Dziękujemy za zapis na bezpłatny webinar “5 strategii mocnych marek” Beaty Kapcewicz.
Widzimy się już w czwartek o godzinie 10:00 rano!

Sprawdź maila – to na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość z linkiem do pokoju webinarowego.
W razie jakichkolwiek problemów technicznych, pisz do nas na helpdesk [at] momentumway.com

Mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie.

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców. Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.

Beata Kapcewicz