Leader's Way - Autonomia w organizacji

Czy autonomia w organizacji ma sens? Kiedy warto ją wprowadzać?

Nagranie online Leader's Way
Autonomia w organizacji

Na temat autonomii w organizacji rzadko mówi się, pisze, szkoli. A wprowadzenie autonomii wymaga odwagi i  umiejętności. Dowiesz się dlaczego.
Zapraszam na to wyjątkowe szkolenie o uwalnianiu potencjału, autonomii, samoorganizacji. Poznaj czy autonomia w organizacji ma sens? Kiedy warto ją wprowadzać?

Cena: 39,00 PLN 

Wprowadzenie autonomii w organizacji wymaga odwagi i umiejętności.

Dziś dużo mówi się o uwalnianiu potencjału, autonomii, samoorganizacji. Jedni chwalą, drudzy krytykują. Jedni dzięki autonomii mają sukcesy inni porażki. Życie... Jak każda koncepcja tak i autonomia nie jest odpowiednia dla każdej organizacji. Każde narzędzie - może pomoc albo zasiać destrukcję... tak jak z nożem – można pokroić chleb albo skaleczyć się niechcący.
Jeśli czujesz się dojrzałym liderem, menedżerem, który jest gotowy poznać ten etap rozwoju organizacji, obejrzyj to szkolenie. Oto masz okazję przyjrzeć temu rozwiązaniu, zobaczyć, co możesz wziąć dla siebie i przenieść na grunt biznesu.

Przedstawiam tu moje doświadczenia wprowadzania autonomii w firmach, obserwacje i wnioski, które działają w innych firmach i praktyki, które warto unikać, że nie strzelić sobie w przysłowiowe kolano.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • W którym momencie rozwoju organizacji warto wprowadzić autonomię?
  • Wprowadzenie autonomii, krok po kroku.
  • Które organizacje mogą skorzystać na autonomii, a które mogą na niej faktycznie stracić?

Na temat autonomii rzadko mówi się, pisze, szkoli. Dlatego, tym bardziej zapraszam do obejrzenia szkolenia o uwalnianiu potencjału, autonomii, samoorganizacji.
Zapraszam menedżerów, liderów, menedżerów HR oraz praktyków biznesu na to wyjątkowe, godzinne spotkanie on-line.

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


Leader's Way - Autonomia w organizacji 

Na temat autonomii w organizacji rzadko mówi się, pisze, szkoli. Zapraszam na to wyjątkowe szkolenie o uwalnianiu potencjału, autonomii, samoorganizacji. Dowiesz się czy autonomia w organizacji ma sens, kiedy warto ją wprowadzać.

Cena: 39,00 PLN 

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP