Książka

Walcz i wygrywaj 

Jak osiągnąć każdy cel, nawet ten nierealny?

Natalia Rybarczyk

Naucz się wygrywać bez walki we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Kup już teraz!

 

To książka nie tylko o tym, jak podnosić się z desek, kiedy życie Cię nokautuje, ale również, jak zrobić z tego użytek.

O tym, jakie nawyki kształtować, by OSIĄGNĄĆ mistrzowski poziom w każdej dziedzinie swojego życia.

O tym, jak – będąc pokornym uczniem – obudzić w sobie mistrza.

Cena: 49 zł

[dsm_gradient_text gradient_text=”Przeczytaj co inni powiedzieli o tej książce” _builder_version=”4.4.9″ header_font=”Montserrat|800||on|||||” header_text_align=”center” header_font_size=”35px” background_color_gradient_start=”#000000″ background_color_gradient_end=”#c41c1c ” text_orientation=”center” header_text_align_tablet=”” header_text_align_phone=”left” header_text_align_last_edited=”on|phone” header_font_size_tablet=”” header_font_size_phone=”25px” header_font_size_last_edited=”on|phone”][/dsm_gradient_text]

Natalia zamyka w sobie dwa światy. Ma w sobie jednocześnie niezwykłą siłę wojowniczki i dziecięcą wrażliwość, pasję początkującego i mądrość mistrza, sportową złość i miłość do ludzi. Jej historia jest wprost na scenariusz hollywoodzki – szokuje, porusza i uczy w tym samym czasie.
Uparcie dąży do celu i jest nie do zatrzymania, ale zakochuje się w drodze na szczyt, celebrując każdy dzień i doceniając ludzi, których spotyka.
Natalia jest niezwykłą inspiracją dla każdego, kto chce osiągnąć w życiu ponadprzeciętne rezultaty, a jednocześnie pozostać sobą – szczęśliwym, spełnionym, uwolnionym…

Beata Kapcewicz

Prezes Zarządu agencji wydawniczej Grow Points

Dziewczyna z milionem pomysłów na minutę. Pasja to jej drugie imię. Prawdziwy wulkan energii. Konsekwentnie dąży do celu. Jak już coś się urodzi w jej głowie, z determinacją i uporem maniaka wprowadza to w życie. Zdyscyplinowana i zorganizowana lepiej niż niejeden szwajcarski bank.

Sport wyrobił w niej zacięcie, siłę  i charakter do pokonywania trudności. Szybko się uczy i przyswaja wiedzę z innych dyscyplin, a jej “high kick” do dziś szumi w głowie wielu Azjatom

Prywatnie zabawna, dowcipna i zawsze uśmiechnięta… Można z nią robić niezłe jaja

Kamil Masztak

mistrz świata, lekkoatleta

Natalia to synonim ogromnego talentu, tytanicznej pracy, wybitnego charta ducha i skarbnica pozytywnej energii.

Nie do zatrzymania w dążeniu do celu. Podczas kiedy reszcie grupy krzyczałem, by dodali gazu, Rybę trzeba było prosić, by zwolniła.

Kiedy spotykam ją dziś, ujmuje mnie jej zdobywana doświadczeniem świadomość.

Podaje na talerzu recepty na życiowe wyzwania i robi to w metodyczny, trafiający do mnie sposób. Sam korzystam często z jej rad i kilka własnych walk poprowadziłem mądrzej dzięki nim. Jej przekaz to nie żadne pitu pitu oparte na wątpliwej wartości źródłach.

Jest Mistrzynią Świata full contact, idzie przez życie w doskonałym stylu, a w pokonywaniu wszelkich wyzwań ma na pewno kolejny czarny pas.

Wiem, że zaskoczy mnie jeszcze nie raz. Taka już jest. 

Roman Warot

trener kadry narodowej

O książce

“Walcz i wygrywaj”

Bez względu na to, gdzie zaczynasz i w jak czarnej dupie jesteś, możesz dojść tam, gdzie tylko chcesz. Siła wizji i marzenia potrafią nas doprowadzić do poziomu mistrzowskiego. Nawet do tytułu mistrza świata!

To nie jest historia o sporcie. To historia o osiąganiu marzeń.

Sport jest zerojedynkowy – albo wchodzisz na pudło i zostajesz mistrzem, albo nie.

Właśnie dlatego warto inspirować się sportem. Grać na wynik. Być nastawionym na rezultat.

Dostaniesz gotowy przepis na to, jak w 7 rundach wygrać swoje życie. Otrzymasz konkretne narzędzia, by zarządzać sobą, swoją głową, emocjami, relacjami i decyzjami. A wszystko po to, żeby dojść do upragnionego celu w każdej dziedzinie.

Natalia Rybarczyk

➤ Mistrzyni Świata w teakwondo
➤ Srebrna medalistka wojskowych igrzysk olimpijskich
➤ Mama
➤ Żołnierz zawodowy
➤ Trener pilotów F16
➤ Autorka militarnego treningu dla wszystkich SELEKCJA
➤ Sportowiec
➤ Przedsiębiorca

Jako pierwsza w historii Polski wywalczyła złoto na zawodach tej rangi w taekwondo. Jej życie to historia na film – to dziewczyna, która mogła dzisiaj skończyć bardzo kiepsko, bo jej warunki wyjściowe skazywały ją na patologię.

A ona? Wybrała ścieżkę marzeń i rozwoju. Ścieżkę codziennego doskonalenia i konkretnego dążenia do swoich celów. Mimo przeciwności, mimo niedowierzania innych w jej siły.