HR Session


Wyjątkowe spotkanie
warsztatowe
dla specjalistów z branży HR


Wrocław, 25 kwietnia 2019 r.
Hotel Platinum Palace

Czym jest HR SESSION?

Spotkaniem warsztatowo - networkingowym w pełni skoncentrowanym na konkretach, które możesz wykorzystać w swojej pracy natychmiast.

Warsztatami prowadzonymi przez trenerów z olbrzymim doświadczeniem - zero teoretyzowania, stawiamy na praktyczną wiedzę.

Czasem poświęconym na efektywny rozwój kluczowych umiejętności przywódczych, które pomogą zbudować Twoją markę HR wewnątrz organizacji.

Doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami, jak również konsultacji z prelegentami, o których przeczytasz poniżej.

Agenda

9:00 – 9:15 Rozpoczęcie dnia

9:15 – 10:15 Marek Wikiera
Rezultaty, zaangażowanie, wytrwałość – jak zbudować taką mentalność w organizacji?

10:15 – 10:30 Przerwa
kawa w stylu platinum

10:30- 11:30 Beata Kuler

Jak kształtować liderów w organizacji? Case study

11:30 - 11:45 Przerwa
kawa w stylu platinum

11:45 – 12:45 Urszula Zając - Pałdyna
Marka Pracodawcy

12:45 – 13:30 Lunch

13:30 – 13:45 Konkurs

13:45 - 14:45 Beata Kapcewicz
Jak mierzyć HR? Jak mierzyć przywództwo?

14:45 – 15:45 Sesja Q&A

15:45 Zamknięcie

15:45 - 16:45 indywidualne konsultacje z trenerami

Prelegenci

Marek Wikiera

Przedsiębiorca, trener biznesu, motywator, trener mentalny, pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów.
Udowadnia, że granice są tylko w głowie.
Od ponad 20 lat, z sukcesem tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach kliku spółek.
Ukończył w ciągu jednego roku - 4 Deserts (4deserts.com), morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda. Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem”.
Marek, inspiruje i zaraża energią do działania. Motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to czego pragną – w życiu osobistym, w sporcie, w działalności biznesowej.

Beata Kuler

Z wielkim zaangażowaniem realizuje osobistą pasję rozwijania i inspirowania ludzi.

Od 2013 pracuje w  IKEA Industry Zbąszynek  zatrudniającej blisko 3500 pracowników, jako Dyrektor Personalny. Osobiście kreuje i prowadzi działania z zakresu rozwoju przywództwa liderów.

Wszystkie działania skupione są także wokół wizji „Tworzenie lepszych warunków życia, na co dzień dla wielu ludzi” i wartości, czyli budowanie zdrowego, wspierającego i zaangażowanego środowiska pracy.

Uważam, że HRowiec  to nie jest zwykły zawód tylko misja do wykonania. Misja zmieniania ludzi, odkrywania ich ukrytych talentów, osiągania sukcesów, odkrywania, że praca może być spełnieniem”.

Urszula Zając - Pałdyna

Z wykształcenia prawnik, certyfikowany trener oraz absolwentka studiów podyplomowych
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje. Obecnie kończy studia doktoranckie w obszarze zarządzania.

Od 12 lat zawodowo związana z branżą HR. Pracowała w agencjach pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oraz w wewnętrznych działach HR. Czynny rekruter, osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku pracodawcy. Uczestniczyła w projektach związanych
z budowaniem zaangażowania pracowników, rozwojem, oceną oraz wynagrodzeniami. Ma doświadczenie we współpracy z uczelniami wyższymi.

Aktywny trener, prelegent oraz wykładowca akademicki. Prowadzi panele z pracodawcami oraz webinary. Wielokrotnie zapraszana do programów telewizyjnych i radiowych. Autorka bloga www.hrnaobcasach.pl

Beata Kapcewicz

Praktykujący lider, trener, mówca, executive coach, Prezes Momentum Way, a także autorka książek „4 Role Lidera”, „Nowe zasady skutecznej kariery” oraz „52 nawyki Szczęściarzy”.
Na co dzień wspiera ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.
Beata twierdzi, że „każdy ma jakiś talent i może osiągać swoje cele, jeśli usunie nie wspierające przekonania i bariery, które go ograniczają”. Jako trener obserwowała drogę kariery początkowo przeciętnych pracowników, którzy stawali się kluczowymi osobami w swoich organizacjach, bo trafiali na menedżerów, którzy potrafili uwolnić ich potencjał. Widziała również „upadające kariery”, sytuacje gdy orły musiały opuścić stado, ponieważ ktoś uznał, że są kurczakami.

Dlaczego warto wziąć udział?

Zobacz wypowiedzi uczestników poprzednich edycji:

Piotr Kalisz

NestBank
To jest moment, w którym możemy na chwilę stanąć z boku, zobaczyć gdzie idziemy, kim jesteśmy i skupić się na naszym przywództwie. (...) To jest ten moment, który jest bezcenny.

Ewa Szczepkowska

Jeppesen
To, że można znaleźć inspiracje, że można usłyszeć, że inni mają te same problemy, wyzwania (..) I to, w jaki sposób jest nam pokazane jak mamy budować tę wartość, jak motywować siebie, nasz zespół, wszystkich naokoło to jest to, co na pewno wyniosę stąd.

Jakub B. Bączek

JBB INTERNATIONAL
To, że można znaleźć inspiracje, że można usłyszeć, że inni mają te same problemy, wyzwania (..) I to, w jaki sposób jest nam pokazane jak mamy budować tę wartość, jak motywować siebie, nasz zespół, wszystkich naokoło to jest to, co na pewno wyniosę stąd.

Karolina Krzywicka

Training and Development Manager
Cudowne spotkanie ludzi związanych z HR- em, ludzi, którzy oddają serce organizacji.

Dołącz do nas!

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Arleta Łatkowska

tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

Damian Suchocki

tel.: +48 509 542 333
mail.: d.suchocki@momentumway.com

Organizatorem wydarzenia jest Momentum Way.

Copyright ⓒ 2019 Momentum Way

Jeśli chcesz fakturę proformę na to szkolenie, wpisz poniżej dane do faktury.

TOP