fbpx

HRki i HRzy To Świadomi Trenerzy!

czyli o najważniejszej roli HRu na dzisiejsze czasy

 

ZAPISZ SIĘ NA:
Kwietniowy Piątek z HR-em ? wyjątkowo w środę ?
z Beatą Kapcewicz | 5 kwietnia 2023 | godz. 10:00

Biznes nigdy wcześniej nie mierzył się z tyloma wyzwaniami, pośród których stał człowiek. Pandemia, kryzys, wojna w Ukrainie wywrócił myślenie nas wszystkich, a to nie pozostało też bez wpływu na działania w sferze relacji pracodawca – pracownik.

W wyniku tego dziś bardzo często biznes doświadcza spadków zaangażowania, kreatywności, rosnącej frustracji, depresji i chorób psychicznych wśród pracowników, a za tym postępuje bezsilność, brak proaktywności i spadająca skuteczność liderów. Ludzie na nowo muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości i ktoś im musi im w tym pomóc, bo sami tego nie zrobią, a liderom często brak kompetencji.
Dlatego ta rola spadła na HR. Dziś to Wy, Ludzie HRu musicie stać się świadomymi trenerami, którzy zapraszają do transformacji i skutecznie przeprowadzają przez zmiany. Jak się w tym odnaleźć? Czy da się przygotować do tej roli czy może to kwestia predyspozycji? Po prostu, jak to zrobić? 

Zapisz się na spotkanie z Beatą i na pewno się tego dowiesz!

Piątek z HR-em z Beatą Kuler o BENEFITACH każdego rodzaju, czyli o nagradzaniu i motywowaniu, czyli jak, kiedy i czy warto?

Ten Piątek z HR-em [w środę!] startuje 5 kwietnia 2023, o godzinie 10:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Piątek z HR-em to cykliczne, comiesięczne spotkanie online z Ludźmi HR-u. Rozmawiamy tu na tematy branżowo ważne. Zależy nam na tym aby było to miejsce nie tylko spotkania, ale interakcji, wymiany myśli, dzielenia się wątpliwościami czy przestrzenią na rzecz wspólnej inspiracji. 

Spotkania nie są nagrywane, jesteś z nami doświadczasz. Dołącz do nas to pogadamy o HaeRach!

Podczas spotkania Beata Kapcewicz:

? przedstawi 3 poziomy świadomości HR
? zdefiniuje świadomy HR
?
określi role charakterystyczne dla HRowców, którzy muszą sprostać wyzwaniom czasów
?
pokaże, jak HR może prowadzić ludzi w tej transformacji i co to oznacza w praktyce

i oczywiście odpowie na wszystkie pytania z jakimi do nas dołączycie ッ

Spotkaj się z Beatą Kapcewicz podczas Piątku z HR-em!

Beata Kapcewicz – Praktykujący lider – Prezes Zarządu Momentum Way Group, w skład której wchodzą trzy spółki, w tym Momentum4Business.
Trener Zarządów. Autorka książek z dziedziny kariery i przywództwa. Uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych i skutecznych Trenerów Biznesu.
W jej programach brało udział blisko 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów.
Wspiera Zarządy i menedżerów największych międzynarodowych firm i liderów najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce oraz warsztatów i wystąpień na biznesowych scenach.
Beata mówi: „Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może osiągać rezultaty, na których mu zależy. Widziałam, jak przeciętni pracownicy stawali się kluczowymi osobami w organizacji, bo trafili na liderów, którzy uwolnili ich potencjał.
Ale widziałam również, jak orły opuszczały gniazdo, bo ktoś uznał, że są kurczakami”.
Uczy kwestii, które najpierw sama wdraża we własnych firmach.
Od 20 lat prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Przez ostatnie 12 lat pracowała z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką.

Kolejne Piątki z HR-em: 5 kwietnia [wyjątkowo w środę], 12 maja. Więcej informacji wkrótce.