fbpx

ZAPISY NA INDYWIDUALNE KONSULTACJE:

Czy zadajesz sobie pytania:

  1. Co zrobić, aby stać się liderem/trenerem, który prowadzi swój zespół do ponadprzeciętnych rezultatów?
  2. Jak sprawdzić czy z potencjałem zawodowym jaki posiadam droga lidera/trenera zapewni mi oczekiwane rezultaty?

Zainwestuj swój czas i  sprawdź jak Metodyka Momentum może przybliżyć Cię do realizacji pełni Twojego liderskiego i trenerskiego  potencjału, abyś wraz ze swoimi zespołami osiągał rezultaty na miarę swoich oczekiwań.

Zapisz się już dziś na bezpłatne konsultacje z naszymi Trenerami Anetą Kaczmarek i Joanną Gdaniec, które już od lat wykorzystują Metodykę Momentum do pracy ze swoimi klientami i zespołami.

Aneta Kaczmarek jest Menadżerem Projektu Leaders are Trainers.

Osoba ogromnie doświadczona w prowadzeniu procesów coachingowych i szkoleniowych Metodyką Momentum. Prawnik, Certyfikowany coach ICF, trener kariery, certyfikowany trener FRIS, facylitator procesów grupowych. Współtwórczyni marki Alekariera, Co-trener Momentum Way. Ponadto autorka programów on-line, prelegentka podczas konferencji i warsztatów rozwojowych, ekspert Career EXPO, ekspert „Pytania na śniadanie”. Na co dzień wspiera swoich klientów w określaniu indywidualnej ścieżki kariery oraz pracuje z wypaleniem zawodowym.

Skorzystaj z propozycji – polecam!

Beata Kapcewicz

Joanna Gdaniec – Praktyk biznesu, międzynarodowy trener i facylitator, autorka książek, TEDx speaker.

Współzałożycielka firmy Momentum Way i Prezes Personal Excellence Network.
Ekspert i współtwórca SoftMarketingu – innowacyjnego modelu biznesowego oraz globalnego systemu rozwoju liderów opartego na wartościach.

Pracuje z Zarządami, managerami i top liderami w organizacjach, które budują kulturę liderską i stawiają człowieka w centrum uwagi.
Twórczyni IMPROsprzedaży, która innowacyjną sztukę profesjonalnej MPROWIZACJI wprowadza do biznesu.

Kobieta o odważnym i mądrym sercu, zawsze w centrum stawia człowieka i jego potrzeby. Wspiera, rozwija i dodaje skrzydeł tym, którzy chcą wznieść swój biznes na nowy poziom. Z entuzjazmem i troską podpowiada liderom jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty w zgodzie ze sobą. Wierzy, że „wszystko jest w nas, tylko nas tam czasem nie ma”, dlatego towarzyszy liderom na drodze odkrywania i rozwijania ich własnego potencjału. Jest trenerem, #BoCzłowiek.
Prywatnie mama Franka i Leny, od których stale czerpie inspirację do osobistego rozwoju.

Konsultacje są przeprowadzanie w formie telefonicznej i trwają do 45 minut. 

Aby wykorzystać ten czas maksymalnie zapraszam Cię do wypełnienia krótkiej ankiety, którą otrzymasz po zapisie. Odpowiedzi, jakich udzielisz pozwolą naszym Trenerom lepiej Cię poznać a Tobie lepiej przygotować się do rozmowy.