JAK SKUTECZNIE BUDOWAĆ BIZNES SIECIOWY?

OSZCZĘDŹ CZAS I PIENIĄDZE!

Pobierz darmowy e-book Adriany Kogut:

“13 NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW W BUDOWANIU BIZNESU SIECIOWEGO”

 

  • Dowiedz się, jakie błędy popełniają ci, którzy nie odnoszą sukcesów w biznesie sieciowym.
  • Poznaj działania, które prowadzą wprost do katastrofy.
  • Odkryj, jak nie warto działać, jeśli nie chcesz stracić czasu i pieniędzy.
  • Zacznij działać skutecznie i systemowo

DLA KOGO JEST TEN E-BOOK?

Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem sieciowym i chcą to zrobić świadomie. Szukają informacji, w jaki sposób wystartować w biznesie i jakich błędów się wystrzegać.

Dla tych, którzy już działają w strukturach marketingu wielopoziomowego, jednak rezultaty nie są zbieżne z celami, jakie sobie postawili. Czują, że kręcą się w kółko, a ich biznes przestał się rozwijać, zespół się rozpada lub nie odnoszą tak spektakularnych efektów, jak zakładali.

Dla liderów tego biznesu, którzy być może nie borykają się sami z takimi problemami, ale członkowie ich zespołów już owszem.

DLACZEGO TO NAPISAŁAM?

Do powstania tego e-booka przyczyniło się grono osób, z którymi rozmawiałam. Wiele z nich rozczarowało się biznesem sieciowym. Wielu zrezygnowało. Do dziś mam w głowie te pytania:

Ada jak to jest, że innym wychodzi, a mnie nie!
Dlaczego biznes który jest dla każdego – okazuje się nie być dla mnie?
Co robię nie tak, że nie mam prężnie działającego zespołu i dlaczego nie duplikują mnie inni.
Czy jestem aż tak beznadziejna???

Te pytania sprawiły, że postanowiłam przyjrzeć się temu zagadnieniu. Analiza zarówno mojego osobistego doświadczenia, jak również osób które prosiły o pomoc wyłoniła katalog największych błędów które prowadzą wprost do katastrofy w tym biznesie. Wiele osób rozpoczyna swoją działalność biznesową kompletnie bez przygotowania. Ich działania to najczęściej eksperymenty, które w konsekwencji słono kosztują. Co więcej cenę płaci nie tylko nowy partner biznesowy ale również jego partnerzy.

Nie musi tak być.

Właśnie dlatego stworzyłam ten ebook.

DLACZEGO MIAŁBYŚ MI WIERZYĆ?

Jestem skutecznym i świadomym IMPROsprzedawcą w biznesie sieciowym.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w korporacji, gdzie dzięki zaangażowaniu, konsekwencji i ambitnemu podchodzeniu do zadań zdobywałam kolejne szczeble kariery. Przez 6 lat piastowałam stanowisko dyrektora finansowego oraz prokurenta co pozwoliło mi nabrać doświadczenia w budowaniu zespołów oraz zarządzania dużymi projektami.

Po 11 latach dojrzałam do kluczowej dla mnie decyzji. Zrezygnowałam z etatu i rozpoczęłam zupełnie nowy etap w swoim życiu. Zdecydowałam się wrócić do marzeń z dzieciństwa i stać się edukatorem oraz przedsiębiorcą.

Obecnie jestem liderem jednej z najszybciej rozwijających się firm opartych o zasady marketingu wielopoziomowego, w którym nie tylko sama odnoszę sukcesy ale przede wszystkim buduje zwycięskie zespoły.

Współtworzę skuteczne strategie biznesowe, które uwzględniają oczekiwania finansowe partnerów biznesowych. Tworzę bazy detalistów oraz liderów grup i zespołów podwykonawczych. Na swoim koncie mam ponad 200h szkoleń, 500h konsultacji indywidualnych, które w widoczny sposób wpłynęły na wzrost obrotów.

Sama w okresie 4 miesięcy w biznesie sieciowym w trudnym roku 2020 zbudowałam od zera zespół ponad 150 osób. Dziś wraz z moim zespołem generuję dla firmy ponad 50 000 zł obrotu (a wyniki wzrastają w każdym miesiącu o minimum 15%).

Nazywam się Adriana Kogut – jestem praktykiem biznesu sieciowego.