Zanim udzielisz feedbacku

Feedback to temat, który ostatnimi czasy budzi ogromne zainteresowanie w organizacjach. Prawda jest taka, że często przekazywany jest nieumiejętnie. Nikt nas po prostu nie przygotował do tego, jak powinniśmy to robić.

W jaki sposób wypracować udzielanie feedbacku? Jak sprawić, żeby feedback stał się elementem złożonego procesu, a nie jedynie narzędziem udzielania informacji?

Zebrałam swoje myśli w tym temacie w e-book, który właśnie Tobie przekazuję.
Przeczytaj i… przestań się bać feedbacku!

Pobierz ebooka już teraz ZA DARMO!

Izabela Bochen-Pawlik

Przez ponad 14 lat była związana z branżą technologii mobilnych, gdzie w Nokia i Microsoft była odpowiedzialna za zespoły sprzedaży i wsparcia sprzedaży liczące ponad 150 osób. Zarządzała ośmioma spółkami w Centralno-Wschodniej Europie dla największej na świecie sieci agencji marketingowych oraz dwustuosobową spółką outsourcingową w branży IT.

Swoją karierę Trenerską rozpoczęła w 2007 roku, jako Trener wewnętrzny w firmie Nokia, pełniąc tam jednocześnie funkcję Menedżera Sprzedaży. Szybko stała się Lead Master Trainer, wdrażając programy edukacyjne i przygotowując do ich prowadzenia innych Trenerów z obszaru Centralno-Wschodniej Europy. Swoje doświadczenia przeniosła do firmy Microsoft, gdzie będąc jednocześnie szefem sprzedaży, zbudowała zespół Trenerów, którym nie tylko zarządzała, ale też jako mentor rozwijała umiejętności warsztatowe jego członków.

 

Doświadczenia liderskie i trenerskie połączyła w 2016 roku. Od tego momentu przeprowadziła ponad 20 organizacji przez wielomiesięczne procesy zmian, pracując z jej menedżerami w obszarze rozwoju ich kompetencji liderskich. W jej warsztatach otwartych i zamkniętych wzięło udział ponad dwa tysiące menedżerów i specjalistów przygotowujących się do objęcia stanowisk liderskich. Jej umiejętności i podejście są szczególnie doceniane w wymagającej branży IT, z której się wywodzi, gdzie poprzez połączenie jej praktycznych narzędzi i modeli oraz treningu mentalnego, organizacje łatwo je adaptują i osiągają szybkie rezultaty.