Pobierz ebook o LAT-awcach

Moja droga do mistrzostwa

Zastanawiałeś się kiedyś, co robią ludzie, którzy odnoszą sukcesy? Jaką drogę muszą pokonać, aby znaleźć się w miejscu, gdzie nie wszyscy docierają? Z jakimi wyzwaniami się mierzą, czego doświadczają na co dzień, jakie obawy i lęki towarzyszą im w tym procesie?

Osiągnięcie mistrzostwa w konkretnej dziedzinie to zadanie wymagające ogromnej pracy i zaangażowania. Wymaga również zmiany wielu przekonań, nawyków, pracy nad swoją samoświadomością.

Wiele osób poświęca temu całe życie, nie zbliżając się nawet do upragnionego celu. Są osoby, którym się to udaje. Krok po kroku realizują swoje cele, plany i marzenia. Ich historie są niezwykle inspirujące i uświadamiają, że każdy ma to, na co się odważy.

W niniejszym ebooku znajdziesz historie takich osób, absolwentów programu Leaders are Trainers. Sami o sobie mówią „LAT-awce”. W swoich bardzo osobistych relacjach podzielą się z Tobą tym, co zadziało się w ich życiu w przeciągu ostatnich 2 lat. Czego doświadczyli przez ten czas, z czym się mierzyli, jak wyglądała ich „droga do mistrzostwa” i jak wygląda ich życie teraz.

Koniecznie przeczytaj i dowiedz się jaką „drogą do mistrzostwa” możesz Ty podążać, aby stać się świadomym, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Zapraszam Cię do pobrania ebooka:

KROK 1 z 2

Wpisz swoje dane kontaktowe, aby pobrać ebook „Moja droga do mistrzostwa”.

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.