LIDER BOX

5 błędów w budowie kariery i biznesów |  5 kluczowych inspiracji dla Lidera na 2019 rok
7 prostych, niedrogich i skutecznych sposobów na zaangażowanie osób i zespołów

Autonomia w organizacji |  Jak stać się skutecznym i wziętym trenerem?
Jak zmotywować i zaangażować tych niezaangażowanych?

 

 

5 błędów w budowie kariery i biznesów

5 błędów w budowie kariery i biznesów

7 sposobów na zaangażowanie osób i zespołów

Autonomia w organizacji

Jak stać się skutecznym i wziętym trenerem?

Jak zmotywować i zaangażować tych niezaangażowanych?

Lider wczoraj, a lider dziś

Strategie Turkusowej Organizacji

Sukces lub katastrofa w pracy z grupą

Trudna osoba w zespole

Wszystkie szkolenia razem 430 zł 

 

Specjalny zestaw szkoleń dedykowanych Liderom, ponad 10h merytorycznej wiedzy.

Jeśli zastanawiasz się jak zostać skutecznym Liderem, jak mierzyć swoje działania, jak współpracować z całą organizacją oraz jak zbudować swoją silną markę i pozycję to dobrze trafiłaś/eś. Ten LIDER BOX jest dla Ciebie!

Autorzy szkoleń:

BEATA KAPCEWICZ

Przedsiębiorca, autorka książek i inwestor. Doradca Zarządów ds. rozwoju

Towarzyszy liderom i trenerom w rozwoju. Pracuje w różnych krajach z przedsiębiorcami i liderami przenosząc ich rezultaty na wyższy poziom. Autorka wielu programów i Szkoły Trenerów Leaders Are Trainers. W jej programach wzięło udział ponad 100 000 ludzi z wielu krajów. Podróżniczka i miłośniczka muzyki i tańca. Mentorka. Mówi, że każdy ma swój Mount Everest do zdobycia, dlatego uwalnia potencjał ludzi i firm by zaszli tam gdzie sobie wymarzą.

Nie tylko doradza i szkoli. Na co dzień jest także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co jej klienci. Szuka najlepszych rozwiązań, testuje i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzieli się z uczestnikami swoich programów. Pierwszą firmę założyła 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniła wiele błędów. Ciągle się uczyła, aż doszło do tego, że jej obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem marzeń i celów.

MICHAŁ DORSZEWSKI

Przedsiębiorca, trener biznesu, inwestor, z wykształcenia prawnik.

 Od prawie 30 lat zgłębia tajniki tego jak działa człowiek, jego ciało i mózg, psychologia, emocje, nawyki. Przez ostatnie 10 lat był odpowiedzialny w Polsce za rozwój największej sieci franczyzowej na świecie, co dało mu międzynarodowe doświadczenie w zakresie różnych stylów komunikacji i metod zarządzania. Z pasji przeczytał setki książek o rozwoju osobistym i odbył dziesiątki szkoleń.

W 2015/2016 ukończył Program Platinium Tony Robbins, uczestnicząc we wszystkich jego szkoleniach. Pomaga ludziom osiągać ich własne przełomy w trakcie procesów.

Od 2018 mTrener MomentumWay i absolwent Akademii Leaders Are Trainers oraz World Class Speaker Academy. Zainteresowania zawodowe: leadership, strategia, skuteczna komunikacja. Prywatnie mąż, ojciec, zapalony kucharz, entuzjasta zdrowego, świadomego życia.