fbpx

HR oparty na faktach i analizie działań

czyli podsumowanie roku 2023 i wyzwania na kolejny

 

ZAPISZ SIĘ NA:
Piątek z HR-em z Beatą Kuler | 8 grudnia 2023 | godz. 10:00

Nadszedł czas na temat, który naprawdę może zmienić grę w HR! A że zbliżamy się do końca roku, to tym bardziej kwestia na czasie!

Nasza codzienność to działanie, kolejne projekty, wdrażanie nowego i wytrwałość w tym co powtarzalne. Dobro zespołów, korzyści całej organizacji, a w tym zadowolenie ludzi i satysfakcja każdego z osobna. Ścigamy się z czasem, próbujemy przechytrzyć kolejne deadlin’y i dogonić wyznaczone cele. Ale już czas na STOP!
W metodyce Momentum ‘Przystanek STOP’ to ważny moment. Tak samo istotny jak podejmowanie działań. Bo to czas na zatrzymanie się, analizę, przyjrzenie się temu co się zadziało, lekcjom, jakie z tego płyną, sukcesom, które być może przeoczyliśmy w pośpiechu każdego dnia.
I może właśnie myślisz sobie: “nie mogę tracić czasu na jakiś STOP w tak gorącym momencie, gdy trzeba dopiąć wszystko przed końcem roku”. Znamy tę obawę, aż za dobrze. Mamy jednak pewność potwierdzoną naszym doświadczeniem, więc się nim jak zawsze podzielimy: jeśli teraz nie znajdziesz na ten STOP czasu, za rok o tej samej porze stracisz go jeszcze więcej.
Dlatego zapraszamy Cię na najważniejszy piątek w tym roku. Ostatni “Piątek z HR-em” w 2023!

Piątek z HR-em, czyli kolejne spotkanie ekspertów branży

Kolejny Piątek z HR-em startuje 8 grudnia 2023, o godzinie 10:00, czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Piątek z HR-em to cykliczne, comiesięczne spotkanie online z Beatą Kuler. Rozmawiamy tu na tematy branżowe i ważne. Zależy nam na tym aby było to miejsce nie tylko spotkania, ale interakcji, wymiany myśli, dzielenia się wątpliwościami czy przestrzenią na rzecz wspólnej inspiracji. 

Spotkania nie są nagrywane, jesteś z nami doświadczasz. Dołącz do nas to pogadamy o HaeRach!

Ten Piątek z HR-em to czas na Wasz przystanek STOP:

✅ Przyjrzymy się wyzwaniom, w które ten rok obfitował
I co więcej, zastanowimy się nad lekcjami, jakie z nich płyną

✅ Docenimy to co osiągnęliśmy, ale też to, co zakończyło się niepowodzeniem
Bo ze wszystkich naszych doświadczeń płynie masa wiedzy na przyszłość!

✅ Podyskutujemy o najlepszych praktykach, innowacjach i wymienimy know-how
Zaprosimy Was jak zwykle do dyskusji, bo mądrość grupowa to filar metodyki Momentum!

Weźcie ze sobą kubek kawy, możecie też przyprowadzić kogoś ze swojego zespołu, i przybywajcie dzielić się Waszymi doświadczeniami i pytaniami  ッ

Spotkaj się z Beatą Kuler podczas Piątku z HR-em!

Beata Kuler – praktykujący lider i trener. Strateg, ekspert programów liderskich i HR. Od kilkunastu lat realizuje pasję rozwijania pracowników i zmieniania organizacji. Wdraża projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak implementacja systemu wartości czy prowadzenie ludzi w rozwoju. Z powodzeniem przeprowadziła projekty restrukturyzacji płac, polityki wynagrodzeń czy prowadzenia menedżerów w rozwoju.

Obecnie jest Dyrektorem HR Europy Wschodniej Region EMEA, w Grupie Aliaxis. Była członkiem zarządu międzynarodowej organizacji zarządzając HR, PR i komunikacją w największej w Europie firmie produkującej meble IKEA Industry Zbąszynek.

Kolejny Piątek z HRem już w 2024 roku! Terminy wkrótce.