Strategie Turkusowej Organizacji

Czyli analiza strategii, dzięki której Momentum Way stało się jednym z liderów branży.

„Strategie Turkusowej Organizacji”, szkolenie video - Beata Kapcewicz, Momentum Way
Nagranie online
Strategie Turkusowej Organizacji 

Wystartowaliśmy w trójkę z pięciotysięcznym kapitałem zakładowym. W ciągu dwunastu miesięcy mieliśmy pełny portfel zamówień na usługi szkoleniowe i rozwojowe. Mieliśmy plan, strategię i łut szczęścia. O tym rozmawiam podczas tego półtoragodzinnego szkolenia, jak przekuć przenikające się, a także przeciwdziałające sobie kompetencje oraz okoliczności rynkowe do wejścia na wyższy poziom rozwoju swojej firmy.

Cena: 59,00 PLN 

3 lata Momentum Way, czy zarządzanie pod prąd, turkus, trójkącik i masa lekcji.

Zawsze chcieliśmy mieć wyjątkową firmę
Zawsze chcieliśmy mieć firmę, która służy ludziom i powoduje, że uwalniają swój potencjał przechodząc na wyższy poziom w biznesie, życiu lub obszarze, którym się wspólnie zajmiemy.
Zawsze chcieliśmy mieć firmę, która łamie typowe standardy zarządzania i tworzy niezwykłe środowisko do wzrostu i uwalniania potencjału stając się przykładem przywództwa.

Są dwie rzeczy, które mnie zastanawiają: Ministerstwo Finansów ma napisane na drzwiach, że przyjmuje interesantów w środy w godzinach 8:00 – 8:03 ;) a mój drugi zgrzyt jest taki, że Rada Ministrów oznacza, że ja jestem Premier Beata ;)… Ale to zostawię bez komentarza… ;)

Tak, jesteśmy zdecydowanie TURKUSOWĄ ORGANIZACJĄ i to napawa nas dumą.

Ze szkolenia dowiesz się:

  • Poznasz najważniejsze lekcje z czteroletniej budowy firmy od zera, która stała się jednym z liderów branży.
  • Weźmiesz udział w dokładnej analizie najskuteczniejszych strategii, które zostały wdrożone oraz poznasz wnioski z ich realizacji.
  • Poznasz sprawdzone podejście zarządcze, dzięki któremu buduje się zaangażowane zespoły, które chcą z nią i całym zarządem wchodzić na kolejne szczyty, eksperymentować i wprowadzać innowacje w branży.

Wielu liderów także szuka swojej drogi i chciało by również wejść na drogę dynamicznego rozwoju. Zapłaciliśmy sporą cenę za nasze lekcje i naszą filozofię. Dziś, z perspektywy tych lat mogę powiedzieć, że było warto i że się opłacało.
Chętnie podzielę się wiedzą. Oto daję Ci lekcję, dzięki której zaoszczędzisz czas, unikniesz porażek, które my ponieśliśmy.

 

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20  towarzyszę ludziom w  drodze wkraczania na wyższe poziomy w  i  życiu. W  karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i ów i ów, którzy dziś z  wnoszą wartość w życie innych ludzi, a  tym świadomie kształtują kompetencje i  ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i ąt tysięcy w  i  łach.
Pracuję z Zarządami i łami HR w  strategii, rozwoju liderów i  kultury firmy, która stawia człowieka w . Wspieram firmy w  strategii LOVEbrand i  podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).
Nie tylko doradzam i ę. Również lideruję. U  w  też pracuję z . Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i ów.

Beata Kapcewicz, Leadership Trainer & Business Coach. Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP

Strategie Turkusowej Organizacji  

Czyli analiza strategii, dzięki której Momentum Way stało się jednym z liderów branży.

Cena: 59,00 PLN

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP