4 Role Lidera – Beata Kapcewicz

4 Role Lidera

Beata Kapcewicz
Książka

44 zł

Typ produktu:

Książka

Ilość stron:

104

Okładka:

Miękka

Koszt dostawy:

Kurier: 20 zł

Czas wysyłki:

24 godziny

Płatności:

Wygodne płatności poprzez PayU

Dla firm:

Wystawiamy faktury VAT

Kontakt i opiekun programu:

Arleta Łatkowska
tel.: +48 795 272 127
mail.: a.latkowska@momentumway.com

4 Role Lidera

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie jedynie nieprzeciętny lider, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi. Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces… i tego potrzebuje dziś biznes.
Z pomocą mojej książki chcę Ci dodać odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.

Cechy książki:

  • Autor: Beata Kapcewicz
  • Ilość stron: 104
  • Rok wydania: 2016
  • Oprawa: miękka

OPIS

      Czy chcesz tworzyć kultową markę, mieć zgrany i zaangażowany zespół, osiągający nieprzeciętne rezultaty, a sam być szczęśliwym i spełnionym?

Jeśli chcesz stworzyć biznes, który klienci pokochają, jeśli chcesz wyprzedzić swoich konkurentów, jeśli oczekujesz od swoich współpracowników więcej, niż dziś mogą dać, mam   niezwykle ważną, może najważniejszą wiadomość -  może będzie to dla Ciebie  przełom na całe życie.

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie jedynie nieprzeciętny lider, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi. Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces…

…i tego potrzebuje dziś biznes.

Jak widzisz, poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko. Sięgasz dziś tak wysoko?

Technologie, produkty zmieniają się z tygodnia na tydzień i nie dają już prawie żadnej przewagi w biznesie. Nastał czas ludzi. Wybitnych, kreatywnych, zaangażowanych pracowników, którzy stworzą silny zespół, osiągający zaskakująco nieprzeciętne rezultaty. To oni - a w zasadzie tylko oni - będą w stanie wypracować potężną przewagę konkurencyjną, której nie da się podrobić!

A taki zespół potrzebuje silnego lidera - czyli Ciebie!

Dla wielu liderów ideał pracowników w zespole polega na tym, że posłusznie wykonują wszystkie polecenia. I to jest największy błąd, jaki można popełnić. Bo zabija się  ich kreatywność i skuteczność. Dosłownie!

4 Role lidera

Z pomocą mojej książki „4 Role Lidera” chcę Ci dodać odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.
W tej książce przedstawiam Ci prosty model, który sprowadza rolę lidera do czterech obszarów.
Jeśli je opanujesz, staniesz się liderem kompletnym, który wspiera organizację i zespół we wszystkich aspektach jego funkcjonowania, a sam doświadcza uczucia spełnienia.
Jeśli nie, nic wielkiego się nie stanie, po prostu w Twoim życiu nic się nie zmieni. Wciąż będą się pojawiać różne wyzwania, a Ty będziesz ponosić koszty czasowe, emocjonalne i finansowe.
Czy wybierasz drogę, aby stać się:

  • WIZJONEREM, by organizacje i zespoły, które tworzysz, pracowały dla misji, czyli lepszej przyszłości tych, którzy będą korzystać z efektów waszej pracy, oraz żeby inspirować, wyznaczać kierunki i gromadzić wokół siebie najlepszych ludzi, zapraszając ich do wielkiej wizji.
  • STRATEGIEM, by przenosić wizje w rzeczywistość, rozwiązywać problemy, tworzyć systemy i warunki, w których będzie możliwe osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów, co da Ci możliwość budowania przewagi konkurencyjnej i osiągania sukcesów.
  • UCZNIEM, rozwijać się na tyle szybko, aby nadążać za rynkiem, a nawet go wyprzedzać i kreować, a poprzez osiąganie mistrzostwa osobistego, pokazywać, jak zmieniasz się w trakcie codziennej nauki, stawać się inspiracją i wzorem dla tych, którzy się do Ciebie przyłączą i którzy będą Cię naśladować.
  • COACHEM, prawdziwym trenerem zespołu, który wykorzystuje silne strony członków swojej ekipy, tworzy synergię w zespole i przede wszystkim dostrzega i uwalnia potencjał w ludziach, dzięki czemu wprowadza ich na kolejne szczeble rozwoju.
Czy czujesz, że ta książka zawiera... CIEBIE?

To było zamiast spisu treści.
A teraz czas na Twoją decyzję, czy zaczynamy już teraz, czy czekasz, aż coś lub ktoś zagoni Cię do narożnika ringu?

AUTOR

Nazywam się Beata Kapcewicz. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż osiągnęłam to, że moja siódma firma stała się spełnieniem moich marzeń i celów i przynosi nieprzeciętne rezultaty. A w planach mam już kolejną!
Ale to nie wszystko. Od 16 lat jestem także trenerem biznesowym, coachem, mentorem i mówcą. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców i innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Łącznie, w moich szkoleniach, warsztatach i coachingach w ciągu ostatnich 14 lat wzięło udział ponad 15 tysięcy menadżerów.
Tak – czuję się liderem. Jestem liderem. Przedsiębiorcą, wizjonerem, strategiem, uczniem i trenerem. Rozwijam talenty w swoich firmach i buduję liderskie zespoły, z których potem jestem dumna.
Jestem liderem, którzy przeszedł wiele ścieżek, popełnił masę błędów, ale też odniósł wiele sukcesów. Liderem, który wciąż się uczy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki i być inspiracją dla innych.
W końcu jestem liderem, który z uśmiechem patrzy w lustro, czując spełnienie i mając poczucie dobrze wykonanej roboty. Tego właśnie uczę w tej książce.

TOP