Wszystko już masz w sobie.

SIĘGNIJ PO TO!

  • Zanurkuj w głąb siebie po ważne odpowiedzi.
  • Spójrz inaczej na swoje relacje z samym sobą.
  • Zmień swój sposób patrzenia na kryzys.

NOWA KSIĄŻKA BEATY KAPCEWICZ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Beata zainspirowała mnie niezliczoną ilość razy. Jest dla mnie nie tylko mentorką, świetnym trenerem, liderem. Jest przede wszystkim towarzyszem na drodze do odkrywania potencjału. Momenty AHA zagościły na mojej liderskiej drodze. Budują moje działania, moje decyzje, moje doświadczenie i odwagę kreowania rzeczywistości życiowej i biznesowej.

Agnieszka Mazur, Dyrektor Zarządzająca Momentum4Business, trener liderów i trenerów

 

Momenty AHA dają mi wiedzę, nowe umiejętności a przede wszystkim nowe spojrzenie na wiele aspektów dzisiejszego świta i biznesu.

Beata Kuler,Dyrektor HR, Europa Wschodnia Region EMEA, Aliaxis Group, Mentor programów HR w Momentum4Business

 

Znacie to uczucie, gdy nagle orientujecie się, iż przejechaliście 5 przystanków, ponieważ zaczytaliście się bez reszty w książce? Przygotujcie się na powtórkę, od momentówAHA nie da się oderwać.

Leszek

Do tej pory mój dobry poranek oznaczał spotkanie z Beatą na momencieAHA na Fecebooku. Teraz mam ich całą skarbnicę, na szafce przy łóżku. 

Justyna

Rok wydania: 2021
Ilość stron: 216
Oprawa: miękka

Książka “52 momenty AHA z Kapcewicz” została napisana, aby zatrzymać Cię na chwilę i zaprosić do refleksji. Dzięki temu możesz świadomie kreować swoje życie i zmieniać się z inspiracji, a nie z desperacji.

Jest to zbiór przemyśleń, dyskusji i refleksji, które zrodziły się z cyklicznych spotkań z moją online’ową społecznością #momentAHA z Kapcewicz. Oddaje w Twoje ręce te najbardziej inspirujące, które mogą coś naprawdę zmienić i pozostawić w Twoim sercu trwały ślad lub być drogowskazem na krętych i czasem niepewnych drogach przez życia…

żebyś nie bał się CHCIEĆ WIĘCEJ i sięgał po to Z ODWAGĄ!

Książka jest tym bardziej wyjątkowa, bo pisałam ją z bardzo wyjątkowym dla mnie wsparciem – wsparciem społeczności – i zawiera myśli oraz komentarze konkretnych osób, które podzieliły się nimi pod momentami AHA. Dziękuję Wam za to, że wspólnie stworzyliśmy tę książkę!

Beata Kapcewicz

 

dla osób szukających inspiracji

dla osób uważnych

dla praktyków świadomego życia

dla tych, którzy chcą od życia WIĘCEJ

dla tych, którzy chcą żyć lepiej, pełniej i SZCZĘŚLIWIEJ

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE:

  • zanurkujesz w głąb siebie po ważne odpowiedzi,
  • inaczej spojrzysz na relację z samym sobą,
  • nauczysz się kilku magicznych nawyków świadomego i szczęśliwego życia,
  • zmienisz swój sposób patrzenia na kryzys,
  • dowiesz się, jak ustawić swój wewnętrzny kompas na sukces i szczęście,
  • odrzucisz to, co Ci nie służy,
  • dołączysz do społeczności ludzi, którzy zmieniają się świadomie każdego dnia i sięgają po swoje.

Credo Beaty Kapcewicz:

Chcę żyć w świecie, gdzie ludzie żyją świadomie, wstają szczęśliwi, robią to, co kochają, osiągają rezultaty, które ich satysfakcjonują i wracają do domu z poczuciem docenienia, spełnienia. W świecie tym każdy stawia innego członka w centrum, a siebie samego traktuje jako część wszechświata.

Na co dzień ja sama jestem szczęściarą, bo tak wybrałam. Przebyłam długą i krętą drogę – raz miałam pieniądze, raz ich nie miałam, raz mi się wiodło znakomicie, innym razem boleśnie upadałam. Jestem tu i teraz dzięki mojej osobistej filozofii szczęściary i momentom AHA, które każdego dnia odkrywam na swojej drodze życia. Dziś moje dawne marzenia są moją rzeczywistością, a ja wciąż szukam sposobu, by żyć pełniej, świadomiej i szczęśliwiej. Największą radość sprawia mi dzielenie się doświadczeniem z innymi i tworzenie przestrzeni, w której to oni znajdą swoją prawdę – swoje osobiste momenty AHA.