Leader’s Way – 5 kluczowych inspiracji dla Lidera na 2019 rok

Na jakie trendy musisz się przygotować jako lider w 2019 roku?

"5 kluczowych inspiracji dla Lidera na 2019 rok", szkolenie Leader's Way, Beata Kapcewicz

Nagranie online Leader’s Way

5 kluczowych inspiracji dla Lidera na 2019 rok

Obserwuj, analizuj, planuj i działaj… z głową. Bez względu na to jakie metody planowania stosujesz, już teraz warto zatrzymać się i zastanowić, czym może zaskoczyć Cię nadchodzący rok. 
Jakie zmiany, jakie trendy pojawią się w 2019 roku. Na co będzie stawiać rynek, klienci, pracownicy, zespoły? Co powinieneś wiedzieć i przewidzieć, a czego się jeszcze nauczyć?
Skorzystaj z moich obserwacji! Przedstawiam 5 inspiracji menedżerskich, które warto wziąć pod uwagę w 2019 roku. Czy zaskoczę Cię moimi prognozami?
Zapraszam, Beata Kapcewicz

Cena: 39,00 PLN

5 tendencji wynikających ze zmian na rynku

Planowanie strategiczne można opierać na wykorzystywaniu twardych danych, jak również na tak zwanym wróżeniu z fusów. Jest jeszcze trzecia droga, łączenie obu metod.
Im bliżej końca roku tym coraz więcej prognoz, szacunków i rekomendacji się pojawia. Jak myślisz, które tendencje wzmocnią się, które zmienią, a które zejdą do lamusa? Jak rynek odniesie się do filozofii turkusowego lidera, wellbeingu w pracy, pojęcia lovebrand, marki lidera, czy też lidera-trenera? Na co należy zwrócić uwagę w 2019 roku? Co rozwijać? Co wzmacniać?
Wiele pytań… i jeszcze więcej odpowiedzi uzyskasz podczas tego godzinnego szkolenia.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • Co się stanie z turkusowymi organizacjami i liderami w 2019 roku?
  • Jakie trendy wzmocnią się lub pojawią na rynku jako nowe i jak mogą wpływać na organizacje i zespoły?
  • Jakie postawy i nastroje będą gościć u pracowników i menedżerów?
  • Czy i jeśli tak, to jak przygotowywać się na zapowiadane spowolnienie gospodarcze?

Zapytasz się, skąd czerpię wiedzę na temat wyzwań z obszaru przywództwa i zarządzania zespołami w najbliższym czasie? Odpowiem wprost, że ze źródeł. Z zapytań i rozmów z zarządami i liderami. Z sesji rozwojowych dla zespołów i coachingowych dla menedżerów.
Przygotuj się zatem na ciekawą dawkę inspiracji.

Prowadzący

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.
Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).
Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way, Trener Liderów i Trenerów Autorka Metodyki Momentum Method
Nagranie online

KUP DOSTĘP

Leader’s Way – 5 kluczowych inspiracji dla Lidera na 2019 rok

Jak rynek odniesie się do filozofii turkusowego lidera, wellbeingu w pracy, pojęcia lovebrand, marki lidera, czy też lidera-trenera? Skorzystaj z moich obserwacji! Przedstawiam 5 inspiracji menedżerskich, które warto wziąć pod uwagę w 2019 roku.

Cena: 39,00 PLN

TOP