Leader's Way - 7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie osób i zespołów

Nagranie online Leader's Way
7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie osób i zespołów

Poznaj 7 perełek, niedrogich lub bezpłatnych rozwiązań, które zaangażują ludzi w zespołach, wpłyną na lepsze relacje z pracodawcą, zwiększą zapał do pracy. To rozwiązania na wyciągnięcie ręki, ciekawe, pozwalające na sukcesywne wprowadzanie wellbeing w pracy.

Cena: 59,00 PLN

Dwoisz się i troisz w poszukiwaniu narzędzi zwiększających motywację i zaangażowanie?

Gdy myślę o motywacji i zarządzaniu to wiem, że jest to wciąż aspekt psychologiczny i … uwaga… wcale nie musi kosztować krocie. Wystarczy kreatywność i niewielki, a nawet żaden (dosłownie ZEROWY) budżet, by wprowadzić elementy i pomysły angażujące ludzi w zespołach, wpływające na lepsze relacje z pracodawcą.

Kilka z tych rozwiązań widziałam na własne oczy u moich klientów, kilka sama wdrażałam. Wybrałam 7 perełek – ciekawych i niedrogich lub bezpłatnych rozwiązań, którymi się z Tobą dzielę. Jeśli jesteś liderem, menedżerem albo HR-em, nie możesz przegapić tego szkolenia.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • 3 kluczowe elementy budujące zaangażowanie pracowników.
  • 7 bardzo praktycznych, niedrogich i skutecznych, a przy tym bardzo prostych do wdrożenia rozwiązań, które spowodują, że Twoi pracownicy docenią swoje środowisko pracy uruchamiając w zamian swoje zaangażowanie i kreatywność.

Z pewnością często zadajesz sobie pytanie jak motywować swoich ludzi? Zastanawiasz się co im dać, aby byli bardziej zaangażowani, żeby „chciało się im tak, jak im się często nie chce”.
Szkolenie to dostosowane jest na naszych rodzimych warunków biznesowych. Przedstawiam niedrogie, angażujące cały zespół, możliwe do wdrożenia pomysły na budowanie dobrostanu w miejscu pracy (wellbeing).

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


Leader's Way - 7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie osób i zespołów.

Poznaj 7 perełek – ciekawych i niedrogich lub bezpłatnych rozwiązań, które zaangażują ludzi w zespołach, wpłyną na lepsze relacje z pracodawcą, zwiększą zapał do pracy.
Wystarczy kreatywność i niewielki, a nawet żaden (dosłownie ZEROWY) budżet, by wprowadzić ciekawe pomysły na budowanie atrakcyjnego miejsca pracy, na utrzymywanie jeszcze lepszych relacji z pracodawcą.

Cena: 59,00 PLN 

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP