HR Session - Jestem HR Business Partnerem

33 narzędzia do pracy z menedżerami i budowania silnej marki HR

Jestem HR Business Partnerem. 33 narzędzia do pracy z menedżerami i budowania silnej marki HR.

HR Session 

Być może jako HR mierzysz się z wyzwaniami liderów, zarządów i zespołów? Być może męczą Cię zlecenia menedżerów zrekrutowania „perełek z rynku”, które są praktycznie nie do zrealizowania? Być może mierzysz się z trudną postawą liderów i roszczeniami pracowników?
Marzysz, aby zyskać silną pozycję w swojej firmie, która pozwoli Ci realizować projekty dotyczące potencjału organizacji, kultury organizacyjnej i rozwoju liderów?
Jeśli tak, chętnie Ci w tym pomogę!

Nazywam się Beata Kapcewicz i od lat wspieram HR w budowaniu silnej marki w organizacji i stawaniu się sparing partnerem dla Zarządów, liderów i zespołów. Zapraszam na szkolenie „Jestem Biznes Partnerem”. Pokażę Ci narzędzia, dzięki którym wniesiesz wartość w rozwój swojej organizacji, zaczniesz wdrażać inicjatywy nie tylko w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Cena: 49,00 PLN

Osiągnij poziom strategicznego partnera menedżerów i liderów

Postrzegasz siebie jako partnera dla liderów, menedżerów, top managerów? Jeśli nie, można to zmienić.

Jeśli chcesz zyskać rolę strategiczną w organizacji nie możesz trwać na pozycji wyczekującej. Weź sprawy w swoje ręce, stań się liderem, inicjatorem pomysłów, osobą, która z odwagą rozmawia o trudnych tematach i kontrowersjach oraz zaprasza liderów na mentalny sparing.

Skorzystaj z tej okazji, która pozwoli Ci świadomie budować pozycję HR Business Partnera.

Podczas godzinnego szkolenia przedstawiam narzędzia, które mogą Tobie w konsekwentnym budowaniu silnej marki HR, pozwalającej na efektywne stymulowanie rozwoju potencjału organizacji, zespołu i poszczególnych osób. Te narzędzia są jak paliwo niezbędne do wyruszenia w drogę do stania się HR Business Partnerem

Ze szkolenia dowiesz się:

  • Czego nam HR-om brakuje, aby wyjść z roli operacyjnej i stać się strategicznym partnerem dla liderów?
  • Jakie narzędzia możesz stosować, żeby pełnić strategiczną rolę w organizacji?
  • Co możesz zrobić, żeby regularnie budować swoją pozycję w organizacji?

Funkcja HR Lidera, swoistego sparing partnera, czyli business partnera będzie się w Twoim zasięgu, jeśli samodzielnie zmienisz postrzeganie swojej funkcji. Po pierwsze podniesienie kompetencji biznesowych, po drugie praca na celach biznesowych (a nie tylko HR-owych) jest kierunkiem, do którego Ty i Twój dział powinniście dążyć. 
Zaprezentowane narzędzia do pracy z menedżerami i budowania silnej marki HR są preludium do procesu głębszej zmiany, do tego aby stać się lepszą wersją siebie.
Zapraszam, Beata Kapcewicz

Prowadzący

Beata Kapcewicz

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

W swojej karierze wykształciłam już tysiące menedżerów, setki HRowców i  trenerów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Nie tylko pomagam tworzyć strategię i systemy rozwoju. Na co dzień także jestem liderem i w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna grupa kapitałowa, jest spełnieniem moich marzeń i celów oraz osiąga ponadprzeciętne rezultaty na rynku
Beata Kapcewicz, Momentum Way, Trener Liderów i Trenerów Autorka Metodyki Momentum Method
Nagranie online

KUP DOSTĘP

HR Session – Jestem HR Business Partnerem

Z pewnością marzysz, aby pozbyć się balastu „miękko ludzkich” zadań i zyskać silną pozycję w swojej firmie. Pomogę Ci tym oto szkoleniem, w którym przedstawiam 33 narzędzia, dzięki którym zaczniesz wnosić wartość dodaną w rozwój organizacji, dostarczać pomysły nie tylko w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. To prosta droga do stania się HR Business Partnerem.

Cena: 49,00 PLN

TOP