Leader's Way - Gdy zespół cierpi na brak dyrygenta

Jakie czynniki wpływają na to, że zespół gra jak orkiestra.

Gdy zespół cierpi na brak dyrygenta, szkolenie online Leader’s Way, Beata Kapcewicz, Momentum Way
Nagranie online Leader's Way

Gdy zespół cierpi na brak dyrygenta

Zespół staje się zespołem, gdy jest zgrany, gdy potrafi zwycięsko grać z konkurencją. Samodzielnie, z delikatnym wsparciem dyrygenta. Poznaj wskazówki prowadzenia zespołu w mistrzowski sposób, zupełnie jak dyrygent, trener, partner. Dowiedz się, jakie czynniki wpływają na to, że zespół gra jak orkiestra.

Cena: 39,00 PLN

Po co lider, po co dyrygent?

Każdy człowiek ma potencjał (to oczywiste), ma również wahania formy (o tym mało wspomina się), zupełnie jak sportowiec. Rolą lidera jest znać (poznać) potencjał swoich ludzi. Różnymi metodami dociera do zespołu, aby wydobyć z każdego pracownika to co najlepsze.
Zespół jest zespołem, gdy jest zgrany, gdy potrafi zwycięsko grać z konkurencją. Samodzielnie, z delikatnym wsparciem dyrygenta.
Lider jest od tego aby prowadzić i utrzymywać swój zespół na właściwych obrotach. Do tego potrzebne jest perfekcyjne przygotowanie, zadbanie o każdy trybik. Po to właśnie jest lider, lider-dyrygent.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • Co decyduje o tym, że zespół radzi sobie bez dyrygenta?
  • Gdy dyrygent prowadzi zespół do celu, czyli filozofia Mistrzowskiego Zespołu.
  • Kluczowa rola lidera, który prowadzi zespół na szczyt.
  • Lekcje z Mistrzostw Świata w siatkówce. Jak zdobyć złoto w zespole gwiazd, czyli CZEGO biznes może się nauczyć dzięki złotym siatkarzom?

Po co więc lider-dyrygent? Aby zakręcić pozytywnie na cel, na misję, na stojące wyzwania. Aby zespół czuł, że ma przy sobie partnera, który doskonale wie co i jak każda osoba wnosi, wie jak wyegzekwować od każdego maksimum wysiłku, i także wie jak każdemu może w tym pomóc.

Prowadzący

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach. Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


Leader's Way - Gdy zespół cierpi na brak dyrygenta.

Poznaj wskazówki prowadzenia zespołu w mistrzowski sposób, zupełnie jak dyrygent, trener, partner. Bohaterem tego szkolenia nie jestem ja. Jest nim ktoś inny. Jest nim rozchwytywany trener mistrzowskiej drużyny. Jakiej? Dowiesz się w trakcie tego szkolenia.

Cena: 39,00 PLN 

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP