Webinar Leader's Way: Mistrzowski Zespół

Jak stworzyć zgrany, zaangażowany zespół?
Poznaj rozwiązania błędów popełnianych przez większość menedżerów.

19 września (środa), godz. 9:30

Webinar Leaders Way
Tytuł: Mistrzowski Zespół

Prowadzi: Beata Kapcewicz
Gość specjalny: Jakub B. Bączek
Data:  19 września (środa), godz. 9:30
Bilety:  webinar jest darmowy

To wyjątkowa okazja spotkać w jednym miejscu dwójkę mistrzów budowania postaw liderskich i tworzenia mistrzowskich zespołów - Beatę Kapcewicz i Jakuba B. Bączka.
Podczas tego spotkania podzielimy się wiedzą sprawdzoną w warunkach biznesowych i sportowych.

Wiedz, że warto spotkać się z nami

Ciebie też to boli? Posiadasz wiedzę o tym jak tworzyć i zarządzać zespołami. A rzeczywistość okazuje swoje mniej przyjemne oblicze. Walczysz z czasem, aby osiągać założone cele, walczysz ze swoimi ludźmi w zespole.
Jak to, walczysz? A nie zarządzasz? Bez obaw, nie jesteś w mniejszości!
Okazuje się, że ponad 80% menedżerów ciągle popełnia te same błędy w zarządzaniu zespołami. Jeśli chcesz poznać jak te błędy unikać, jak stworzyć zgrany, mistrzowski zespół, jak wskoczyć na falę wzrostową, spotkaj się z nami.

Agenda spotkania

  • 5 błędów w prowadzeniu zespołu, które popełnia 80% menedżerów.
  • O tym jak Jakub zbudował zespół sportowców, którzy zdobyli Mistrzostwo Świata i co możesz przenieść z tego do swojego biznesu.
  • Jakie strategie stosujemy w naszych firmach, które pozwalają nam osiągać mistrzowskie rezultaty?
  • Jak TY możesz budować Mistrzowski Zespół na co dzień?

 

Dla kogo jest to szkolenie?

  • Menedżerowie w korporacji, obiecujący menedżerowie poznający tajniki Team Management-u.
  • Właściciele firm, dużych, średnich i małych biznesów.
  • Liderzy MLM.

PROWADZĄCY

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek z dziedziny zarządzania, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w zakresie strategii, rozwoju liderów, budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy). Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK oraz mniejsze firmy o krajowym i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Beata Kapcewicz, Momentum Way
Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek

Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek m.in. “Determinacja” z Jackiem Santorskim. Zaczynałem od zera – dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym.

Bogate doświadczenie w sporcie (m.in. złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce 2014 jako trener mentalny złotych siatkarzy trenera Antigi) przekładam na sferę biznesu w charakterze doradcy, mówcy, szkoleniowca dla takich organizacji i marek jak ING, Orlen, Polpharma, Plus, Luxmed, Millennium Bank. Pasjonuje mnie golf, siatkówka i trening mentalny. Kocham ludzi i pragnę im pomagać, podnosić jakość życia i przychody.

Pogłębiam swoją wiedzę. Czerpię z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii. A także jestem wykładowcą studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

TOP });