Bezpłatny webinar, 05.02, 19.30

7 strategii sportowych, 

których możesz użyć, aby odnieść sukces w biznesie

Co ma sport do biznesu? A no… Bardzo wiele.

Biznes we współczesnym świecie to nieustanna rywalizacja i nowe wyzwania. Rywalizacja z ofertą konkurencji, zdobywanie nowych kontaktów, szybkość działania. Wszystkim staraniom przyświeca jeden cel: wygrać. Wytrwałość, samodyscyplina i dążenie do celu mimo porażek, silna wola i nastawienie na sukces – to są cechy najlepszych biznesmenów, managerów i handlowców, a także… sportowców.

 

 Ale cechy sportowca w biznesie to nie wszystko. Co jeszcze łączy mistrzów ze świata biznesu i świata sportu? STRATEGIA! Biznes za sprawą rosnącej konkurencyjności stał się dla przedsiębiorców prawdziwą walką o przetrwanie. Dlatego coraz częściej żeby wygrać, biznesmeni przenoszą do swoich działań strategie sportowe. 

Mam dla Ciebie 7 strategii mistrzowskich, 
dzięki którym odniesiesz sukces w biznesie !

Webinar poprowadzi:

Natalia Rybarczyk

➤ Mistrzyni Świata w teakwondo
➤ Srebrna medalistka wojskowych igrzysk olimpijskich
➤ Mama
➤ Żołnierz zawodowy
➤ Trener pilotów F16
➤ Autorka militarnego treningu dla wszystkich SELEKCJA
➤ Sportowiec
➤ Przedsiębiorca

Jako pierwsza w historii Polski wywalczyła złoto na zawodach tej rangi w taekwondo. Jej życie to historia na film – to dziewczyna, która mogła dzisiaj skończyć bardzo kiepsko, bo jej warunki wyjściowe skazywały ją na patologię.

A ona? Wybrała ścieżkę marzeń i rozwoju. Ścieżkę codziennego doskonalenia i konkretnego dążenia do swoich celów. Mimo przeciwności, mimo niedowierzania innych w jej siły.