Leader's Way - Jak zmotywować i zaangażować tych niezaangażowanych?

Poznaj trzy kluczowe czynniki, które zdecydują o zaangażowaniu Twoich ludzi w zespole.

Nagranie online Leader's Way
Jak zmotywować i zaangażować tych niezaangażowanych?

Nie lada wyzwaniem dla lidera jest utrzymanie zaangażowania na wysokim poziomie, który wprost wynika z motywacji pracowników. Motywacja zespołu? Przecież to temat rzeka w obszarze leadership&management. Mam dla Ciebie kilka wskazówek właśnie na temat dobrej, skutecznej motywacji, czyli większego zaangażowania zespołu, pracownika w to co robić powinien.

Cena: 39,00 PLN

Brak zaangażowania czyli co?

Jeśli zgodzisz się ze mną, że ludzie nie angażują się w swoją pracę jeśli nie widzą w niej sensu, domyślisz się jaką praktyczną wiedzę przekazuję w tym szkoleniu.
Brak poczucia sensu nie jest obcym zjawiskiem. Wynika z braku wyzwań, powtarzalności, nieznajomości celu do którego on/ona, zespół podążają. Żeby im się „chciało” muszą podążać do bliskiego celu i jednocześnie do „większego” celu.
Inspirująca wizja końca – Motywacja - Angażujący Lider - to słowa klucze, o których rozmawiam w trakcie tego godzinnego szkolenia.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • 3 czynniki, które zdecydują o żowaniu Twoich ludzi w
  • Angażujący lider, czyli jaki?
  • Które cechy lidera wpływają na większe zaangażowanie pracowników?

Dołącz do osób, które poznały moją wizję jak angażować tych niezaangażowanych. Nie zawiedziesz się.

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i  zespołach.
Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).
Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


Leader's Way - Jak zmotywować i zaangażować tych niezaangażowanych?

Nie lada wyzwaniem dla lidera jest utrzymanie zaangażowania na wysokim poziomie, który wprost wynika z  pracowników. Motywacja zespołu? Przecież to temat rzeka w motywacji obszarze leadership&management. Mam dla Ciebie kilka wskazówek właśnie na temat dobrej, skutecznej motywacji, czyli większego zaangażowania zespołu, pracownika w  co robić powinien.

Cena: 39,00 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP