HR Session Webinar

Motywacja w trudnych czasach,
czyli jak rozmawiać z liderami i zespołami w czasach VUCA

17.11.2020 (wtorek), godz. 09.30

prowadząca: Beata Kapcewicz

Zapisz się na bezpłatny Webinar z Beatą Kapcewicz!

Takich zmian, takich emocji i tylu niepewnych sytuacji jeszcze nigdy na tym rynku nie doświadczaliśmy. Ludzie boją się nie tylko o swoją pracę, ale są niepewni tego, w jakich warunkach przyjdzie im żyć, w jakich warunkach przyjdzie im pracować, ale również, w jakich warunkach przyjdzie im prowadzić biznesy.

Tu pojawia się zasadnicze pytanie – w jakich warunkach działać, jeżeli nie wiemy co przyniesie nam jutro? W jaki sposób współpracować ze sobą, jeżeli nie wiemy, czy jutro będziemy jeszcze zespołem i jak rozmawiać ze sobą, kiedy widać dużo strachu, niepewności i asekuracji. O tym właśnie będzie ten webinar, czyli o motywacji w trudnych czasach.

Zapraszamy Cię na wyjątkowy webinar z Beatą Kapcewicz. Już 17.11, we wtorek, o godzinie 9.30 rano poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

A

Neurobiologia a rezultaty czyli jak działa mózg w nieprzewidywalnych czasach

A

Czego ludzie potrzebują w niepewnych czasach, żeby się angażować i korzystać ze swojego potencjału

A

Jak rozmawiać z ludźmi, którzy żyją w strachu i braku poczucia bezpieczeństwa co do przyszłości

To tylko część tematów, które Beata poruszy podczas tego inspiracyjnego webinaru! Nie daj się zaskoczyć i daj się zainspirować!

Świat VUCA  bardzo często stawia nas w pozycji, o której na początku roku nawet nie myśleliśmy. Wizja roku 2020, która roztaczała się przed nami jeszcze w lutym, radykalnie różni się od tego, z czym spotykamy się na co dzień.

Te różnice perspektyw sprawiają, że często nie potrafimy znaleźć się w sytuacji, w której stawia nas życie. Mając do dyspozycji zestaw solidnych narzędzi jesteśmy w stanie zminimalizować odczuwalne skutki obecnej sytuacji.

Dołącz do webinaru

W trakcie tego wydarzenia poznasz zestaw narzędzi, który pomoże Ci przejść przez proces zmianę obronną ręką. Nie czekaj.

KROK 1 z 2

Prosimy o wpisanie swoich danych kontaktowych, aby zapisać się na webinar HR Session.

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.