motywacyjny. Wiceprezes Momentum Way. Autor książki "Przemawiaj i zarabiaj. Sztuka komunikacji w życiu i biznesie".
Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Twórca systemów wystąpień biznesowych: Influence Speaker i Super Speaker. Prowadzi warsztaty dla menedżerów, liderów, przedsiębiorców. Pomaga im odkrywać przeszkody, które uniemożliwiają osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzać nowe przekonania, wspierając ich cele.
Jego wystąpienia na długo pozostają w pamięci: poruszają, inspirują i zapraszają do zmian.

Rekomendacje

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem zamkniętego mSpeech'u w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu z naszą koordynatorką ds. klientów biznesowych.

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

TOP