Leaders are Trainers Webinar

Dlaczego Liderzy MUSZĄ BYĆ Trenerami

18.11.2019 (poniedziałek) godz. 20.30,
prowadzący: Beata Kapcewicz

Zapraszamy Cię na webinar, podczas którego skoncentrujmy się na czterech kluczowych aspektach roli lidera trenerach oraz sposobach, w jakich lider może rozwinąć te kompetencje.

Bądź ze mną podczas webinaru 18 listopada i sprawdź, czy jesteś liderem gotowym na przyszłość.

Dziś skuteczność liderów mierzona jest rezultatami ich ludzi. Bardzo często ich produktywność zaczyna spadać już po 9 – 24 miesiącach od momentu wdrożenia czy zatrudnienia, ponieważ dochodzą do swoich granic kompetencyjnych bądź mentalnych. Dzisiejsze szybkie zmiany w oczekiwaniach klientów, w sposobie działania i dostępnych narzędziach powodują, że ludzie przestają nadążać, gubią się, są sfrustrowani, mało efektywni.

Stąd też duże rotacje, niskie zaangażowanie i wypełnione gabinety psychologów ludźmi mierzącymi się z wypaleniem zawodowym, frustracją czy depresją. Człowiek mimo ogromnego i wciąż niewykorzystanego potencjału blokuje się przez szybkie zmiany, rosnące oczekiwania i zbyt wiele bodźców. Dlatego dziś lider musi stać się nie tylko menadżerem nastawionym na rezultat, planującym i przewidującym strategię, ale przede wszystkim trenerem-przewodnikiem na drodze rozwoju swoich ludzi, który pomaga im pokonać bariery i uwolnić drzemiący w nich potencjał.

Każdego dnia przekonuję biznes, że Liderzy To Trenerzy a Trenerzy To Liderzy.

My – liderzy mamy niesamowitą zdolność wyłapywania potencjału naszych ludzi i przenoszenia go na wyższy poziom. Trzeba tylko wiedzieć JAK. I tego między innymi uczę w ramach Programu Leaders are Trainers.

Codziennie dostaję mnóstwo pytań, na temat roli lidera i trenera, bo jest to zdecydowanie nowa rola. W książce J. Cliftona i J. Hartera wydanej przez Instytut Gallupa autorzy jednoznacznie udowadniają, że rola lidera jest najważniejszym czynnikiem, od którego zależy sukces organizacji i zespołu. Bazując na badaniach Future of Work pokazują, że bez roli trenera lider bardzo szybko dotrze do granic możliwości zespołu, i przestanie osiągać rezultaty. Dlatego w obecnych czasach rola lidera trenera to nie moda czy dobra wola lidera, ale kompetencja, bez której szybko stanie się pokrywką i ograniczeniem dla zespołu.

Prowadząca

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, autorka książek i inwestor. Doradca Zarządów ds. rozwoju

Towarzyszy liderom i trenerom w rozwoju. Pracuje w różnych krajach z przedsiębiorcami i liderami przenosząc ich rezultaty na wyższy poziom. Autorka wielu programów i Szkoły Trenerów Leaders Are Trainers. W jej programach wzięło udział ponad 100 000 ludzi z wielu krajów. Podróżniczka i miłośniczka muzyki i tańca. Mentorka. Mówi, że każdy ma swój Mount Everest do zdobycia, dlatego uwalnia potencjał ludzi i firm by zaszli tam gdzie sobie wymarzą.

Nie tylko doradza i szkoli. Na co dzień jest także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co jej klienci. Szuka najlepszych rozwiązań, testuje i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzieli się z uczestnikami swoich programów. Pierwszą firmę założyła 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniła wiele błędów. Ciągle się uczyła, aż doszło do tego, że jej obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem marzeń i celów.

Zapisz się

i weź udział w bezpłatnym szkoleniu

KROK 1 z 2

Prosimy o wpisanie swoich danych kontaktowych, aby zapisać się na webinar HR Session.

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.