Leader’s Way – Jak stać się skutecznym i wziętym trenerem

Czyli o motywacji, metodyce, marce i …pieniądzach

Leader’s Way – Jak stać się skutecznym i wziętym trenerem, Beata Kapcewicz, Momentum Way

Leader’s Way 

Jak wygląda świat trenerów i szkoleniowców? Barwny, sielankowy, upojony pełnią sukcesów i pieniędzy? Wiele w tym prawdy, półprawdy i niedopowiedzeń. Czy motywacją dla tych ludzi są pieniądze, sława, estyma, czy rozwój, misja i pasja? A może jedno i drugie? Kiedy jedno zwycięża nad drugim? Dowiedz się o motywacjach i właściwej drodze do stania się skutecznym i wziętym trenerem.

Cena: 39,00 PLN

Promocja ważna jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Trochę o motywacji, metodyce, marce i pieniądzach

Szczególnie ten ostatni element (motywacyjny) jest nad wyraz wymieniany (nieoficjalnie) jako motywator do stania się trenerem, szkoleniowcem, coachem, mówcą. Czy to dobra pobudka do wejścia w świat zawodowych trenerów? Marzenia stania się trenerem, „zawodowcem” przemawiającym do sal wypełnionych publicznością, do bycia frontmenem supportem lub solistą są czymś oczywistym. Jest również rynek wziętych trenerów na rynku biznesowym. To eksperci z darem do przekazywania wiedzy i porywania za sobą ludzi.
Zazwyczaj widzimy glorię sukcesu, lecz nie wszystkim się powodzi. Ciekawi jesteście dlaczego? Porozmawiajmy o metodyce, marce osobistej i motywacjach, również tych finansowych. Zapraszam na godzinne szkolenie online.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • Dlaczego do jednych trenerów klienci ustawiają się w kolejce, a inni muszą konkurować ceną?
  • Dlaczego „certyfikat trenerski” nie jest już wystarczającym argumentem?
  • Jakiej kompetencji brakuje u większości trenerów, którzy nie czują jeszcze, że odnieśli sukces?
  • Za co klienci cenią trenerów?
  • Jakie wspólne cechy można odnaleźć u trenerów, którzy uważają się za wygranych?
  • Jakie czynniki wpływają na „wzięcie” trenera na rynku?
  • Jak wytłumaczyć popularność marki trenera na rynku lub jej zanikanie – często bezpowrotnie?

Prowadzący

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.
Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).
Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way, Trener Liderów i Trenerów Autorka Metodyki Momentum Method
Promocja ważna jeszcze przez:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Nagranie online

KUP DOSTĘP

Leader’s Way – Jak stać się skutecznym i wziętym trenerem

Poznaj jakie są motywacje i właściwa droga do stania się skutecznym i wziętym trenerem. Myślisz, że jest to świat barwny, sielankowy, upojony pełnią sukcesów i pieniędzy? Dowiesz się z tego szkolenia.

Cena: 39,00 PLN

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.
Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.

RegulaminPolityka prywatności

TOP