BIZNESOWE SZKOLENIE Z BEATĄ KAPCEWICZ

BIZNES ONLINE ODPORNY NA KRYZYS

Dowiedz się:

Jak zwiększać sprzedaż online

Zagwarantować sobie dużą liczbę klientów

Mieć zapas gotówki na koncie

Osiągać satysfakcję każdego dnia

Dlaczego warto dołączyć?

A

Weźmiesz udział 2 biznesowych szkoleniach Beaty Kapcewicz i poznasz jej nigdy wcześniej niepublikowane strategie, które pomogą Ci skutecznie przenieść działania do internetu

A

Otrzymasz 5 kluczowych dźwigni do efektywnego zdobywania klientów w internecie

A

Nauczysz się budować społeczność, która chętnie od Ciebie kupi i stanie się Twoimi oddanymi wyznawcami

A

Poznasz 5 narzędzi sprzedażowych, dzięki którym Beata Kapcewicz i generuje 6-cyfrowe przychody

A

Dowiesz się, jak efektywnie sprzedawać swoje usługi i produkty przez internet – bez łatki nachalnego akwizytora

KUP TERAZ!

Cena za jedno szkolenie 35 zł

Cena za dwa szkolenia 49 zł

Szczegółowy rozkład jazdy:

DWA BIZNESOWE SZKOLENIA z Beatą Kapcewicz

(20.05.2020 i 27.05.2020):

Poznasz sekrety sprzedaży online, których nigdy wcześniej nie ujawniała, a które z powodzeniem wykorzystasz niemal od razu do generowania nowych klientów i wyższych sprzedaży.

Jeśli przez najbliższe miesiące miałbyś uczestniczyć tylko w jednym wydarzeniu online, to niech to będzie właśnie ten konkretny dzień. Otrzymasz esencję z wieloletniego doświadczenia Beaty oraz nauczysz się, jak krok po kroku znacząco zwiększać przychody, budować silną markę i zyskowny biznes online, który jest odporny na kryzysy.

Beata Kapcewicz przekaże Ci całą skrzynkę narzędzi, dzięki którym szybko i ekstremalnie skutecznie zaczniesz zarabiać dzięki social mediom. Nawet jeśli do tej pory wydawało Ci się to trudne lub nawet niemożliwe.

Czego dokładnie się dowiesz?

SZKOLENIE I
20.05.2020 – 09:30 do 11:30

5 kluczowych dźwigni sprzedaży,
dzięki którym z dnia na dzień zaczniesz więcej zarabiać w internecie

Niestety, sama obecność w social mediach to za mało, aby skutecznie pozyskiwać klientów i rozwijać biznes w internecie. Aby nigdy nie zabrakło Ci klientów – musisz nauczyć się dobrze sprzedawać.

Umiejętność sprzedaży jest przez wielu nazywana św. Graalem biznesu. Nic dziwnego, bo gdy nauczysz się sprzedawać, to domkniesz więcej transakcji i kilkukrotnie podniesiesz swoje dochody. Przestaniesz walczyć ceną i przestaniesz nerwowo oglądać za siebie – w obawie przed konkurencją.

Podczas szkolenia otrzymasz 5 konkretnych narzędzi sprzedaży od Beaty Kapcewicz, z których stale korzysta, by nie tylko docierać do tysięcy ludzi w internecie, ale także efektywnie sprzedawać im swoje produkty – naturalnie oraz bez sztuczek i manipulacji.

SZKOLENIE II
27.05.2020 – 09:30 do 11:30

Jak sprzedawać podczas wystąpień, live’ów i webinarów:
5 strategii, które pozwoliły generować
Beacie Kapcewicz 6-cyfrowe kwoty w sprzedaży online

Sprzedaż online różni się od tradycyjnej, bo nie możesz zobaczyć swoich odbiorców: porozmawiać bezpośrednio, rozwiać wątpliwości, czy odpowiedzieć na indywidualne obiekcje.

Dlatego koniecznie powinieneś poznać tajniki dochodowych live’ów i webinarów, aby idealnie trafiać w potrzeby i rozbijać obiekcje, zanim pojawią się w głowie klienta.

Od 6 lat Beata jest obecna w internecie i zrealizowała dziesiątki transmisji na żywo. Uczyniła z nich interaktywne platformy, dzięki którym klienci może pokazać swoją ofertę klientom i zarabiać bez wychodzenia z domu.

Podczas szkolenia po raz pierwszy zdradzi swoje strategie i sekrety, które pozwalają jej generować jednorazowe sprzedaże na 6-cyfrowe kwoty i pokaże Ci krok po kroku, jak możesz robić to u siebie.

Od kogo będziesz się uczyć?

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Mimo wyzwań, które spotykają każdego przedsiębiorcę, okazało się, że potrafię tworzyć marki, które klienci kochają. Tak powsłało PUERTO coffee culture, PUERTOsiesta, ArchitekciKariery, Librandt a ostatnio Momentum Way.

Korzystając z doświadczeń wspierałam polskie firmy w budowaniu marki typu LOVEbrand, m.in. Runmageddon, Instytut Collina Rose, Vantis Hoding, Eduneo, DuoLife i wiele innych. Wspierałam ekspercko zarządy i menedżerów takich firm jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, Intrum, mBank oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu. Od wielu lat pomagam zaistnieć na rynku i odnosić sukcesy trenerom i liderom wspierając ich w budowaniu marek osobistych typu LOVEbrand.

Dziś moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Od kilku lat funkcjonujemy online i odnosimy sukcesy. Mam zespół, z którym mogę iść na koniec świata i pomagamy ludziom odnaleźć się w świecie online, odnosić sukcesy w sprzedaży i budowaniu odważnych i silnych marek osobistych.

Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes. Ale o tym wkrótce…