HR Session - Liderzy to również Trenerzy

Jakie korzyści przynosi dla menedżera i zespołu rola Lidera-Trenera.

„Liderzy to również Trenerzy”, szkolenie video HR Session – Beata Kapcewicz
Nagranie online HR Session
Liderzy to również Trenerzy

Posiadam wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów i liderów w zakresie przywództwa i zarządzania karierą. Na co dzień wdrażam filozofię wellbeing w organizacjach pod głównym hasłem „system i autonomia”, w której liderzy to trenerzy i facilitatorzy procesu rozwoju.
Zapraszam do obejrzenia szkolenia.

Cena: 39 PLN 

Jakie korzyści przynosi dla menedżera i zespołu rola Lidera-Trenera?

Każdy może być liderem, tak jak każdy może być rodzicem, ale nie każdy musi być i nie każdy powinien być liderem. Lecz każdy, kto zdecyduje się być liderem, może się tego nauczyć, bo to kompetencja, którą można codziennie praktykować.
Od ponad 17-tu lat pracuję z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką. Zdobyłam i wykształciłam umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Skorzystaj z mojej wiedzy, aby dowiedzieć się od praktykującego lidera i trenera jakie korzyści przynosi dla zespołu menedżerska rola lidera-trenera.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • W jaki sposób liderzy mogą gwarantować sobie lepsze rezultaty w pracy z ludźmi.
  • Jak uwalniać potencjał ludzi w zespole? Która z CZTERECH podstawowych ról lidera przynosi największe rezultaty w średnim i długim czasie? I dlaczego.
  • Co to znaczy być Liderem–Trenerem? Jak tę kompetencję można w sobie rozwijać?
  • Jakie korzyści przynosi dla menedżera i zespołu rola Lidera – Trenera?
  • Na czym polega program Momentum Way „Leaders Are Trainers”?

Zapraszam menedżerów, liderów, menedżerów HR oraz praktyków biznesu na to wyjątkowe, godzinne spotkanie on-line.

 

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


HR Session - Liderzy to również Trenerzy

Często mierzysz się z zarzutem, że szkolenia liderów i menedżerów nie działają? Uwagi kierowane są w Twoją stronę? To mit z którym boryka się wiele działów HR. Dowiedz się jak rozwijać liderów, organizować system szkoleń, spotkań motywacyjnych. Kiedy kłaść nacisk na rozwój, kiedy na postawy.

Cena: 39 PLN 

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP