wyzwanie Zbuduj LOVEbrand

Zdobywaj serca klientów i zarabiaj bez granic!
8 września, godz. 19:00

Odkryj, dlaczego musisz zbudować siłę swojego imienia i nazwiska, by zarabiać pieniądze i osiągać wolność finansową.

Poznaj 5 kroków, które doprowadzą Cię do punktu, w którym będziesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze, a Twoi fani i znajomi na FB zmienią się w klientów.

PROGRAM WYZWANIA

Zarezerwuj swój czas na dwa spotkania, w czasie których opowiemy Ci o sprawdzonych TECHNIKACH marketingowych, łatwych do wdrożenia, które pozwoliły setkom naszych klientów zbudować swoją obecność i wiarygodność w internecie, zdobywać klientów i zarabiać naprawdę dobre pieniądze.

8 września (czwartek)

Transmisja na żywo: 19:00 – 20:00

6 powodów, dla których musisz zbudować swoją markę w internecie, żeby zarabiać dobre pieniądze

9 września (piątek)

ZOOM: 19:00 – 20:00

Sesja pytań i odpowiedzi

Dziś każdy chce zarabiać dobre pieniądze, choć nie każdemu się to udaje! Wiele osób ma dobry produkt lub świetne umiejętności ale rynek jakby ich ignorował i odmawiał zakupów. Są też inni, których rynek docenia a nawet uwielbia mimo, że często odkrywasz, że ich produkt lub usługa jest znacząco gorsze.

Co ich odróżnia? Silna marka osobista! Tylko tyle i aż tyle!

Od kilkunastu lat pomagamy ludziom zbudować silną markę osobistą, która drastycznie zmienia rezultaty na rynku. 

Przez te lata techniki marketingu partyzanckiego z własnego doświadczenia i historii naszych klientów, które prowadzą do lepszych rezultatów i dobrych pieniędzy.

 

Tym właśnie chcemy się z Tobą podzielić:

  • Zbuduj markę eksperta w Social Mediach i zarabiaj online
  • Znajdź klucz do zaangażowanej społeczności i zdobywaj nowych klientów
  • Rozkochaj odbiorców w sobie i swoich produktach
  • Rozszyfruj kod do nowych rezultatów i regularnych zarobków

Dołącz do wyzwania

W ciągu tych dwóch spotkań wejdziesz do świata, w którym szybciej osiągasz rezultaty, zarabiasz pieniądze i budujesz swoją wolność finansową, a Twoi klienci przyprowadzają kolejnych. Zainteresowany?

PROWADZĄCA WYZWANIE

Agata Kosyło

Mówca, trener sprzedaży i marki osobistej. Specjalizujący się w szkoleniach z zakresu wystąpień i prezentacji sprzedażowych na scenie online i offline, sprzedaży opartej na relacjach, oraz podnoszenia efektywności zespołów.

Towarzyszy liderom i zespołom w drodze do ich osobistego mistrzostwa, na scenie i poza nią. Wierzy, że każdy człowiek ma wartość, na którą czeka świat. I jeśli tylko podejmie decyzję, aby tę wartość pokazać, jest  gotowa towarzyszyć mu, wspierając go swoją wiedzą, doświadczeniem i wyposażając z niezbędne narzędzia oraz umiejętności gwarantujące skuteczną sprzedaż w modelu „jeden do wielu”.