Zapomniałeś swoich danych?

Webinar Leader's Way

Bezpłatne szkolenie on-line dla menedżerów i liderów

Trudny pracownik w zespole

Jak sprawić, aby zespół działał spójnie, a poszczególni pracownicy wykazywali pożądane przez lidera postawy i osiągali oczekiwane rezultaty.

 

13 marzec (wtorek), godz. 10:00

PROWADZĄCY

Izabela Bochen-Pawlik

Jestem trenerem biznesowym, ekspertem w dziedzinie przywództwa i Dyrektorem Rozwoju Biznesu Momentum Way. Na co dzień wspieram w procesach zmian zarządy menedżerów i pracowników największych polskich i międzynarodowych organizacji.
Przez kilkanaście lat rozwijałam i wspierałam własne zespoły w rozwoju działając w strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft. Odpowiadałam za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu ostatnich 5 lat efekty mojej pracy zmieniły sposób działania ponad 100 000 osób pracujących w sprzedaży. Dziś przekazuję praktyczną wiedzę, którą zdobyłam przewodząc moim zespołom oraz sprawdzone systemy, które już dziś poznało kilkadziesiąt tysięcy managerów i liderów największych polskich i międzynarodowych firm.

Izabela Bochen-Pawlik, Momentum Way

Podczas godzinnego webinaru omówimy tematy związane z:

  • Skąd się biorą „trudne” zachowania u pracowników i jakie działania może podjąć lider, aby nie miały one negatywnego wpływu na resztę zespołu?
  • Jak postępować z pracownikami, którzy mają ponadprzeciętne wyniki, ale ich postawy wpływają negatywnie na pracę zespołu?
  • Jak lider powinien pracować z osobami o wysokim poziomie zaangażowania i prawidłowych postawach, kiedy nie osiągają postawionych im celów?
  • Dlaczego rozstanie z pracownikiem czasami jest jedyną drogą do efektywnej i spójnej pracy reszty zespołu?

Webinar „Leader’s Way” jest adresowany do:

  • Liderów wkraczających na ścieżkę Leadership&Management.
  • Obiecujących menedżerów poznających tajniki Team Management.
  • Menedżerów, specjalistów, konsultantów poszukujących inspiracji i nowych, niestandardowych rozwiązań dla siebie, swoich zespołów i całych organizacji.

ZAPISZ SIĘ

i dołącz do uczestników cyklicznego webinaru Leader's Way.

Organizatorem webinaru jest Momentum Way oraz Librandt Fostering Managers.

Spółka Librandt w dniu 1 stycznia 2017 r. dołączyła do zespołu Momentum Way uzupełniając kompetencje o obszary leadership, coaching kariery, budowanie marki osobistej, rozwijanie talentów, procesy zmiany.

Regulamin i polityka prywatności

KROK 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link do spotkania?

Wpisz swoje dane i dołącz do uczestników webinaru:

Szanujemy Twoją prywatność i traktujemy to bardzo poważnie.

TOP