HR BOX

jak mierzyć HR  |  kultura feedbacku  |   jak sprzedawać swoje wizje     

jak rozwijać liderów w organizacji  |  zarządzanie zmianą  | jak budować silną markę HR 

Jak mierzyć HR?

Zarządzanie zmianą
– 8 złotych zasad

Przychodzi HR do zarządu, czyli jak sprzedawać swoje wizje?

Kultura feedbacku

Jak rozwijać liderów w organizacji

7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie osób i zespołów

Soft skills are the new hard skills

Czy autonomia w organizacji ma sens?

Jak budować silną markę HR w organizacji

Zanim udzilisz feedbacku

Wszystkie szkolenia razem 440 zł:

Specjalny zestaw szkoleń dedykowanych HR-owi, ponad 10h merytorycznej wiedzy.

Jeśli zastanawiasz się jak zostać skutecznym HR-em, jak mierzyć swoje działania, jak współpracować z całą organizacją oraz jak zbudować swoją silną markę i pozycję to dobrze trafiłaś/eś. Ten HR BOX jest dla Ciebie!

Autorzy szkoleń:

BEATA KAPCEWICZ

Przedsiębiorca, autorka książek i inwestor. Doradca Zarządów ds. rozwoju

Towarzyszy liderom i trenerom w rozwoju. Pracuje w różnych krajach z przedsiębiorcami i liderami przenosząc ich rezultaty na wyższy poziom. Autorka wielu programów i Szkoły Trenerów Leaders Are Trainers. W jej programach wzięło udział ponad 100 000 ludzi z wielu krajów. Podróżniczka i miłośniczka muzyki i tańca. Mentorka. Mówi, że każdy ma swój Mount Everest do zdobycia, dlatego uwalnia potencjał ludzi i firm by zaszli tam gdzie sobie wymarzą.

Nie tylko doradza i szkoli. Na co dzień jest także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co jej klienci. Szuka najlepszych rozwiązań, testuje i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzieli się z uczestnikami swoich programów. Pierwszą firmę założyła 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniła wiele błędów. Ciągle się uczyła, aż doszło do tego, że jej obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem marzeń i celów.

MICHAŁ DORSZEWSKI

Przedsiębiorca, trener biznesu, inwestor, z wykształcenia prawnik.

 Od prawie 30 lat zgłębia tajniki tego jak działa człowiek, jego ciało i mózg, psychologia, emocje, nawyki. Przez ostatnie 10 lat był odpowiedzialny w Polsce za rozwój największej sieci franczyzowej na świecie, co dało mu międzynarodowe doświadczenie w zakresie różnych stylów komunikacji i metod zarządzania. Z pasji przeczytał setki książek o rozwoju osobistym i odbył dziesiątki szkoleń.

W 2015/2016 ukończył Program Platinium Tony Robbins, uczestnicząc we wszystkich jego szkoleniach. Pomaga ludziom osiągać ich własne przełomy w trakcie procesów.

Od 2018 mTrener MomentumWay i absolwent Akademii Leaders Are Trainers oraz World Class Speaker Academy. Zainteresowania zawodowe: leadership, strategia, skuteczna komunikacja. Prywatnie mąż, ojciec, zapalony kucharz, entuzjasta zdrowego, świadomego życia.

IZABELA BOCHEN-PAWLIK

Mentor, trener i konsultant biznesowy.

Lider i Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dyrektor ds. Rozwoju Centralnej i Wschodniej Europy w największej na świecie sieci agencji marketingowych. W strukturach największych światowych organizacji takich jak Nokia czy Microsoft rozwijała i wspierała swoje zespoły w rozwoju.

Odpowiadała za struktury sprzedażowe i zespoły projektowe liczące jednocześnie ponad 100 osób, a tylko w ciągu 5 lat efekty jej pracy zmieniły sposób działania ponad 100.000 osób pracujących w sprzedaży. Dziś dzieli się swoimi doświadczeniami i daje wartość innym Liderom i organizacjom, by mogły wzrastać, rozwijać się i maksymalizować efekty.

Charyzmatyczna Trener Biznesu i Mówca Inspiracyjny, której osią działalności jest szerzenie idei Przywództwa i budowanie w organizacjach środowiska sprzyjającego realizacji ludzkiego potencjału. Iza mówi: „Moi ludzie byli przy mnie, kiedy moje organizacje były liderami na światowych rynkach. Byli też wtedy, kiedy te same organizacje traciły rynek.

Jeśli potrzebujesz Fakturę Proforma na zakup tego zestawu to:

Zamawiasz fakturę proformę na zakup pakietu szkoleń "HR-BOX"