Webinar – Dream! Plan! Success!

Jak się NaŻyć każdego dnia… pomimo wszystko

17.04.2019 (środa), godz. 20.30, bezpłatne szkolenie

Beata Kapcewicz & Joanna Gdaniec

Podczas rozmowy online z Beatą poruszą następujące wątki:

  • Jak żyć na własnych zasadach i jednocześnie budując dobre relacje z innymi?
  • Skąd znaleźć siłę i jak się odnaleźć, kiedy się przechodzi przez życiowe turbulencje?
  • Jak być przedsiębiorcą i prowadzić projekty biznesowe w Polsce i za granicą będąc po rozwodzie i wychowując dwójkę małych dzieci?
  • Jak kobieta może budować swoje życie odważnie, odpowiedzialnie i skutecznie a przede wszystkim po swojemu?
  • Jak budować Sisterspower? A także couplepower czy teampower? Czyli takie relacje, które uskrzydlają i dodają mocy i radości?
  • Jak działa u niej system DreamPlanSucess i jak wspiera ją w realizowaniu pomysłu na jej życie…

O czym będzie mowa na webinarze?

Jedni mówią: życie jest trudne, ona mówi: życie jest piękne.
Jedni mówią: biznes jest dla zysku, ona mówi: biznes jest dla ludzi.
Jedni mówią: sprzedaż to umiejętność prezentacji i negocjacji, ona mówi: sprzedaż to improwizacja i gra na klienta.

Jedni mówią: trzeba żyć w zgodzie z innymi, ona mówi: trzeba żyć przede wszystkim w zgodzie ze sobą.
Jedni mówią: trzeba jakoś przeżyć, ona mówi: trzeba się nażyć.

Niektórzy twierdzą, że oszalała i patrzą na nią z dystansem.
Ona jednak za każdym razem udowadnia, że to działa, żyjąc odpowiedzialnie i odważnie a przede wszystkim po swojemu i szukając swojego szczęścia tak, by NAŻYĆ SIĘ KAŻDEGO DNIA.

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, autorka książek i inwestor. Doradca Zarządów ds. rozwoju

Towarzyszy liderom i trenerom w rozwoju. Pracuje w różnych krajach z przedsiębiorcami i liderami przenosząc ich rezultaty na wyższy poziom. Autorka wielu programów i Szkoły Trenerów Leaders Are Trainers. W jej programach wzięło udział ponad 100 000 ludzi z wielu krajów. Podróżniczka i miłośniczka muzyki i tańca. Mentorka. Mówi, że każdy ma swój Mount Everest do zdobycia, dlatego uwalnia potencjał ludzi i firm by zaszli tam gdzie sobie wymarzą.

Nie tylko doradza i szkoli. Na co dzień jest także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co jej klienci. Szuka najlepszych rozwiązań, testuje i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzieli się z uczestnikami swoich programów. Pierwszą firmę założyła 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniła wiele błędów. Ciągle się uczyła, aż doszło do tego, że jej obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem marzeń i celów.

Joanna Gdaniec

Joanna Gdaniec

Praktyk biznesu, liderka, trenerka – facylitatorka, mówczyni.

Twórczyni IMPROsprzedaży, czyli jak sprzedawać bez sprzedawania. Wprowadzała trudną sztukę profesjonalnej IMPROWIZACJI do biznesu, kiedy to było (i wciąż jest) innowacyjne.

Zaangażowana w rozwój innowacyjnego modelu biznesowego jakim jest SoftMarketing. Pracuje z Zarządami, managerami i top liderami organizacji, które swój biznes opierają o przywództwo i zasadę permanentnego rozwoju.

Jest kobietą o odważnym i mądrym sercu, zawsze w centrum stawia człowieka i jego potrzeby. Wspiera i motywuje, dodaje skrzydeł, tym, którzy chcą wznieść swój biznes na nowy, pełen wartości poziom. Z entuzjazmem i troską podpowiada liderom jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty w zgodzie ze sobą.

Wierzy, że „wszystko jest w nas, tylko nas tam czasem nie ma”, dlatego towarzyszy liderom na drodze odkrywania i rozwijania ich własnego potencjału.
Uczestniczka ekstremalnych biegów z przeszkodami. Prywatnie mama Franka i Leny, od których stale czerpie inspirację do osobistego rozwoju.

Prelegenci:

Joanna:

Dlaczego warto pracować nad swoimi celami, marzeniami, sukcesem?

Dlaczego? Bo po co Ci marzenia, których nie realizujesz?
Kiedy czegoś pragniesz i wyznaczasz sobie cele, aby to pragnienie zrealizować, natychmiast pojawia się przed Tobą droga. I o tą właśnie drogę do przysłowiowego „sukcesu” tu chodzi. Droga to możliwość doświadczania siebie, zdobywania większej samoświadomości. W trakcie takiego podróżowania wracasz tak naprawdę do siebie, odkrywasz siebie swoje talenty, zasoby, granice, moce i słabości. To właśnie droga jest przestrzenią, w której możesz zamanifestować się światu tym, kim naprawdę jesteś.

To ona jest polem doświadczalnym, które naturalnie szlifuje cechy Twojego charakteru, określa Twoje wartości, zasady. W trakcie podążania nią doświadczasz spotkań bliższych i dalszych, krótszych i dłuższych z innymi osobami. I tu możesz znów doświadczyć siebie poprzez te spotkania. Niektóre z nich będą odkrywcze, inne inspirujące, będą też bolesne i okrutne. Jednak nie pod to, aby Cię złamać lub upokorzyć, lecz po to, abyś mógł doświadczyć pełni siebie, głębi swojego istnienia. Wtedy bowiem dotykasz sensu tego, PO CO jesteś TU na Ziemi.

Beata:

Joanna Gdaniec — znam ją całe jej życie i nie znam. I jak nikt wiem, ile w niej piękna, siły, mocy, mądrości i …skuteczności.

Obserwowałam ją, jak rozkręcała zespół sprzedaży w Architektach Kariery, sprzedając 10 lat temu „niemożliwe” przez telefon i ucząc tego zespół. Widziałam jak razem z Momentum Way wprowadzała trudną sztukę profesjonalnej IMPROWIZACJI do biznesu, kiedy to było (i wciąż jest) innowacyjne i często niezrozumiałe. Obserwuję ją, kiedy z Personal Excellence Network współtworzy i opisuje odważną ideę SoftMarketingu, której jest ambasadorem.

I znam ją na co dzień — prywatnie, kiedy jako cudowna kobieta, kochająca mama, najlepsza na świecie siostra i oddana przyjaciółka buduje swoje życie odważnie i odpowiedzialnie szukając odpowiedzi JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE POMIMO WSZYSTKO.
Zeszły rok dał jej popalić: rozstanie ze wspólnikiem, poważne zmiany w drugim biznesie a do tego rozwód, wyprowadzka z domu, podział opieki nad dziećmi, milion pytań i wątpliwości w głowie a ona biznesowo między Ukrainą, Polską i Włochami. I do tego wyzwania zdrowotne jej i dzieci. Patrzyłam z troską i miłością, ale przede wszystkim z podziwem.

Niby moja młodsza siostra, a dla mnie wzór do naśladowania. Wydaje się na pierwszy rzut oka spokojna i krucha — ale ona wypracowała sobie charakter wojowniczki ze stali: mierzyła się od dziecka z chorobą, spędzając tygodnie w szpitalu, malowała domy w Norwegii, 2 lata temu schudła 15 kg i przebiegła Runmageddon Hardcore. Tyle siły w jednej, drobnej kobiecie. Tej mocy na zewnątrz nie widać, niektórzy nawet jej zarzucają kruchość, ale to kobieta mocy potężniejszej niż ona sama.

I każdego dnia szuka powodów do radości i wdzięczności. Każdego dnia daje moc i wsparcie innym. Każdego dnia od szuka sposobów, by nażyć się na maxa.
Jak to się robi?

O to zapytam ją w bardzo osobistej rozmowie, która może stać się inspiracją dla wielu podczas spotkania online zatytułowanego:
JAK SIĘ NAŻYĆ KAŻDEGO DNIA… POMIMO WSZYSTKO

Zapisz się

i weź udział w bezpłatnym szkoleniu

KROK 1 z 2

Prosimy o wpisanie swoich danych kontaktowych, aby zapisać się na webinar Dream! Plan! Success!

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.