Bezpłatne szkolenie – czwartek, godz. 10:00 (rano!)

5 strategii mocnych marek, które zarabiają 5- i 6-cyfrowe kwoty

MARKA, która SPRZEDAJE, czyli rób marketing i… zdobywaj rynek!

Z tego szkolenia dowiesz się:

  • Co zrobić, żeby klienci sami przychodzili do Ciebie i żebyś nie musiał za nimi biegać i kusić rabatami?
  • Jak stać się wiarygodnym, rozpoznawalnym i móc dyktować ceny na rynku?
  • Jak mieć wśród klientów rzeszę ambasadorów, którzy polecają Twoje usługi?

PODCZAS WEBINARU:

  • sprawdzisz, jakie kompetencje musisz rozwijać i dowiesz się, jak je rozwijać, żeby z powodzeniem budować silną markę osobistą;
  • porozmawiamy o tym, w jaki sposób przygotować się do sprzedaży, żeby klienci chcieli na rynku online, wybrać właśnie Ciebie;
  • dowiesz się, jak możesz wykorzystać swoje talenty i swoje zasoby do tego, żeby dać wartość światu i stać się bezkonkurencyjną marką LOVEbrand;
  • poznasz, w jaki sposób znaleźć swoją grupę odbiorców, która będzie chciała albo skorzystać z Twojej wartości, albo która sama Ci powie, co możesz dla niej zrobić. I będzie chciała za to zapłacić!
  • zrozumiesz, w jaki sposób możesz zarabiać więcej, właśnie budując trwałą markę osobistą i prowadząc swoją działalność online.

Mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie.

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców. Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.

Beata Kapcewicz