Wszystko już masz w sobie – sięgnij po to!

Planowany start sprzedaży: 22 listopada 2021

Zapisz się na listę zainteresowanych i dowiedz się w pierwszej kolejności o premierze i innych wydarzeniach towarzyszących książce “52 momenty AHA z Kapcewicz”

  • Zanurkuj w głąb siebie po ważne odpowiedzi.
  • Spójrz inaczej na swoje relacje z samym sobą.
  • Zmień swój sposób patrzenia na kryzys.

ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ PREZENT – PLANER MOMENTU AHA!

Książka “52 momenty AHA z Kapcewicz” została napisana, aby zatrzymać Cię na chwilę i zaprosić do refleksji. Dzięki temu możesz świadomie kreować swoje życie i zmieniać się z inspiracji, a nie z desperacji.

Jest to zbiór przemyśleń, dyskusji i refleksji, które zrodziły się z cyklicznych spotkań z moją online’ową społecznością #momentAHA z Kapcewicz. Oddaje w Twoje ręce te najbardziej inspirujące, które mogą coś naprawdę zmienić i pozostawić w Twoim sercu trwały ślad lub być drogowskazem na krętych i czasem niepewnych drogach przez życia…

żebyś nie bał się CHCIEĆ WIĘCEJ i sięgał po to Z ODWAGĄ!

Książka jest tym bardziej wyjątkowa, bo pisałam ją z bardzo wyjątkowym dla mnie wsparciem – wsparciem społeczności – i zawiera myśli oraz komentarze konkretnych osób, które podzieliły się nimi pod momentami AHA. Dziękuję Wam za to, że wspólnie stworzyliśmy tę książkę!

 

Beata Kapcewicz

 

dla osób szukających inspiracji

dla osób uważnych

dla praktyków świadomego życia

dla tych, którzy chcą od życia WIĘCEJ

dla tych, którzy chcą żyć lepiej, pełniej i SZCZĘŚLIWIEJ

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE:

  • zanurkujesz w głąb siebie po ważne odpowiedzi,
  • inaczej spojrzysz na relację z samym sobą,
  • nauczysz się kilku magicznych nawyków świadomego i szczęśliwego życia,
  • zmienisz swój sposób patrzenia na kryzys,
  • dowiesz się, jak ustawić swój wewnętrzny kompas na sukces i szczęście,
  • odrzucisz to, co Ci nie służy,
  • dołączysz do społeczności ludzi, którzy zmieniają się świadomie każdego dnia i sięgają po swoje.

AUTORKA: Beata Kapcewicz

Jest przedsiębiorcą aby tworzyć lepszą rzeczywistość dla ludzi i kreować pozytywny świat. Jest trenerem, by inni odkryli moc w sobie. Jest szczęściarą, bo tak wybrała. 

Beata Kapcewicz nieustająco odkrywa coś o świecie, szuka sposobu, by żyć jeszcze pełniej, świadomiej i szczęśliwiej. Ponieważ wierzy, że szczęście to wybór i można je sobie wypracować, dzieli się swoimi doświadczeniami i momentami AHA z innymi. Daje swojej społeczności wiedzę i narzędzia, by sami mogli spróbować i zdecydować, czy chcą wejść na tę ścieżkę.

Na co dzień jest autorką książek i programów mentoringowych, gościem programów telewizyjnych i trenerem, który na całym świecie podpowiada menedżerom, przedsiębiorcom i trenerom, jak dokonywać zmian w życiu osobistym i zawodowym. Pomaga podnosić rezultaty wielkich firm, zespołów a także pojedynczych osób gotowych wejść na kolejny poziom rozwoju i świadomego życia.