Szkolenie

5 strategii mocnych marek

I to jeszcze nie wszystko!

Skorzystaj z 20% rabatu na zakup biletów na wydarzenie, na którym Beata Kapcewicz i jej goście podzielą się 3 sposobami na zbudowanie marki osobistej typu LOVEbrand.

Wpisz kod: LOVEbrand i skorzystaj z okazji.

Mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie.

Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców. Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.

Beata Kapcewicz