Leader's Way - Trudna osoba w zespole

Dowiedz się jak pracować z trudnymi osobami, jak wpływać na ich zaangażowanie i prawidłowe postawy.

Trudna osoba w zespole Dowiedz się jak pracować z trudnymi osobami, jak wpływać na ich zaangażowanie i prawidłowe postawy., szkolenie Leader's Way
Nagranie online Leader's Way
Trudna osoba w zespole

Ciebie też to frustruje? Budujesz zespół i ciągle jest coś nie tak? Z realizacją zadań, z komunikacją, z zaangażowaniem osób w zespole? Długo poszukujesz rozwiązań jak działać? Udzielę kilku wskazówek jak w takich przypadkach postępować.

Cena: 39,00 PLN 

Trudna osoba w zespole hamulcowym rozwoju

Pewnie spotkałeś się z taką sytuacją: miałeś/miałaś w zespole osobą osiągającą ponadprzeciętne wyniki, lecz jej postawa negatywnie wpływała na pracę zespołu. Długo szukałeś rozwiązania, jak wobec tej osoby zachować się. Udzielę Ci kilku wskazówek jak w takich przypadkach postępować, jak pracować z trudnymi osobami w zespole, jak wpływać na ich zaangażowanie i prawidłowe postawy.
Szkolenie "Trudna osoba w zespole" przeprowadziłam w ramach Webinar Leader's Way.

Ze szkolenie dowiesz się:

  • Jak „wyłapywać” oznaki niezadowolenia w zespole?
  • Trudna osoba = trudne emocje. Czy to prawda?
  • Konflikt w zespole. Jak nie dopuścić do niego.
  • Szybko podejmij decyzję! Ale jaką?
  • Trudna osoba w zespole. Czy warto o nią „walczyć”?

 

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Od blisko 20 lat towarzyszę ludziom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. W swojej karierze wykształciłam już setki trenerów, mówców i coachów i liderów, którzy dziś z sukcesem wnoszą wartość w życie innych ludzi, a przy tym świadomie kształtują kompetencje i postawy ludzi, których prowadzą. Przez ten proces indywidualnie przeprowadzałam setki osób i kilkadziesiąt tysięcy w grupach i zespołach.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Nie tylko doradzam i szkolę. Również lideruję. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way

Nagranie online

KUP DOSTĘP


Leader's Way - Trudna osoba w zespole 

Ciebie też to frustruje? Budujesz zespół i ciągle jest coś nie tak? Z realizacją zadań, z komunikacją, z zaangażowaniem osób w zespole? Długo poszukujesz rozwiązań jak działać? Udzielę kilku wskazówek jak w takich przypadkach postępować.

Cena: 39,00 PLN 

ZOBACZ WIĘCEJ

TOP