ZNAJDŹ Z NAMI TWOJE MOMENTUM 

Pobierz miesięczny planer wspierający w realizacji Twoich celów

 • Zweryfikuj dzienne cele dzięki sekcji “to-do”, priorytetów i notatek 
 • Stwórz swoją własną to-do-listę w skali miesięcznej i mierz swoją efektywność 
 • Podsumuj swoje miesięczne sukcesy i wyciągnij lekcje dla siebie! 
 • Doświadczaj magii procesu zmiany w swoim życiu

DLA KOGO JEST TEN PLANER?

 • Dla osób, które chcą nauczyć się zarządzać swoimi zadaniami oraz planować w mierzalny sposób.
 • Dla liderów i menedżerów, którzy widzą potrzebę zmiany dotychczasowych efektów pracy.
 • Dla tych, którzy decydują się mieć wpływ na swój potencjał i chcą świadomie kreować jego rozwój.

W 2022 roku chcemy osiągać spektakularne sukcesy oraz wspierać swój potencjał w rozwoju. W życiu prywatnym i zawodowym pragniemy przechodzić na wyższy poziom. 

Jednak nie zawsze zatrzymujemy się na tym, co ma realny wpływ na sukces w naszym życiu. Koncentrujemy się na etapie euforii, nie uwzględniając, jak ważne jest skuteczne zaplanowanie. Ponieważ tylko plan, który uwzględnia zarówno mikro-, jak i makro-perspektywę, może prowadzić do przełomowej zmiany – a ta powstaje poprzez systematyczne działania każdego dnia.

Ten planer pozwala rozbić cele miesięczne na mniejsze, które z łatwością codziennie wykonasz. Dzięki temu będziesz miał niepodważalne dowody na to, że Ty z dzisiaj jesteś o krok do przodu przed sobą z wczoraj. 

Doskonale wiesz – nic nie dzieje się samoczynnie, a największe zmiany powstają dzięki małym rewolucjom w naszych codziennościach. A potem już tylko… zmieniają i podbijają świat!

 

  POZNAJ MOMENTUM 4 BUSINESS

  Jesteśmy liderami, menedżerami, przedsiębiorcami, którzy sami przeszli drogę od menedżera zespołów, poprzez Lidera, aż do Trenera zespołów wewnątrz organizacji. Teraz pokazujemy to innym Liderom, Menedżerom i HRom korzystając z doświadczeń, własnych rezultatów i lekcji, badań i rynkowych dowodów a nie uczelnianych teorii.

  Jesteśmy praktykami skutecznej Metody Momentum i absolwentami Szkoły Leaders Are Trainers.

  Wierzymy, że rozwój ludzi to droga do sukcesu Lidera i biznesu.  Jako Trenerzy Momentum szukamy razem z zespołami i organizacjami ich momentum budując wielowymiarową rolę lidera.

  Zapraszamy do naszego świata!