Dream! Plan! Success!

mTrening Momentum Way
Dream! Plan! Success!

Główni prowadzący: Joanna Gdaniec, Beata Kapcewicz i Krzysztof Hillar

(2 dni) 2-3 grudnia 2017
Warszawa

Typ produktu:

mTrening

Długość trwania szkolenia:

2 dni od rana do wieczora

Lokalizacja:

Warszawa

 

Dostawa biletu:

Bilet elektroniczny upoważniający do uczestnictwa w mEvencie.

Czas wysyłki:

Natychmiast

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

Kontakt:

Maria Dzida / Sprzedaż biletów
Telefon: +48 530 306 833

E-mail: m.dzida@momentumway.com

Katarzyna Aubrecht - Prondzińska / Obsługa uczestnika
Telefon: +48 533 314 774 

E-mail: dps@momentumway.com

Od urodzenia jesteś człowiekiem. Człowiekiem sukcesu.

W każdej chwili możesz odnosić sukcesy na swoich zasadach. To nasz naturalny stan, do tego zostaliśmy stworzeni. To wręcz nasze powołanie!
Dlaczego więc tylko niewielu osobom udaje się odnosić spektakularne sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym? Kto zabrał Ci marzenia i tę dziecięcą siłę niesamowitego rozwoju? Może rodzice, rówieśnicy, szkoła, praca, politycy, inni ludzie?
My tego nie wiemy. Nie znamy Twojej historii.

Lecz wiemy i pokażemy Ci jak to wszystko odzyskać!

Możliwe, że nawet uda się to już w trakcie dwóch dni Dream! Plan! Success!

Ten dwudniowy warsztat pomaga odnaleźć unikatową drogę do własnej wersji szczęśliwego życia, udanego biznesu i szczęścia, dokładnie takiego, jakiego sobie można wyobrazić. Dodaje poczucia siły i pewności, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.
Dzięki Dream! Plan! Success! jego uczestnicy zmieniają się w taką osobę, jaką naprawdę chcą być i uczą się przenosić do rzeczywistości swoje najbardziej szalone marzenia i sny.
A dzieje się to szybciej, niż można to sobie wcześniej wyobrazić.

Przejmiesz i rozwiniesz 10 nawyków najbardziej skutecznych, spełnionych i… szczęśliwych ludzi na Ziemi!

Warsztaty Dream!Plan!Success zmieniają ludzi! To nie jest kolejny event motywacyjny ani show!
W trakcie dwóch intensywnych dni szkoleniowych skupiamy się na najważniejszych nawykach szczęśliwych ludzi sukcesu i pokazujemy, jak je wdrożyć u każdego uczestnika. Właściwie każdego z nich prowadzimy w tym kierunku i pomagamy zrozumieć, co tak naprawdę ich blokuje. Ponieważ my to wiemy! Wiemy, jak ciężko jest samemu wyjść ze swojej strefy komfortu, a to tuż za nią zaczyna się najbardziej ekscytujące życie.

Dzięki naszej współpracy z Dream! Plan! Success! wyjedziesz z:

  1. Silną koncepcją siebie. To ona jest fundamentem nowych efektów w Twoim życiu.
  2. Zdolnością pracy z Wewnętrznym Mówcą (Krytykiem) i umiejętnością przezwyciężania strachu przed porażką i sukcesem.
  3. Narzędziami, które pomogą lepiej zarządzać celami i rezultatami w swoim życiu.
  4. Jasną wizją, w której jesteś lepszą wersją siebie.
  5. Nowymi celami osobistymi i zawodowymi.
  6. Gotową, wypracowaną przez siebie i sprawdzoną przez nas strategią działania.
  7. Nową pasją do osiągania Twoich najbardziej znaczących rezultatów.
  8. Pewnością swojej misji, roli w życiu i sensu działań.
  9. Ciekawymi kontaktami, w tym z grupą wsparcia.

Mamy silne przekonanie, że od tego momentu będziesz w stanie realizować marzenia, które do tej pory wydawały się nieosiągalne.

Chcesz to zrobić? Dołącz do nas!

TELEDYSK DREAM! PLAN! SUCCESS!

GALERIA ZDJĘĆ Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

[1 część fotorelacji z Dream!Plan!Success!] Grudniowa edycja DPSu przeszła już do historii, ale emocje, które są z nią... Posted by Momentum Trainers on Monday, December 5, 2016

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od ponad 15 lat pomagam menedżerom i ludziom sukcesu osiągać w życiu prywatnym oraz zawodowym  cele i spełniać marzenia. Moim marzeniem natomiast jest pomóc jak największej liczbie osób w realizowaniu własnych celów i marzeń. To dlatego narodził się pomysł na warsztaty Dream! Plan! Success!
Jako przedsiębiorca, coach liderów i przedsiębiorców i trener z ponad 20letnim doświadczeniem w zarządzaniu, prowadzeniu szkoleń, warsztatów i sesji coachingowych oraz programów rozwojowych, po ponad 2 000 godzin na salach szkoleniowych, 500 dni i blisko 3 000 godzin indywidualnych sesji, wiem jedno, należy marzyć! A marzenia można spełniać, mając plan działania.
Wówczas sukces jest... na wyciągnięcie ręki.

Joanna Gdaniec, Momentum Way
Joanna Gdaniec

Jestem międzynarodowym trenerem IMPROsprzedaży, mówcą, autorką książek, przedsiębiorcą, IMPROmamą. Często mówię, że „wszystko jest w nas, tylko nas tam nie ma”, dlatego połączyłam w sobie najbardziej fascynujący zawód świata, czyli sprzedaż, z byciem trenerem.
Pomagam ludziom nie tylko w osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów, ale również w procesie stawania się tym, kim pragną być. Cieszę się, kiedy widzę, że ludzie zaczynają kochać sprzedaż i czuć się w niej naturalnie.
Jestem szczęśliwą żoną, mamą prawie 3-letniej Leny i 4-letniego Franka, którzy są moimi najlepszymi nauczycielami IMPROwizacji.
IMPROinspiracje czerpię od mojego "super kids duetu", a także od najlepszych aktorów teatru IMPRO - Katarzyny Michalskiej i Wojtka Tremiszewskiego.

Krzysztof Hillar

Jestem przedsiębiorcą, trenerem komunikacji. Specjalizuję się w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”.
Stworzyłem systemy wystąpień biznesowych: Influence Speaker oraz Super Speaker System, w ramach których każda osoba jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień przed kamerą.
Prowadzę warsztaty dla menedżerów, liderów, przedsiębiorców, prowadzę coachingi dla zarządów, kadry kierowniczej i zespołów sprzedaży. Zaufało mi wiele dużych firm (m.in. PKN Orlen, Energa SA).
Sam jestem przykładem osoby, która przeszła tę drogę – od nikomu nie znanego, ambitnego mówcy, do kogoś, kto jest zapraszany na największe sceny w tym kraju. Dokonałem tego zaledwie w 9 miesięcy, a przecież nie jestem nikim specjalnym, więc doskonale wiem, że taka zmiana jest możliwa dla każdego. Jeśli ja to zrobiłem, Ty też możesz!
Naprawdę:)

GDZIE ZAMÓWIĆ?

Możliwość zakupienia Dream! Plan! Success! jest możliwa poprzez oficjalną stronę www.dreamplansuccess.pl. Strona zostanie otwarta w nowym oknie i nie wyłączy aktualnej sesji.

TOP