Jesteś na liscie na webinar!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę!
52% zniżki na ebooka Beaty Kapcewicz! Ważne tylko teraz!

ebook

4 role lidera

 Autor: Beata Kapcewicz

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie jedynie nieprzeciętny lider, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi.

Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces… i tego potrzebuje dziś biznes.

Z pomocą mojej książki chcę Ci dodać odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.

  • Ilość stron: 193
  • Rok wydania: 2017
  • Plik PDF

Cena: 39 zł

Teraz tylko 19 zł

AUTOR

 

Beata Kapcewicz – mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie. Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand.

Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców.

Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.

Chcę skorzystać z 52% zniżki na ebook 4 ROLE LIDERA