Webinar Leader's Way

Bezpłatne szkolenie on-line dla menedżerów i liderów

7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie jednostek i zespołów.

_____________________
30 lipca (poniedziałek), godz. 9:30

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Doradca Zarządów i HR ds. strategii i rozwoju. Twórca programów rozwojowych dla liderów, autorka książek, praktykujący lider i menedżer.
Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w Polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Pracuje z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspiera firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).
Z jej usług korzystają takie duże międzynarodowe firmy jak IKEA, mBank, Comparex, Intrum, Diehl Controls, BZ WBK, Credit Agricole, L’Oreal a także start-upy, które chcą być LOVEbrand’em, czyli taką firmą, którą pokochają klienci i pracownicy, m. in. Runmaggedon, DuoLife, Collin Rose Institute, EDUNEO, Vantis Holding.
Autorka książek z dziedziny biznesu i kariery, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, skuteczne biznesy, postawy liderskie, prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników i osobista markę w organizacji.
Beata mówi: „Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie. Widziałam, jak przeciętne pomysły przeradzały się w wielkie biznesy, bo ich liderzy wdrożyli skuteczne strategie i widziałam świetne, rokujące pomysły biznesowe, które nigdy nie dotarły do odbiorców, bo trafiły na nieprzygotowanego lidera i przedsiębiorcę. Obserwowałam jak przeciętni pracownicy stawali się kluczowymi osobami w organizacji, gdyż trafiali na menedżerów, którzy uwolnili ich potencjał. Miałam też okazję doświadczać, jak orły opuszczały gniazdo, bo ktoś uznał, że są kurczakami”.
Jest doceniana za ogromną wiedzę z zakresu zarządzania, HR, strategii i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Jej wystąpienia są pełne energii, praktycznej wiedzy i latających markerów. Uczestnicy mówią o niej KOBIETA RED BULL.

Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach. Momentum Way

Podczas webinaru Beata omówi:

  • 3 kluczowe elementy budujące zaangażowanie pracowników.
  • 7 bardzo praktycznych, niedrogich i skutecznych, a przy tym bardzo prostych do wdrożenia rozwiązań, które spowodują, że Twoi pracownicy docenią swoje środowisko pracy uruchamiając w zamian swoje zaangażowanie i kreatywność.

Webinar „Leader’s Way” adresowany jest do:

  • Liderów wkraczających na ścieżkę Leadership&Management.
  • Obiecujących menedżerów poznających tajniki Team Management.
  • Menedżerów, specjalistów, konsultantów poszukujących inspiracji i nowych, niestandardowych rozwiązań dla siebie, swoich zespołów i całych organizacji.

ZAPISZ SIĘ

i dołącz do uczestników cyklicznego webinaru Leader's Way.

Organizatorem webinaru Leader's Way jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. Wpływamy na rozwój firm oraz dużych organizacji, a także uczestniczymy w obszarze rozwoju indywidualnego liderów, top managerów, pracowników średniego szczebla.
Uczymy tworzyć wielkie wizje. Szkolimy jak stawiać cele. Pomagamy w ich realizacji. Przenosimy idee, wyniki, jakość działania ludzi i zespołów na wyższy poziom, by przekraczali własne granice, wierzyli w swoje kompetencje, aby odnajdywali poczucie sensu i spełnienia.

Polityka prywatności

KROK 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link do spotkania?

Wpisz swoje dane i dołącz do uczestników webinaru:


ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I ZGODY MARKETINGOWE
Powyższe zgody mogą być cofnięte w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szanujemy Twoją prywatność i traktujemy to bardzo poważnie.

TOP